Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy A51 - Лични впечатления и коментари
#51

Здравейте, колеги!
Харесал съм Galaxy A51 и A71 и съм в дилема кой от двата да си купя. Единствената причина, поради която клоня към А71 е капацитета на батерията спрямо А51. Колегите, които притежават А51 от повече време, биха ли споделили впечатления от батерията, за да преценя струва ли си разликата от 500-те ампера в полза на А71?
Цитирай
Аксесоари
#52

(2020-07-20, 18:25:59)faceless_man написа:  Здравейте, колеги!
Харесал съм Galaxy A51 и A71 и съм в дилема кой от двата да си купя. Единствената причина, поради която клоня към А71 е капацитета на батерията спрямо А51. Колегите, които притежават А51 от повече време, биха ли споделили впечатления от батерията, за да преценя струва ли си разликата от 500-те ампера в полза на А71
Аз бих ти препоръчала  да си вземеш А71. По- добър е от А51 във всяко отношение! Казвам го защото имах А51 и го продадох за да си взема А71.
[-] 2 потребители изказват благодарност на Teri за това мнение:
  • faceless_man, iliano9885
Цитирай
#53

Ако не те притеснява по-големия размер и по-високата цена си вземи А71
Цитирай
#54

(2020-07-24, 08:56:16)Samssung S6 Edge написа:  Ако не те притеснява по-големия размер и по-високата цена си вземи А71

Без съмнение цената е важен фактор, големината на дисплея също. Виждал съм го един път, но ми се струва доста голям. Вероятно е въпрос на предпочитание и свикване. Разликата с А51 в големината на дисплеите е крайно минимална.
Цитирай
#55

Може ли да покажете снимчици от телефона?
Цитирай
#56

Имам телефона от няколко месеца и не съм никак доволен. Снимките от камерата...през деня прави хубави снимки. Нощем не стават, дори с нощния режим. Качеството на видеото е много зле. Често като пусна някое фитнес приложение губи GPS сигнал. Батерията е слаба. Телефонът е бавен.

Оценка 2/5
Цитирай
#57

Здравейте! По какъв начин се активира завъртане на екрана при гледане на клипчета?
Цитирай
#58

Имам А51 от 3 месеца, като цяло не е лошо телефончето, но камерата е много зле. Не очаквах телефон, който е скъп да е с такава посредствена камера.
Дневните снимки са "пастелени" и страдат от липса на детайли в дълбочина. При "бърза" снимка задължително се "размазва" ;-). За лошо осветление или на тъмно по-добре да не коментираме. Имам А8 от зимата на 2018 година с една задна камера. А8 е победител без колебание в качеството за подобен тип среден клас телефони. При А8 и дневните и снимките през нощта са по-добри и осезаемо се вижда разликата. Правих тест за качеството на снимките на А71 и А51. А71 прави по-хубави снимки, но не е голяма разликата.

Samsung Galaxy A14 5G and A34
Цитирай
#59

(2020-09-26, 16:13:39)otan написа:  Имам А51 от 3 месеца, като цяло не е лошо телефончето, но камерата е много зле. Не очаквах телефон, който е скъп да е с такава посредствена камера.
Дневните снимки са "пастелени" и страдат от липса на детайли в дълбочина. При "бърза" снимка задължително се "размазва" ;-). За лошо осветление или на тъмно по-добре да не коментираме. Имам А8 от зимата на 2018 година с една задна камера. А8 е победител без колебание в качеството за подобен тип среден клас телефони. При А8 и дневните и снимките през нощта са по-добри и осезаемо се вижда разликата. Правих тест за качеството на снимките на А71 и А51. А71 прави по-хубави снимки, но не е голяма разликата.

Снимката е правена лично от мен с А71  https://www.facebook.com/104942781842110...=3&theater

Samsung S23 Ultra 
Цитирай
#60

Има нов софт вече 11 за Русия. Налазвай те.

Samsung S23 Ultra 
Цитирай
#61

Налазвайте,но за сметка на батерията...както и изгледа на менютата в лоша светлина.
Цитирай
#62

От къде да изтеглим Андроид 11 за Русия?
Цитирай
#63

Току що пристигна при мен.[Изображение: 66ac73c213e995fcf5276b050bd74adf.jpg]

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Samsung Galaxy S21FE
Samsung Galaxy Note 8
Huawei Mate 20 Lite
[-] 1 потребител изказва благодарност на forbidden8 за това мнение:
  • iliano9885
Цитирай
#64

В Samsung Members, по график А51, трябва да получи Андроид 11 през м.Март. Явно изтеглят актуализацията с месец по-рано. Ще видим за А71 дали ще пристигне по график през м.Април или по-рано.
Цитирай
#65

Samsung Galaxy A51 започва да получава One UI 5.1.1.

Източник

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)