Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy A51 - Лични впечатления и коментари
#26

От Samsung започнаха да разпространяват One UI 2.1 за Samsung Galaxy A51.

[Изображение: eec76be6a795635746ed64db06daf57e-full.jpg]

One UI 2.1 идва заедно с месечния пач за сигурност за месец април. Актуализацията е в размер на 1.26GB.
Източник: >>>>>>

 
Цитирай
Аксесоари
#27

Инсталира ли го?Как е батерията?
Цитирай
#28

Доста противоречиви мнения за камерата.Дайте някоя снимка да видим.
Цитирай
#29

Телефоните от А серията са много добри с едно изключение: камерата. Тя е голямото разочарование и компромис при покупка.
Цитирай
#30

(2020-05-24, 20:58:31)focus написа:  Телефоните от А серията са много добри с едно изключение: камерата. Тя е голямото разочарование и компромис при покупка.
Абсолютно вярно!
Този ъпдейт някой инсталирал ли го е?Аз още не го получавам...
Цитирай
#31

(2020-05-24, 20:58:31)focus написа:  Телефоните от А серията са много добри с едно изключение: камерата. Тя е голямото разочарование и компромис при покупка.
Чак толкова ли е зле.Гледах сравнения в Тубата и общо взето мисл че доста добре снима.
Цитирай
#32

Снима добре навън на подходяща светлина.Иначе...го превъзхожда S6 Edge като камера.
Цитирай
#33

(2020-05-25, 20:41:53)Samssung S6 Edge написа:  Снима добре навън на подходяща светлина.Иначе...го превъзхожда S6 Edge като камера.
Bu И по батерия може би го превъзхожда. Bu
Цитирай
#34

Не.Специално батерията при А51 е перфектна.Два дни кара при мен.
Цитирай
#35

Ами взех го за жената.Мислех че колегата който каза че S6E снима по добре се изхвърля но се оказа прав.Снима отвратително.Потресаващо зле.Това по скоро е J5 нова версия.Днес се ъпдейтна и камерата се пооправи обаче.Снощи мислех да го пускам в OLX но се отказах
Цитирай
#36

Здравейте, току що го купих на жена ми, но не намирам FM Radio. Въпроса ми е, може ли да се активира, защото тя го ползваше често на стария си телефон?

Phone: hTC Sensation / ROM: ViperS 5.1.0/ kernel: Sebastian FM /
Recovery: 4Ext 1.0.0.6 RC1 / Radio: 11.29A.3504.18_М / статус: S-OFF
Цитирай
#37

https://mobilebulgaria.com/news/samsung-...galaxy-a51 Ето за новата актуализация.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#38

Дано да са я пооправили още че е грехота този телефон да снима зле.
Цитирай
#39

(2020-06-23, 20:39:11)hazART написа:  https://mobilebulgaria.com/news/samsung-...galaxy-a51 Ето за новата актуализация.
То хубаво пускат нови режими за камерата но е добре да оправят първо старите.
По-отвратителна камера не съм имал, стария ми беше А5 2017 и снимаше в пъти по-добре, а декларираната стабилизация на видеото беше перфектна. На боклука А51 снимките долу-горе се получават но видеото е направо е отврат. И двата модела са уж среден клас но единствените предимства на А51 са в по-голямата вътрешна памет и по-добрия сензор за пръстов отпечатък според мен. Батерията е под всякаква критика, изкарва 2-3 дни при същия живот на стария ми телефон въпреки че беше 3 годишен, стилът на ползване е същия.
Друго което трябва да отбележа след месец и половина експлоатация, много хора ми казват че са ме търсили но телефона си остава "скрит", или абоната е извън обхват или телефона е изключен, при мен никакъв "нишан" за звънене.

Samsung Galaxy А5 2017
[-] 1 потребител изказва благодарност на Чичо Манчо за това мнение:
  • Teri
Цитирай
#40

