Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с включване на дисплея при студено време
#1

Здравейте, притежавам п20 про и когато температурата е около 0 градуса, ако телефона постои няколко минути извън джоба, когато се опитам да включа дисплея - било то чрез бутона или отпечатъка, премигват бели ленти с различна дебелина и разположение всеки път и дисплея не се пуска. Когато загрея малко телефона с ръцете се включва. Иначе телефона си работи, звъни си, мога да си вдигам, отключва си се, но самия дисплей не се включва. Ако дисплея е включен и 30мин да стои на студа пак си работи без проблем, но изключа ли дисплея после няма пускане, докато не се стопли. 
Въпросът ми е някой има ли идея от къде може да e проблема - предполагам е нещо хардуерно и няма да има файда от фабрични настройки? Ако да, някой може ли да ми обясни как стават нещата с гаранцията, тъй като до сега не ми се е налагало да я ползвам - телефона е закупен от виваком - през оператора ли трябва да мине или директно към хуауей и ако е към хуауей с куриер ли трябва да се пусне или как точно се процедира?
Цитирай
Аксесоари
#2

Ако решиш, че е за сервиз, директно го пращай или носи там - ще си спестиш доста чакане и време.

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)