Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy A71 - Лични впечатления и коментари

Да имам вече ъпдейта. Дайте да пишем няколко човека на самсунг, че да си оправят видео със забавен кадър или суп.забавен кадър. Като влезем да снимаме там автоматично телефона прави zoom което не е хубаво хич.
Цитирай
Аксесоари

(2020-07-25, 02:58:42)Jackyyy написа:  Тоест да си избера приложенията, които ползвам, защото като чиста рамта след това седят те?
Редовно си използвам 5-6 приложения. Или всичките да избера?
П.С 5 часа и 40 минути работа на екран -50% батерия
Аз съм оставил само месенджера и вайбъра и пощите всичко друго съм го избрал с + най отдолу и маркирам и така.

Samsung S23 Ultra 
Цитирай

Заредих го снощи напълно, от около 1 часът, до 11 днес е седял, без да ровичкам и батерията беше с 5% надолу, а преди сякаш не беше така преди..

Xiaomi 11T Pro 8/256
Цитирай

(2020-07-27, 10:45:22)Jackyyy написа:  Заредих го снощи напълно,  от около 1 часът, до 11 днес е седял, без да ровичкам и батерията беше с 5% надолу, а преди сякаш не беше така преди..

Aми колега това е добре все пак ако има включени данни. Нормално е.

Samsung S23 Ultra 
Цитирай

(2020-07-27, 21:06:00)iliano9885 написа:  Aми колега това е добре все пак ако има включени данни. Нормално е.

Не, със спрян интернет беше и спрян Wi-Fi

Xiaomi 11T Pro 8/256
Цитирай

Здравейте как да изключи звука на затвора
Цитирай

https://www.sammobile.com/news/galaxy-a5...fe-update/  Нови неща.

Samsung S23 Ultra 
Цитирай

Здравейте,

Относно стъклените протектори за модела, виждам, че се предлагат два вида: с изрязан отвор за предната камера и без. Този, който не е изрязан, няма ли да пречи на камерата? Вие, какви използвате?
Цитирай

(2020-08-28, 08:20:06)faceless_man написа:  Здравейте,

Относно стъклените протектори за модела, виждам, че се предлагат два вида: с изрязан отвор за предната камера и без. Този, който не е изрязан, няма ли да пречи на камерата? Вие, какви използвате?

Никога не ползвам протектор от както имам телефон никога не е имал протектор на дисплея.

Samsung S23 Ultra 
Цитирай

(2020-08-28, 08:20:06)faceless_man написа:  Здравейте,

Относно стъклените протектори за модела, виждам, че се предлагат два вида: с изрязан отвор за предната камера и без. Този, който не е изрязан, няма ли да пречи на камерата? Вие, какви използвате?

Ако си вземаш, по-добре вземи с отвор за камерата, защото много често тези без отвор влиза мизерия и камерата спира да снима качествено, на моята приятелка на телефона 3ти протектор изрязвам отвор за камерата...

Xiaomi 11T Pro 8/256
Цитирай

@Jackyyy благодаря за мнението. Видях, че се продава и протектор за задните камери, като има изрязана част само за светкавицата. За самите камери не е изрязан, а е прозрачен. Ползвал ли си такъв?
Цитирай

(2020-08-28, 10:02:56)faceless_man написа:  @Jackyyy благодаря за мнението. Видях, че се продава и протектор за задните камери, като има изрязана част само за светкавицата. За самите камери не е изрязан, а е прозрачен. Ползвал ли си такъв?

Не, като цяло телефона ми няма никакви протектори, изтървах го 2 пъти, но е добре. Не искам да го грозя с тези неща. В крайна сметка, един панел и газ Smile

Xiaomi 11T Pro 8/256
Цитирай

Хора помогнете ми , използвам телефон а71 от няколко дни и когато е заключен  при всяко докосване святка . Намерих настройка "защита при случаен допир " или нещо такова но уви нищо не става ,общо взето прегледах всичко обстойно и нищо ,та да попитам така ли ще е или нещо аз пропускам, доста е дразнещо и мисля че ще ми хаби батерията
Цитирай

(2020-08-29, 21:21:08)Дани87 написа:  Хора помогнете ми , използвам телефон а71 от няколко дни и когато е заключен  при всяко докосване святка . Намерих настройка "защита при случаен допир " или нещо такова но уви нищо не става ,общо взето прегледах всичко обстойно и нищо ,та да попитам така ли ще е или нещо аз пропускам, доста е дразнещо и мисля че ще ми хаби батерията