(2020-07-03, 15:08:18)Чичо Манчо написа:  То хубаво пускат нови режими за камерата но е добре да оправят първо старите.
По-отвратителна камера не съм имал, стария ми беше А5 2017 и снимаше в пъти по-добре, а декларираната стабилизация на видеото беше перфектна. На боклука А51 снимките долу-горе се получават но видеото е направо е отврат. И двата модела са уж среден клас но единствените предимства на А51 са в по-голямата вътрешна памет и по-добрия сензор за пръстов отпечатък според мен. Батерията е под всякаква критика, изкарва 2-3 дни при същия живот на стария ми телефон въпреки че беше 3 годишен, стилът на ползване е същия.
Друго което трябва да отбележа след месец и половина експлоатация, много хора ми казват че са ме търсили но телефона си остава "скрит", или абоната е извън обхват или телефона е изключен, при мен никакъв "нишан" за звънене.
И аз преминах от А5 (2017) на А51. А5-цата като качество на снимките е в пъти по- добре от А51! За това  продадох А51 и си взех А71 ,който е малко по- добре в качеството на снимките. Като цяло А серията след 2018 г. по мое мнение НЕ СТАВА!
[-] 1 потребител изказва благодарност на Teri за това мнение:
  • otan
Цитирай
#41

Така е заради Xiaomi, които пускат пластмасови телефони с добри характеристики и Samsung с тяхната A серия със стъклените модели и добри характеристики, решиха, че и те таща ще правят, за да може да се конкурират с тях. И почнаха да махат някои характеристики за сметка на други и да ги правят стъклени, но някои като Samsung galaxy A80, а сега ги пускат пластмасови, за да са по-достъпни.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#42

(2020-07-04, 15:48:58)hazART написа:  Така е заради Xiaomi, които пускат пластмасови телефони с добри характеристики и Samsung с тяхната A серия със стъклените модели и добри характеристики, решиха, че и те таща ще правят, за да може да се конкурират с тях. И почнаха да махат някои характеристики за сметка на други и да ги правят стъклени, но някои като Samsung galaxy A80, а сега ги пускат пластмасови, за да са по-достъпни.
Не смятам ,че са по- достъпни! А71 струваше 700-800 лв. , а не бих казала ,че телефона си струва парите! Селфи камерата е направо потресаващо отвратителна! Никаква детайлност! Основната е поне горе-долу добра.Да не говорим ,че липсват режими към камерата, като например- При снимане с пълна резолюция , светкавицата не работи ,опцията с ефекти не е достъпна, а пък "професионалния" режим е направо смешен.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Teri за това мнение:
  • kockata123
Цитирай
#43

Да,в интерес на истината селфи камерата е потресаващо зле.Ама нистина потресаващо зле особенно ако не си на открито и няма силна светлина.Примерно селфито на Редми 8А е в пъти по добре.......
Цитирай
#44

(2020-07-05, 06:08:23)Teri написа:  Не смятам ,че са по- достъпни! А71 струваше 700-800 лв. , а не бих казала ,че телефона си струва парите! Селфи камерата е направо потресаващо отвратителна! Никаква детайлност! Основната е поне горе-долу добра.Да не говорим ,че липсват режими към камерата, като например- При снимане с пълна резолюция , светкавицата не работи ,опцията с ефекти не е достъпна, а пък "професионалния" режим е направо смешен.
При мен А71 селфито и основната камера снимат брутално яко, незнам от къде сте ги взимали и каква партида са вашите телефони но моя си снима перфе и детайлно.

Samsung S23 Ultra 
Цитирай
#45

(2020-07-06, 09:02:25)iliano9885 написа:  При мен А71 селфито и основната камера снимат брутално яко, незнам от къде сте ги взимали и каква партида са вашите телефони но моя си снима перфе и детайлно.
Моя телефон е взет от Теленор. Не виждам какво общо има партидата с качеството на камерата....Не съм ползвала Xiaomi или Huawei,че да направя съпоставка. До сега бях заклет фен  на Samsung ,но се съмнявам,че следващия ми телефон ще бъде на тази марка.
Цитирай
#46

Здравейте имам самсунг галакси а51 от близо 4 месеца и имам следният проблем няколко пъти вече ми се случва съвсем ненадейно телефона са се изключва, екрана му става черен и изписва samsung така блокира и трябва като го вида да задържа двете странични копчета за да го рестартирам и включа, много е неприятно и го прави често без причина.Моля помогнете

Имах самсунг а5 2017 год абсолютно непроблемен телефон, тоя А 51 е пълен боклук, въобще не съм доволен

Не го купувайте ще останете разочеровани не става
Цитирай
#47

Нормално за Android в този клас.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#48

Помогнете какъв е проблема с А5 2017 нямах този проблем.Върнах го във фабричните настройки но и това не помогна
Цитирай
#49

Носи го за ремонт.
Цитирай
#50

Здравейте. 
Моля,за малко помощ. 
С нов телефон съм (А51) и докато говоря не изгасва екрана и натискам бутони с ухото си. И много често сам си прави скриншотове.
Как да го пренастроя? 
Благодаря
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)