Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Андроид 10
#1

Здравейте. Изтече информация, че тази седмица започва закритата Китайска бета, базирана на Андроид 10.
 Този петък няма да има China Dev ром, но е възможно xiaomi.eu да пуснат този ъпдейт (правили са го и преди)
Моите прогнози на база наблюдения над други модели са, че от 2 седмици до месец, ще има ъпгрейд на публичната бета и след 1-3 месеца ще има стабилно версии 
Напоследък даже е по-бързо, но предпочитам да не давам лъжливи надежди


Прикачени файлове Миниатюри
   
[-] 8 потребители изказват благодарност на suffer за това мнение:
  • anti, dak81, delikanli, HSGeorgiev, Kiridedra, osssinator, pepo1603, trifon81
Цитирай
Аксесоари
#2

Това е добра новина, даже някои модели среден клас като mate 20 lite които излязоха с андроид 8 чета че са получили десетката
Цитирай
#3

Днешния седмичен Xiaomi.eu за вашия модел бил с Андроид 10.
Честито!

https://androidfilehost.com/?fid=4349826312261697789
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • izibizi
Цитирай
#4

Не успя да се свали
Цитирай
#5

@izibizi спрян е...
Цитирай
#6

Отново го качиха,имаше проблем със звука.

POCO X3 NFC 6/128
Цитирай
#7

(2020-01-10, 21:16:53)gazara74 написа:  Отново го качиха,имаше проблем със звука.
Може ли линк?
Цитирай
#8

https://androidfilehost.com/?fid=4349826312261697932
Цитирай
#9

И сега?


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#10

(2020-01-10, 23:53:43)Ivan_GT написа:  И сега?

И при мен е така
Цитирай
#11

Е как върху стабилен ром очаквате да сложите xiaomi.eu?

Трябва отключен буутлоудър и къстъм рекавъри twrp
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • mimi93
Цитирай
#12

Тази десятка може да дойде чак пролетта, до тогава няма ли да има някакви ъпдейти, последния е от ноември
Цитирай
#13

Тези две седмици не очаквайте нищо, защото започват празниците и почивните дни около Китайската нова година.
Разработката на нови ромове е преустановена до 6ти февруари
Цитирай
#14

Не знам колко е вярно но някъде четох че десятката може да дойде чак есента, и като сметна че телефона съм го взел април миналата година демек нова версия андроид ще получи половин месец преди да му изтече гаранцията.
Цитирай
#15

Още от началото на годината има седмична десятка. По правило до около три месеца пускат стабилен, но сега имаше около месец пауза и може и малко повече да се забавят нещата. Но в никакъв случай пак до есента. Освен ако индийците не омажат ъпдейта.
Цитирай
#16

Като гледам предшественика му RN5 започна от андроид 7, сега е с андроид 9 а може и 10 да получи, докато за RN7 не знам дали десятката няма да му е последна. Иначе забавянето заради вируса или там каквото и да е, май най много се отразява на Xiaomi, Huawei отдавна имат десятка за модели които са били с андроид 8. Иначе телефончето не е лошо но дано има добро бъдеще като поддръжка.
Цитирай
#17

Аз не знам защо постоянно ги сменят тия Андроиди, след като все по зле става с по новите версии. Ъпдейтнах си едно Redmi 7a с Андроид 10 и започна да се самоизключва понякога само, появиха се проблеми с обхвата, трудно се свързват с мен понякога, поне половин час по малко ми прави екран, въобще АБСОЛЮТНО нищо по добро не виждам в тая десятка в сравнение с деветката.Напротив - по зле е .Представям си Андроид 11 какъв ужас ще е . Не смятам и да го пробвам дори

Цитат:Никой не плюва по това, което има, докато не го смени...
 hazART
Цитирай
#18

Защото са обещали ъпгрейд. Най-малкото за защита от вируси е добре да си с по+ново. Другото е да имаш поддържа на най-новите версии на приложенията
[-] 2 потребители изказват благодарност на suffer за това мнение:
  • izibizi, росен2
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)