Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за Note8 PRO
#26

Аз се чудя на тези ('дето уж трошат орехи с тях  Big Grin ): [Изображение: Double-sided-Magnetic-360-Full-Protect-C...pg_q50.jpg]
Цитирай
Аксесоари
#27

Здравейте, аз съм с такъв протектор от месец -
https://a.aliexpress.com/_d7lCCtT
Пасна и залепна идеално за сега съм доволен.
Цитирай
#28

Кой от тези протектори да избера и каква точно е разликата по между им(освен очевидната)


Прикачени файлове Миниатюри
           

Lg G2 mini*Huawei P9 lite*Huawei P20 lite*Redmi Note 8
Цитирай
#29

Аз съм с оригиналния калъф и за мен добре пасна. При поръчката телефона дойде със това стъкло, не прилепна добре, но пък обхвана 99%.[Изображение: d5f5a49ab96547044ab109bcd1f1376b.jpg][Изображение: 6161b8f0cb1f6dd0a40a0c65e96403e8.jpg]

Изпратено от моят Redmi Note 8 Pro с помощта на Tapatalk
[Изображение: 0dcca488d5ce7311cdcf1444a7782b2a.jpg][Изображение: 35bd35aee97f1d4aebc1e1fda774c169.jpg][Изображение: 85c95923bced7b040f03d4774c8ba61f.jpg]

Цитирай
#30

(2020-03-15, 15:32:58)martaka написа:  Аз съм с оригиналния калъф и за мен добре пасна. При поръчката телефона дойде със това стъкло, не прилепна добре, но пък обхвана 99%.[Изображение: d5f5a49ab96547044ab109bcd1f1376b.jpg][Изображение: 6161b8f0cb1f6dd0a40a0c65e96403e8.jpg]

Изпратено от моят Redmi Note 8 Pro с помощта на Tapatalk
[Изображение: 0dcca488d5ce7311cdcf1444a7782b2a.jpg][Изображение: 35bd35aee97f1d4aebc1e1fda774c169.jpg][Изображение: 85c95923bced7b040f03d4774c8ba61f.jpg]

Аз съм със стъкло на Nillkin,но е изрязано в зоната на led индикатора и сензорите.
При теб като гледам ги покрива,само да не ти прави ядове.

GP8P
Цитирай
#31

Колеги, Нилкин ли е най-доброто, което се предлага като предпазно стъкло за модела? Всеки гледам е доволен от различни. От Емаг ми беше предишното, не помня марка, но беше в ценовия клас към 12 лв., обаче от много малко ударче се пукна, а при сваляне на оригиналния кейс се надигаше все. Сложих сега някакво евтино от Алито, обаче в горния край останаха мехурчета. Предложете нещо, което да ме изкефи, може и от Али, може и от Емаг. И не искам мазни следи, тези евтините все се цапат от най-малкото.

P.S. Гледам има отделни протекторчета за global версия. Аз как да разбера с коя версия съм? С какво се различават толкова дисплеите им?
Цитирай
#32

Дисплеите не се различават с нищо. Версиите са само относно софтуера на устройството.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#33

Гледах ревюта в Тубата. Имат леки разлики в дисплея, което се отразява и на протекторите. Поне разбрах, че съм с глобалната. Още се чудя на Нилкина в Алито, не са от най-евтините, ама поне наистина ли са оилфобик?

Може ли някой да обясни разликите в моделите стъкла на Нилкин. Каква е разликата между Amazing H+  и Amazing CP+
Цитирай
#34

(2020-03-04, 17:36:50)REDMI NOTE 8 PRO написа:  При затворен кейс не може се работи с телефона.
Ама иначе дебело са подчертали "Активен капак". Сигурно са имали предвид нещо друго, а не че може да се работи с телефона Big Grin
Цитирай
#35

Аз вече близо 2 месеца чакам ето този калъф:
#Aliexpress BGN 24.28  10%OFF | Ringke Fusion X for Xiaomi Redmi Note 8 Pro Case Transparent Hard PC Back Soft TPU Frame Cover

https://a.aliexpress.com/_dTZQLJf

и протектор за дисплея и стъклото на камерата:
#Aliexpress BGN 1.68  23%OFF | 2-in-1 Redmi Note 7 Glass Camera Protector Redmi Note 9S 8 Pro 8T 8A Glass For Xiaomi Mi 9T 9 Pro SE 8 Lite A3 Protective Glass

https://a.aliexpress.com/_dT4yqW1

но поради извънредните мерки в цял свят доставките ще се забавляват доста Sad

Някой поръчвал ли е калъфа по-горе? Мнения за него и протектора? В момента съм все още с оригиналния от Xiaomi но започна да пожълтява (спаси ми телефона не един път)
Цитирай
#36

https://www.emag.bg/kalyf-ringke-fusion-...DP65ZGBBM/ незнам защо си играеш да го чакаш

///Xiaomi Redmi Note 8 Pro///
Цитирай
#37

(2020-05-07, 12:27:40)vesocop написа:  https://www.emag.bg/kalyf-ringke-fusion-...DP65ZGBBM/ незнам защо си играеш да го чакаш
Видях че го има 2 седмици след като го поръчах (признавам си че ме хвана яд), ама не ми е много зор пък и ако дойде кво да ги правя два Big Grin Ей сега идва последния срок (22 май) след който мога да оспорвам че не съм получил пратката   Smile

