Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Nokia 9 Android 10 update
#1

Здравейте, вчера дойде и при нас андроид 10, но имам малък проблем. Постоянно ми дава на заключен екран, че имам неприето повикване, а аз няма такова. След ъпдейта съм върнал фабричните настройки, рестартирам съм няколко пъти телефона и нищо, след 5 мин. пак инфо за неприето повикване. Има ли лекарство за това нещо?

Samsung Galaxy S22 ULTRA - 12/512, huawei watch 3 pro,
S20 plis, S 10 lite, NOKIA 9, Samsung galaxy note 3 - Aryamod 8.3/
Цитирай
Аксесоари
#2

Хм странно, при мен го няма този проблем, дори не съм задавал заводски настройки. Само изтрих кеша на приложенията и всичко си работи нормално.

Изпратено с Tapatalk
Цитирай
#3

А как изтри само кеша?

Samsung Galaxy S22 ULTRA - 12/512, huawei watch 3 pro,
S20 plis, S 10 lite, NOKIA 9, Samsung galaxy note 3 - Aryamod 8.3/
Цитирай
#4

Малко е играчка, защото го правих за всяко приложение по отделно. В настройки отивате на приложения, после избирате всички приложения и цъкате на първото, Хранилище и кеш, изчистване на кеша и.т.н... Добре, че нямам много приложения.

Изпратено с Tapatalk

Пробвайте първо да изчистите само кеша на контакти и телефон, и рестартирайте телефона.

Изпратено с Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на Spown за това мнение:
  • dragodraganov
Цитирай
#5

А, проблема с неприето повикване се споменава и в руския форум, само че там колега споделя за икона която отговаря на гласово записване.

Samsung Galaxy S22 ULTRA - 12/512, huawei watch 3 pro,
S20 plis, S 10 lite, NOKIA 9, Samsung galaxy note 3 - Aryamod 8.3/
Цитирай
#6

Когато сте на Приложения, всички приложения, горе в дясно трите точки, системни приложения, там също може да изтриете кеша. Но аз там не съм изтривал защото нямам този проблем.

Изпратено с Tapatalk
Цитирай
#7

Привет! И при мен го има това с иконката за неприето повикване на заключен екран. Преди нея пък беше с тази за гласово записване, после стояха и двете, ама впоследствие първата (за гласовия запис) си изчезна от само себе си.

Пак съм аз Wink. С изчистването на кеша всичко се оправи, обаче нещо като цяло тази 10-ка...?! Undecided

Ще ме прощавате, но пак се включвам. "Оправило" се е таратанци - пак си показва която иконка си ще  Sad , но спирам да се занимавам. Явно е телефон с характер - като пръстовия му отпечатък.
Цитирай
#8

Само аз ли го нямам този проблем.
А задавали ли сте заводски настройки, аз не съм и всичко си върви нормално, дори ми се струва, че е малко по бърз. На мен ми допада новия андроид, най вече изцяло тъмната тема, както и управлението с жестове- спестяват място от екрана, добри вече взех да им свиквам.

Изпратено с Tapatalk

Струва ми се, че и иконките са една идея по голями от преди.

Изпратено с Tapatalk
Цитирай
#9

Не съм задавал заводските. Тъмната тема и мен ме "кефи", а като стана дума - май наистина е една идея по-бърз. Иконките ми се струват същите... с жестовете нямам опит, `щото принципно не ги ползвам. Иначе по отношение фингъра и камерите всичко си е постарому.
Цитирай
#10

Да и аз нямах опит с жестове, но за два дни им свикнах. Като се включат лентата отдолу изчезва и дава малко повече пространство, а като се свикне е доста удобно.

Изпратено с Tapatalk
Цитирай
#11

Не забелязявам никакви проблеми при мен.
Стана още по-бърз и без това бързия телефон!
(Без фабрични настройки или триене на кеш.)

NOKIA 3.1
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)