Аз използвам това за случайното натискане и да, светва и се показва едно катинарче, това е докато телвфона е в джобът ти, да не го отключиш случайно и да набереш някой или нещо подобно, не се тревожи, включвай го и си карай работата Smile

Xiaomi 11T Pro 8/256
Цитирай

А с батерията как сте.... в смисъл мисля ,че доста бързичко пада ,правя сравнение с предишния ми телефон (галакси j6) . Тоя само да го отключа и напиша няколко реда на вайбър да речем и вече е с процент на долу ,докато онзи не беше така . Може да е нормално ,аз специално нищо не се сещам от телефони ,защото ги сменям когато тотално се прецакат ,но все пак да си попитам
Цитирай

И при мен е така ,за 5 минути е паднал от 100 на 97 ,после като че ли се нормализира. Но повече от 4.5-5 часа SOT ,не мога да направя.

Изпратено от моят SM-A715F с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2020-08-29, 21:21:08)Дани87 написа:  Хора помогнете ми , използвам телефон а71 от няколко дни и когато е заключен  при всяко докосване святка . Намерих настройка "защита при случаен допир " или нещо такова но уви нищо не става ,общо взето прегледах всичко обстойно и нищо ,та да попитам така ли ще е или нещо аз пропускам, доста е дразнещо и мисля че ще ми хаби батерията

Отиди в Настройки -> Разширени функции -> Движения и жестове и изключи Вдигане за събуждане. При тази настройка екрана светва, когато хванеш телефона в ръка. На мен лично ми е много удобно при липсата на LED индикатор. Макар, че я ползвах тази функция и на Galaxy S6.

Samsung Galaxy S10 Plus Prism White and Second Phone Nokia E 72
Samsung Galaxy S III Marble White -> Samsung Galaxy S 6 White Pearl ->
Цитирай

Много ви благодаря?

Много много много благодаря
Цитирай

Една от причините, поради които съм се спрял на модела е капацитета на батерията. Четейки коментарите за нея, май очакванията ми са по-големи, спрямо реалните й възможности. Продължавам да обмислям покупката апарата...
Цитирай

(2020-08-30, 23:13:48)faceless_man написа:  Една от причините, поради които съм се спрял на модела е капацитета на батерията. Четейки коментарите за нея, май очакванията ми са по-големи, спрямо реалните й възможности. Продължавам да обмислям покупката апарата...
Батерията на телефоан е чук. Зависи какво ще го правиш при мен изкарва от 1 ден до 4 дена в взависимост от потреблението.

Samsung S23 Ultra 
Цитирай

Използвам главно Facebook, Messenger, Viber и то не интезивно. Мобилните данни и wifi ги включвам само когато трябва да проверя нещо. Чета понякога статии и кратки разговори. Основно затова ще го използвам.
Цитирай

(2020-08-31, 15:45:13)faceless_man написа:  Използвам главно Facebook, Messenger, Viber и то не интезивно. Мобилните данни и wifi ги включвам само когато трябва да проверя нещо. Чета понякога статии и кратки разговори. Основно затова ще го използвам.
Значи,ще те изкара доволно. Аз моят го ръчкам постоянно,инсталирани доста неща. За това и SOT ми е толкова. Но ако съм на wifi постоянно,ще удари 6 часа екран без проблем.

Изпратено от моят SM-A715F с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на nikiberk89 за това мнение:
  • faceless_man
Цитирай

Изчаквам цената да спадне в техноверигите, защото към момента е висока. Обмислях покупка от онлайн магазин, но не зная до колко са надеждни, ако се стигне до гаранционно обслужване и т.н.
[-] 1 потребител изказва благодарност на faceless_man за това мнение:
  • nikiberk89
Цитирай

https://www.olx.bg/ad/samsung-galaxy-a71...4b3e5f8eb0
https://www.olx.bg/ad/chisto-nov-samsung...4b3e5f8eb0
https://www.olx.bg/ad/samsung-galaxy-a71...4b3e5f8eb0
Тука има, ако искаш.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • faceless_man
Цитирай

(2020-08-31, 20:12:08)hazART написа:  https://www.olx.bg/ad/samsung-galaxy-a71...4b3e5f8eb0
https://www.olx.bg/ad/chisto-nov-samsung...4b3e5f8eb0
https://www.olx.bg/ad/samsung-galaxy-a71...4b3e5f8eb0
Тука има, ако искаш.

Интересно ми е, как търговци, които имат онлайн и физически магазини, продават апарати с гаранция към оператор, след като самия апарат не е закупен от телекомите. Освен това цената е осезаемо по-ниска.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)