Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

преминаване към по-нов android wear
#1

здравейте, имам sony smartwatch 3 с android wear v 1.5, искам да мина към 2 или 2,1, но от менюто на часовника ми изписва, че съм с най-новата версия. Има ли начин да го инсталирам чрез кабел, как да го направя (какви са стъпките) и от къде да го изтегля.
Цитирай
Аксесоари
#2

До колкото знам няма официален 2,0 или 2,1 за този часовник.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#3

Вендора ти ъпдейтва базата на Андорида и WearOS-а - и оттам насетне се ъпдейтваш от Google services. Ако вендора няма ъпгрейд - няма как да минеш на по-висока версия. Извън съпорт е часовника за съжаление. Аз имам Huawei Watch 2 - Huawei го оставиха на база Android 8.1 и WearOS 2.0, но след това се ъпдейтва от Google, сега съм с 2.11 или 2.12.

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай
#4

доколкото разбрах освен ако не е официален немога да мина на по-нова версия. няма нещо като руут както при телефоните и да инсталирам по-новата версия на андроид
Цитирай
#5

Не можеш да направиш нищо с часовника. Най-добре го дай на някой твой близък или го продай си вземи по-нов модел.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)