Не се сдържах и го поръах Smile Ако случайно дойде и другия ще пиша тук ако някой го иска Smile
Цитирай
#38

Конкретно това стъкло по нищо не се различава от тези за по 0.90$. За първи път слагам Нилкин и определено не съм впечатлен.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Lg G2 mini*Huawei P9 lite*Huawei P20 lite*Redmi Note 8
Цитирай
#39

Да се похваляспохваля - поръчката ми направена март месец от алито пристигна Visslar  Заради забавянето си поръчах същия от България.. Този от алито го взех за 15 usd. Ако някой го иска и има интерес може да пише Smile От София съм.
.jpeg received_398692004343942.jpeg Размер: 39.12 KB  Сваляния: 226



Ако модераторите счетат че поста ми не е за тази тема моля да го изтрият  Smile
Цитирай
#40

Здравейте,търся слушалки за xiomi redmi note 8 pro.Говоря по 4-5 часа дневно и без слушалки не мога.Купувах от разни магазини тук,поръчвах от алито,от китайски магазини и само на едни случих,но кучето ги изяде.
Доста често аз чувам перфектно,но мен не ме чуват.Вадя,слагам по 5-6 пъти докато се получи,но се притеснявам че ще замине буксата.
Дайте съвет за нещо пробвано
Благодаря.
Цитирай
#41

Чудех се къде да а си задам въпроса и реших че тук е мястото..

Търся си алуминиев кейс - нещо тежко, стабилно и пазещо телефона.
Ще ми препоръчате ли нещо от България или алиекспрес?
Цитирай
#42

Е то точно пък алуминиевия е най-калпавия, затруднява сигнала на антените и батерията пада по-бързо, когато го слагаш може да ожули рамките, пък ако падне да не говорим.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • jorimafia
Цитирай
#43

(2020-10-28, 13:28:36)hazART написа:  Е то точно пък алуминиевия е най-калпавия, затруднява сигнала на антените и батерията пада по-бързо, когато го слагаш може да ожули рамките, пък ако падне да не говорим.

Успя да ме разубедиш с това за сигнала (не го знаех). Единственото е че ми омръзна вече този кейс който ползвам и се чудя с какво мога да го заменя...
Цитирай
#44

https://www.ultra.bg/kal-fi-za-xiaomi/xi...note_8_pro Тука има.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#45

Здравейте,искам да си купя смарт часовник, но защото не съм сигурна че ще го нося и ще ми е удобно да боравя с него,ми подариха един за проба.
Куче марка,евтин...Q18,но за проба става.
След доста опити да го свържа,най после успях да стигна до телефонния указател и да изписва името на абоната.
За всяка друга опция иска сим карта,а аз разбира се нямам друга,освен тази от телефона.
Гледах руски клипчета,индийски,английски...на всякъде става -при мен не.
Дайте идея къде може да е проблема.
Лошото е че не знам и как да кача снимки тук за да ви покажа,но е свързан,намерен е и на телефона и телефона е намерен на часовник и до там.
Дори часа и датата ги въведох ръчно,защото не иска да се синхронизира,няма никакво съобщение за синхронизация.
И така не става.
С Xiomi redmi note 8 pro съм.
Ще ви бъде благодарна ако дадете идея.
Не ми се дават 300-350 лв и да се окаже че няма да го нося.
Цитирай
#46

Пробвай да свържеш часовника от неговото приложение (стига да има де), а не от bluetooth менюто на телефона.
Цитирай
#47

Аз ползвам GT 2, с Huawei health нямам никакви проблеми

Lg G2 mini*Huawei P9 lite*Huawei P20 lite*Redmi Note 8
Цитирай
#48

(2021-03-14, 12:24:36)cinzano написа:  Аз ползвам GT 2, с Huawei health нямам никакви проблеми

Е точно щото е с Huawei health. Иначе с обикновеното pair-ване връзката не е такава, каквато му трябва на часовника.
Цитирай
#49

Тук питам за нещо доста по различно и съм обяснила каква е разликата.
GT 2 няма нищо общо с това.за което питам.
Май ще трябва сим карта за да се върже.
Ще пробвам да видя.
Дайте идея за нещо бюджетно като.смарт часовник,трябва ми да е.водоустойчив,да се върже с вайбър и други подобни приложения и да може да се говори с него. Работата ми е такава че налага тези изисквания.
Този Q18 ги има опциите,въпреки че е доста.стар модел и е куче марка,но за жалост не е водоустойчив.
Нищо че вече беше изкъпан,малко се намокри,но сутринта си тръгна без проблем.
Но освен телефонен указател и да звъни друго не успявам да синхронизирам.
Цитирай
#50

Ясно е какво питаш, искаш да пробваш с по евтин вариант на смарт часовник, но с такъв няма как да получиш функционалност която търсиш, за 12-13us, няма как да стане. Бюджетен вариант на GT 2 е , honor magic smart, 60 us. Другата възможност е избираш реплика в алиекспрес, показваш тук, и се надяваш някой да има впечатления от него

Все пак пробва ли да вързеш часовника с приложение за смарт устройства.

Lg G2 mini*Huawei P9 lite*Huawei P20 lite*Redmi Note 8
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)