Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Говорител MI A2
#1
Question 

Привет. От няколко дена имам интересен проблем с телефона. Когато се прибера и си изключа данните и премина на домашния WIFI, микрофона на телефона спира да работи. Мога да водя разговор само през loudspeaker-a. На теста ми показва че микрофона е повреден. Отчаян направих хард ресет, но това нищо не промени. Тъй като нямам резервен телефон си продължих с този, но в мига в който излезнах от вкъщи и минах пак на дата, всичко си дойде на място. И така сега съм в цикъл в който този проблем ту се появява , ту изчезва. Четох насам натам, но никъде не намерих нещо конкретно. Било то последния ъпдейт , било то незнам си какво, дрън-дрън. Писах на Xiaomi, но то там засега мълчание. Има ли някой друг с подобен проблем и евентуално разрешение. Благодаря предварително!
Цитирай
Аксесоари
#2

Проблема е странен. При свързване как друга мрежа (не в къщи), пак ли не работи микрофона? Ако е така-по-скоро върни телефона (би трябвало да е гаранционен) и не си играй с рестартирване и пре-флашване.
Цитирай
#3

Проблема се появява при превключване от интернета на картата към WiFi или обратното. Още не мога да схвана как се оправя сам. Просто проработва.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)