Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Запис на разговор
#26

(2020-05-28, 23:30:54)ivo777 написа:  Със Snapdragon версията съм и това със смяната на CSC e просто невъзможно...
Ползвам Call Recorder by scvalex и съм адски доволен - записва от вътрешната линия (не от микрофона),записите стават силни и кристално чисти (и от двете страни),има възможност да записва във .mp3 или .wav,дори в регистъра на записите запазва името и снимката на контакта,с когото сте разговаряли,има опция да пропуска в записа времето преди отсрещната страна да вдигне...как е преодолял всички тези защити с едно тъпо .apk не знам...абе,руска му работа,да е жив и здрав човека.Има и супер функционална поне за мен опция в програмата след всеки разговор да излиза прозорец с въпрос дали да запази или изтрие записа.
 със какъв андроид сте?

S 23 ULTRA 1000 GB , THL
Цитирай
Аксесоари
#27

(2020-05-29, 13:05:27)desielenkova написа:   със какъв андроид сте?
10

::Google Pixel 3a White::
Цитирай
#28

(2020-05-29, 13:45:34)ivo777 написа:  10
и аз ползвам skvalex от далечната 2014-та Smile моля за детайли как ти работи на андро 10.Благодаря

S 23 ULTRA 1000 GB , THL
Цитирай
#29

Аз си прехвърлих платената boldbeast call Recorder на ноута и записва без ядове. Но! През bluetooth записва само мен. Четох, че има фикс ако се рутне, но работи само при snapdragon моделите.

Изпратено от моят SM-N975F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#30

(2020-05-25, 07:30:11)Compare написа:  И аз съм пред покупка на Samsung Galaxy Note 10 Plus и искам да те запитам как се справи и въобще може ли да се записват разговорите с телефона ?

Здравей, дълго не бях влизала в таци стая но ако все ощш не си намерил разрешение съм на разположение.
Аз разреших проблема с тайландска сим карта.
Можеш да прочетеш тука как всъщност става. Страниците са само 4 и няма да ти отнеме много време.
При мене работи и с Ноте 9, и с Ноте 10+, както с андроид 9, така и с версия 10.
Ако нещо не е ясно питй. Smile

Що се отнася само до флаш без сим карта, до колкото знам не става. В Италия сме с Ексинос но пак не става.
[-] 1 потребител изказва благодарност на alba77 за това мнение:
  • Compare
Цитирай
#31

А с bluetooth слушалки записваш ли?
Цитирай
#32

(2020-07-04, 00:26:02)alba77 написа:  Здравей, дълго не бях влизала в таци стая но ако все ощш не си намерил разрешение съм на разположение.
Аз разреших проблема с тайландска сим карта.
Можеш да прочетеш тука как всъщност става. Страниците са само 4 и няма да ти отнеме много време.
При мене работи и с Ноте 9, и с Ноте 10+, както с андроид 9, така и с версия 10.
Ако нещо не е ясно питй. Smile

Що се отнася само до флаш без сим карта, до колкото знам не става. В Италия сме с Ексинос но пак не става.
Става и с флаш на индонезийския HOME_CSC.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#33

Ето с Индонезийския в BG.
Edit @eksoldier мога да пробвам утре.


Прикачени файлове Миниатюри
   

GT-I9205 Galaxy   6.3   
Samsung Note 3 –>8 –>9 –>10+ 
Samsung s23 ultra
Цитирай
#34

(2020-07-04, 00:26:02)alba77 написа:  Здравей, дълго не бях влизала в таци стая но ако все ощш не си намерил разрешение съм на разположение.
Аз разреших проблема с тайландска сим карта.
Можеш да прочетеш тука как всъщност става. Страниците са само 4 и няма да ти отнеме много време.
При мене работи и с Ноте 9, и с Ноте 10+, както с андроид 9, така и с версия 10.
Ако нещо не е ясно питй. Smile

Що се отнася само до флаш без сим карта, до колкото знам не става. В Италия сме с Ексинос но пак не става.

Само да вметна Smile
Отказах се да си взема Note 10+ поради причината че си смених батерията на стария телефон Note 8 Rolleyes
Благодаря за инфото!

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#35

(2020-07-04, 05:45:20)eksoldier написа:  А с bluetooth слушалки записваш ли?
Да, перфектно ако съм със слушалки БТ - пробвах от другата стая.

Когато използвам БТ на автомобила събеседникът се чува перфектно, а моя глас малко далечен, но се разбира всичко.
Преди, с кал рекордер се е случвало някой разговор да не се запише.

Качеството е винаги много добро, но и файловете са доста тежички.

(2020-07-04, 06:09:27)Ивайло69 написа:  Става и с флаш на индонезийския HOME_CSC.
Много интересно.
Кака точно го правиш? Намираш един и същи фирмуеар на основния език (български или за мене италиански) и от тайландия, и към неговите файлове подменяш само
HOME_CSC, и флешваш о ОДИН???? Със или без сим карта?

(2020-07-04, 08:42:34)Compare написа:  Само да вметна Smile
Отказах се да си взема Note 10+ поради причината че си смених батерията на стария телефон Note 8 Rolleyes
Благодаря за инфото!
Добре си направил, мисля че докато един телефон работи добре  е желателно да си го използваме.
Ти допгодина или след 2 ще си с Ноте 20 или 30 Wink . Но този метод можеш да го приложиш и на ноте 8 с орео.
[-] 1 потребител изказва благодарност на alba77 за това мнение:
  • Compare
Цитирай
#36

(2020-07-04, 18:18:43)alba77 написа:  Да, перфектно ако съм със слушалки БТ - пробвах от другата стая.






HOME_CSC, и флешваш о ОДИН???? Със или без сим карта?
Да , само  HOME_CSC с Один в моя случай индонезийския  без сим карта.
@eksoldier Да, bluetooth слушалки записват.

GT-I9205 Galaxy   6.3   
Samsung Note 3 –>8 –>9 –>10+ 
Samsung s23 ultra
Цитирай
#37

Приложвнието Call recorder-cube acr си върши прекрасно работата !!!

Samsung Note 10 + , Poco f3 256 GB  &  Huawei watch gt 2 pro 
[-] 1 потребител изказва благодарност на divdivak за това мнение:
  • naskogeo
Цитирай
#38

Загубих се в търсенето на Call Recorder за нашите телефони.
Някой ползва ли записвачка Call Recorder както и GPAY едновременно,в смисъл не мога да намеря подходящият вариант?
До сега ползвах Call Recorder на skvalex но вече не записва както трябва ,или поне на моята машина не съм задал правилните настройки,нямам си и на идея защо така се получава ,моля за вашите идей.
Моля за малко съдействие от ваша страна. Smile

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)