Темата е заключена
Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Смарт телевизор до 1000 лв?
#26

Аз също се досетих за манипулиране на снимката, но не го направих,
защото се сетих че може да се направи проверка през банка за нареденият превод от моя страна.
Не ми се влиза в режим на лъжи, които са наказуеми от закона и лесно проверими
В случая тъй като сумата ми беше над 30лв и дължах ДДС ми приеха картинката от Али,
но винаги остава варианта да поискат и банково извлечение и тогава какво да казвам, ако съм манипулирал снимката?
За 25лв не ми се става за мезе
Аксесоари
#27

Че те китайците до сега на мен никога не са ми обявявали реалната сума.
Значи трябва да съм зад решетките вече. Както и всички вие които сте пазарували.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
#28

И банковото извлечение се манипулира лесно. Но се отклонихме много от темата с телевизора. Bu

Аз за таблетът ми бях казал на Китаеца да напише че е дигитална фото рамка с цена $14.И мина митницата.
#29

(2019-12-17, 19:07:38)Legend написа:  Че те китайците до сега на мен никога не са ми обявявали реалната сума.
Защо мислиш има длъжност "митничар"?
#30

Като искат банково извлечение, не пращаш нищо и това е.
Стоката се губи.
По-добре загубена стока, отколкото лъжи и ЗАТВОРSmile

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
#31

Тези на гишетата толкова ги мързи, че даже не гледат и какво им показваш. Което е нормално. За тея пари толкова.
#32

(2019-12-19, 15:50:21)Victormihov написа:  Като искат банково извлечение, не пращаш нищо и това е.
Стоката се губи.
По-добре загубена стока, отколкото лъжи и ЗАТВОРSmile
Платил си за съотвения артикул и ако не изпратиш каквото искат, той ще се върне обратно и ти увисваш с парите.
Така, че по-добре да си му платиш дължимото.
Чак затвор, надали. Smile
#33

Темата не беше ли за телевизори????
#34

Беше... A long time ago, in a Galaxy far far away!

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)