Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Телефон до 500лв?
#1

Здравейте банда!

Скоро ще се купува телефонче, та реших да ви помоля за някакви препоръки.
В този ценови диапазон съм се насочил към Redmi note 8 pro, харесва ми камерата, а процесора е гору-долу за тези пари.
Някакви други предложения имате ли?

П.С. предпочитам да се предлага в Технополис или Техмарт.   Angel

So uncivilized.
Цитирай
Аксесоари
#2

Няма да ти попречи нищо да погледнеш и Olx а.Наскоро ми се наби в очи Huawei Nova 5 за 500 лева от Виваком чисто нов.Едва дали е останал, но все пак.Сина така навремето има щастието да си купи буквално като подарък Iphone 7, aз също съм си купувал чосто нов от Продавалника, с гаранция от Виваком, който му се скапа дисплея още същата вечер , но нямах проблем, замениха ми телефона с чисто нов ( само че ми дадоха мостра ), но гаранцията си е гаранция.Само служителката го огледа под лупа дали е изпускан.

Цитат:Никой не плюва по това, което има, докато не го смени...
 hazART
Цитирай
#3

Виж Самсунг A50. Перфектен телефон с един минус - камерата. Ако не държиш на перфектни снимки няма други забележки.
Цитирай
#4

[quote='Roskoo' pid='1594705' dateline='1576337044']
Здравейте банда!

Скоро ще се купува телефонче, та реших да ви помоля за някакви препоръки.
В този ценови диапазон съм се насочил към Redmi note 8 pro, харесва ми камерата, а процесора е гору-долу за тези пари.
Някакви други предложения имате ли?

П.С. предпочитам да се предлага в Технополис или Техмарт.   Angel

Разгледай моторолите в Технополис. Читав хардуер, почти чист адроид, добри камери, интересни дизайни, и са в тоя ценови диапазон, твоя...

Разгледай моторолите в Технополис. Читав хардуер, почти чист адроид, добри камери, интересни дизайни, и са в тоя ценови диапазон, твоя...
Цитирай
#5

Моторолите не са лоши, но не са най-доброто за до 500 лв. Или дисплеите няма да са с нормална разделителна способност, или процесорите ще са слаби. Има нелоши модели и на Nokia за тези пари, но те също са със сравнително слаби процесори. Ако искаш да получиш най-много за парите си - добре си се насочил с това Xiaomi.

Huawei P8 Lite DS | Android 6.0 > Huawei P Smart DS | Android 9.0 > Redmi Note 8T DS | Android 11 > Xiaomi 12 Lite | Android 14

https://pardus.website - БЪЛГАРСКИ КАЛЕНДАР И ЗОДИАК
[-] 1 потребител изказва благодарност на HERUS за това мнение:
  • Roskoo
Цитирай
#6

(2019-12-16, 19:54:50)HERUS написа:  Моторолите не са лоши, но не са най-доброто за до 500 лв. Или дисплеите няма да са с нормална разделителна способност, или процесорите ще са слаби. Има нелоши модели и на Nokia за тези пари, но те също са със сравнително слаби процесори. Ако искаш да получиш най-много за парите си - добре си се насочил с това Xiaomi.

Xiaomi ви грабнаха вниманието още с Redmi note 7, като преди да излезе 8та мислих да си го взимам. 
Благодаря на всички за предложенията! Heart

So uncivilized.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)