Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Note8 Pro - новини, ъпдейти, лични впечатления и коментари
#51

Не бързайте . Ъбдейта е спрян поради няква причина. До края на седмицата( най-вероятно) ще го пуснат отново.
[-] 1 потребител изказва благодарност на redsys за това мнение:
  • jorimafia
Цитирай
Аксесоари
#52

(2020-08-25, 07:56:15)redsys написа:  Не бързайте . Ъбдейта е спрян поради няква причина. До края на седмицата( най-вероятно) ще го пуснат отново.

Това означава ли че тези които сме ъпдейтнали сме прецакани?  Big Grin Надявам се да има фикс ако има проблем... Аз за сега нищо лошо и счупено не виждам.
Цитирай
#53

Как е положението, има ли бъгове, гледам че пак излиза ъпдейта.

Android4e
Цитирай
#54

(2020-08-25, 12:29:42)Android4e написа:  Как е положението, има ли бъгове, гледам че пак излиза ъпдейта.

Моята единствена болка е досадната лента която стои на всеки екран заради липсата на софтуерни бутони (нали ползвам жестовете)
Друго лошо не съм забелязал Smile

Цитат:jorimafia
Аз да се оплача. Това ми вади очите! Искам да го махна от екрана и не виждам как и от къде..


Тънката лента под клавиатурата.. стои на всеки екран :/

След като върнах обратно бутоните гадната лента изчезна..

Тоест, проблема ми е в това, че използвам жестове вместо бутони.. Явно ще трябва да свиквам с новите неща :/

Разбрах как да я махна тази бяла досадна лента - Settings-> Additional settings -> Full screen display -> Hide full screen indicator.   Visslar
[-] 1 потребител изказва благодарност на jorimafia за това мнение:
  • plamen3333
Цитирай
#55

Отново ли са го пуснали,щото не ми излиза,а вчера сутринта го имаше.
Цитирай
#56

Никой ли не знае как на Note 8 Pro мога да намаля звуците на приложения като Messenger и Viber без това да повлияе на силата на тоновете от входящите повиквания?
Цитирай
#57

Пристигна и европейскста версия


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#58

И аз най после изтеглих европейска версия.
За сега само камерата пробвах,вижда ми се по ярка някак си и по добро,но ще видим.
За сега друго не мога да кажа.
Дано е за добро...
Хайде да ни е честита А12.
Цитирай
#59

Да, камерата е "чук", сега вече може да кажем, че е със сериозна камера, а и всичко друго ми се струва оптимизирано с новия софтуер- дисплей, тъч, бързодействие...

Android4e
Цитирай
#60

Лично аз съм доволен от батерията Smile
   
Все още не съм правил хард ресет но като гледам няма да има нужда ( 11-та издържаше около 16-20 ч. и падаше под 15%)
Направих леки промени през adb и предполагам че на това се дължи издръжливостта на батерията.
Цитирай
#61

(2020-08-27, 08:50:26)jorimafia написа:  Лично аз съм доволен от батерията Smile

Все още не съм правил хард ресет но като гледам няма да има нужда ( 11-та издържаше около 16-20 ч. и падаше под 15%)
Направих леки промени през adb и предполагам че на това се дължи издръжливостта на батерията.

Точно това е причината да изкарва толкова.
И аз премахнах много и смея да твърдя по използването ми батерията изкарва 20ч без проблем.
[-] 1 потребител изказва благодарност на plamen3333 за това мнение:
  • jorimafia
Цитирай
#62

Здрасти,ще кажеш ли какво точно е. adb и какво се прави.
Цитирай
#63

(2020-08-27, 13:47:40)vaskogrudov написа:  Здрасти,ще кажеш ли какво точно е. adb и какво се прави.

Довечера ако имам време ще пусна отделна тема или ще накарам @greensmoke7777 да добави информация към неговата тема за премахване на системни приложения.
ADB - Android Debug Bridge т.е. инструмент, идващ с SDK и позволяващ на потребителя да контролира интерфейса на устройства с Андроид ОС. За общите нужди се използва за рестарт, влизане в recovery режим, инсталиране на програмки, спиране на приложение или ресурси или общо казано - казваш на телефона ккаво да прави чрез външни команди.
Цитирай
#64

Благодаря
Цитирай
#65

Здравейте,
Вчера 8 pro-то ми се ъпдейтна с miui 12, и си сложи нов тапет, а стария не мога да го намеря, рових къде ли не. Стария беше заводския мисля, един кей, вода и звезди нощно време, търсих къде ли не, не мога да го намеря, някой ако може да даде идея как да си го върна или от къде да го сваля ?
Цитирай
#66

На мен пък не ми дойде с нова тема,таз където е пл.Марс.Остана си ми с таз,с която си бях.
Цитирай
#67

Странно, защо ми се смени. Както и да е, намерих си старата...
Цитирай
#68
Wink 

Ето един подобен wallpapet.
https://prikachi.net/image/KvKa4

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#69

Може би това е този.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#70

Имам проблем с програмата zedge, немога да си сменя тапета на заключен екран.
с ринг тона и основния тапет няма проблем.

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
Цитирай
#71

(2020-08-25, 18:48:42)vdvelkov написа:  Никой ли не знае как на Note 8 Pro мога да намаля звуците на приложения като Messenger и Viber без това да повлияе на силата на тоновете

от входящите повиквания?
И аз имам същия проблем.
Няма ли как само на известията да се намали звука,ужасно некомфортно е така.
Цитирай
#72

Колеги, след ъпдейт до 12 miui EU (при редми ноте 8 про) установих следните проблеми:
1. по-слаб обхват (вкл. нет и разговори)
2. НЕвъзможност за активиране на VolTe и LTE от където и да е( с кодове и др.).
3. Нямам опция за активиране на LTE от настройки
4. Нямам опция за камерата за показване на "час и дата"

п.с. 12-ката започва да ме дразни
Цитирай
#73

При мен също изчезна VoLte но пък имам VoWifi ??
Иначе нямам проблем с покритие или разговори, батерията си кара както до сега. Единствено като ползвам Full Screen gestures не ми харесват анимациите ,не са "гладки".
Не съм правил все още.

Поправка. Набрах този код ->*#*#86583#*#* , изписа че проверката за VoLte е излючена и се появи иконата за VoLte


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#74

(2020-09-03, 16:34:34)Machiavelli написа:  При мен също изчезна VoLte но пък имам VoWifi ??
Иначе нямам проблем с покритие или разговори, батерията си кара както до сега. Единствено като ползвам Full Screen gestures не ми харесват анимациите ,не са "гладки".
Не съм правил все още.

Поправка. Набрах този код ->*#*#86583#*#* , изписа че проверката за VoLte е излючена и се появи иконата за Volte
Колега, стана точно както при теб! Благодаря!
Остава сагата с часа и датата на снимките...
Цитирай
#75

При мен има дата и час на снимките, но нямам VoLte.
Не става с този код при мен.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)