Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Youtube Premium
#1

Закупих си YouTube Premium но уви получава се същият проблем като при YouTube Vanced или ми дава видеото на пауза или ме изхвърля при заключен екран
Как подяволите да го оправя без да получи паважна егзема тоя тел
Благодаря предварително
Цитирай
Аксесоари
#2

(2019-12-09, 11:28:03)Huzinka написа:  Закупих си YouTube Premium но уви получава се същият проблем като при YouTube Vanced или ми дава видеото на пауза или ме изхвърля при заключен екран...
Провери в тази тема: https://forum.androidbg.com/showthread.p...be+Premium

 
Цитирай
#3

Знам за този YouTube vanced имах го правише ми същите проблеми и заради това го истрих и си пуснах YouTube premium уш да се отарва от точно тези спирания но уви плащаш не плащаш се същата работа
Въпросът ми е как да го накарам да не ми прекъсва
Цитирай
#4

(2019-12-09, 12:04:20)Huzinka написа:  Въпросът ми е как да го накарам да не ми прекъсва
Това направил ли си като опция?



Samsung Galaxy S23Ultra - The Beast   Android



Цитирай
#5

Да пуснато ми е
Цитирай
#6

Проблема ти няма общо с приложението което ползваш, телефона ти го килва за да пести батерия. Можеш да го спреш някъде от battery settings беше.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай
#7

Да аз знам че точно тела ми го килва но няма нищо свързано точно със YouTube дори и давам оптимизиран мод на батерията но същата работа
Цитирай
#8

(2019-12-09, 19:08:21)Huzinka написа:  Да аз знам че точно тела ми го килва но няма нищо свързано точно със YouTube дори и давам оптимизиран мод на батерията но същата работа
Аз имах подобен проблем и се оказа, че се бях престарал в app launch,  и бях ограничил почти всичко, включително гугълските услуги, погледни дали си разрешил Google play/services, според мен някъде там е проблема, забранил си нещо, което не трябва.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#9

Каде точно се намира този app launch
Цитирай
#10

(2019-12-10, 17:52:53)Huzinka написа:  Каде точно се намира този app launch
 В пциите на батерията.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#11

Да намерих YouTube но то беше на автоматично аз го направих на ръчно управление и сякаш спря да го прави но не съм много сигурен утре като ида на работа ще тествам
Благодаря ви отново за помощта ще ви дам отговор на резултата
Цитирай
#12

Взех да си ползвам платения YouTube и сега нямам никакви проблеми
Цитирай
#13

Здравейте! 
Телефона ми явно килва всички приложения и много ме дразни. Пример-играя игра, но решавам да заключа с пауър бутона. Отключвам го след една минута и играта се оказва затворена.Натискам квадратчето от навигационните бутони, играта си я има уж стартирата, но като я избера се стартира все едни отначало. Чета текстов док., заключвам, отключвам и трябва наново да намеря файла за да го стартирам отново. Така става и с всичко останало. 
От настройките на батерията съм направил почти всички приложения на ръчен режим и ефект няма. 
Дайте идея как да го оправя това килване  ако правилни се изразявям.
Цитирай
#14

Как на ръчен..... Тогава се килват веднага след като заключиш. Сложи на автоматичен.

P 20 Pro  / OnePlus 8t 12/256
Цитирай
#15

Сега пробвах на автоматичен, но е същото. Върнах пак на ръчен, като слагам отметките както е на снимката


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)