Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Note 8T] Проблем със фитнес гривна.
#26

Ще отида те и двете са купени от технополис.поне да видя какво ще ми кажат.
Цитирай
Аксесоари
#27

еми супер... тъкмо като закачих за техен телефон и ако няма проблем ще може самите те да видят че има проблем с твоето устройство... но ако и на техния телефон прави същото като при теб.. тогава вече кофти... хайде успех и дано да се разрешат нещата...
Цитирай
#28

Може да е дефектна бройка, но със сигурност няма как да е стандартния обхват на телефона, като модел. Колегата казва, че е тествал гривната и на Redmi 7A, който телефон е с версия на Bluetooth 4.2 - същата като на Redmi Note 8.
Цитирай
#29

Според мен се случва и някаква несъвместимост между марките
Цитирай
#30

Здравейте отново,мочетата от магазина ме препратиха директно към рекламации.От там ми отговориха че след като работи не виждат смисъл да го пращат където и да било.За тях лично проблем няма.И със хонор банд и със ми банд проблема е факт,Щом ги закача към някакво друго устройство гривните работят и всичко е ок.Освен във телефона аз другаде причина не виждам.Защото него към каквото и да го закача проблема го има три метра и край с обхвата. Visslar
Цитирай
#31

Възможно е да имаш дефектен Bluetooth чип в телефона. Носи го директно в официалният сервиз Сръчко, работят много бързо. Кажи че не работи чипа- разпада се връзката по време на прехвърляне на снимки например. Запишат ли го в сервизната поръчка така- неработещ чип, най-вероятно техниците директно ще го сменят.


Цитирай
#32

Сръчко сервиз - отиваш и показваш нагледно каква е ситуацията. Носи си касов бон/фактура.

iPhone 14 Pro
Цитирай
#33

От Пловдив съм.
Цитирай
#34

(2019-12-14, 17:26:42)i770514 написа:  От Пловдив съм.

Нямате късмет, за GSM сервизите им освен в София са във Варна и Велико Търново. При това положение може да им го пратите с куриер или да го оставите при търговеца ( най-бавният начин). Ето и телефоните на сервиза за повече инфо:

https://www.sservice.bg/kontakti


Цитирай
#35

Има възможност за заявка за ремонт през сайта, нямам представа как и дали работи. Другият вариант е да се звънне и да се пита какви са възможностите. При всички положения трябва детайлно да се опише проблема и да се подчертае, че наличен в конкретна ситуация, за да могат да я възпроизведат.

iPhone 14 Pro
Цитирай
#36

Понеделник ще им се обадя и ще видим какви ще ги правим.Преди малко взех на племеника ксялмито редми нот 5 проблем със гривната и обхвата няма.А на моя 8Т си закачих  часовника /samsung/ същия проблем два три метра и до там,но забелязах и нещо друго .Някой път на места на които няма  обхват а другите имат като оставя гривната или каквото съм закачил за него във момента за проба за повече време идва и след известно време пак изчезва.Пробвах и да прехвъря един клип около 60мб.за момент не заби.Само разтоянието  му е проблем.Незнам на какъв принцип работи но ако има антена то най вероятно тя не работи коректно. Лошото е че е на 10 дни и се занимавам със сервизи.Преди години бях взел един самсунг и тогава не всеки път му работеше един от бутоните и си спомням че ми го замениха веднага защото до 30 дни след закупуването не се ремонтираха а подменяха.Незнам дали и тук няма да има нещо подобно.Най много ме притеснява че проблема могат да го тълкуват както на тях им изнася.
Цитирай
#37

Сръчко и Шаоми ли обслужват ?

Не са ли шаомитата към Булграм ?
Цитирай
#38

От един месец новият официален сервиз за Xiaomi в България е Сръчко. Всички гаранционни карти на телефоните, които се продават официално тук- мобилни оператори, Технополис, са обновени с тази информация.


[-] 2 потребители изказват благодарност на milenvn за това мнение:
  • donscot, emzo
Цитирай
#39

И аз си реших проблема днес го продадох.
[-] 2 потребители изказват благодарност на i770514 за това мнение:
  • airbus, suffer
Цитирай
#40

(2019-12-15, 21:50:03)i770514 написа:  И аз си реших проблема днес го продадох.


Smile  хайде дано другия да е читав..
Цитирай
#41

И с моя телефон има същия проблем - слаб Bluetooth. Ползвам го с amazfit bip, който нищо че е на същата марка, не се разбират. Чудя се, дали през някое скрито сервизно меню не може да му се увеличи мощността?

Изпратено от моят Redmi Note 8T с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)