Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Откраднат телефон
#1

Моля за помощ!
Преди няколко дена се върнах от почивка. Пътувах със самолет от Бали - Доха (Катар)
И там ми откраднаха телефона който беше оставен на самолетен режим в Доха. Опитах се да го проследя, но тъй като е офлайн не го намира и не знам как да извлеча информацията. Някой ако може да ми помогне ще съм много благодарен.

MIUI_Au0.12.11 R2
Цитирай
Аксесоари
#2

Ако не си си синхронизиал съдържанието с някакъв облак (на самсунг или гугъл или там ... само ти си знаеш) може да отидеш на чешмата и да я пуснеш да се изтече хубаво, че да пиеш по-студена вода Smile
Какво точно ти трябва от телефона?
Цитирай
#3

Мисля че преди време бях спрял синхронизация тая облака. Най ме е яд за снимките.

MIUI_Au0.12.11 R2
Цитирай
#4

Влез в гугъл фотос с акаунта който е бил на телефона и виж какво има.
Цитирай
#5

Няма. Удрям на камък. Последно май месец има синхронизация. След това е спряна. Следя го и от както е офлайн не е активен

MIUI_Au0.12.11 R2
Цитирай
#6

Пусни си "намери своя телефон " и проверявай от време на време дали са му махнали самолетния режим

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай
#7

Добре, като/ако го намери на картата, какво правим?

Sent from my HUAWEI CAN-L11 using Tapatalk
Цитирай
#8

(2019-12-14, 17:41:16)nov написа:  ....И там ми откраднаха телефона който беше оставен на самолетен режим в Доха. Опитах се да го проследя, но тъй като е офлайн не го намира и не знам как да извлеча информацията. Някой ако може да ми помогне ще съм много благодарен.
Информация относно откраднати/изгубени устройства / списък с IMEI

 
Цитирай
#9

Добре де.Ако някой го намери телефона е заключен,има парола или биометрични данни какво прави?

Samsung Galasy S23 Ultra
Цитирай
#10

Има и шаблон и пръстов отпечатък за отключване. Не искам да му правя изтриване на данни, тъй като ще го направя използваем. В тази държава не разбират български език и ме навежда на мисълта че може да е в коша за боклук. Продължавам да го следя и все още е неактивен от 10.12. Чудя се дали могат да го ресетнат в случай че някой иска да го ползва и да активира, предполагам само така мога да го локализирам

Пускам скреен шот

(2019-12-15, 09:54:30)nov написа:  Има и шаблон и пръстов отпечатък за отключване. Не искам да му правя изтриване на данни, тъй като ще го направя използваем. В тази държава не разбират български език и ме навежда на мисълта че може да е в коша за боклук. Продължавам да го следя и все още е неактивен от 10.12. Чудя се дали могат да го ресетнат в случай че някой иска да го ползва и да активира, предполагам само така мога да го локализирам

Пускам скреен шот

MIUI_Au0.12.11 R2
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)