Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Note8 Pro - новини, ъпдейти, лични впечатления и коментари

Благодаря ви!От линка се разбира, че риска за брикване е голям. За флашване какъв метод, ще ми препоръчате?

Xiaomi Redmi Note 8 Pro 6/128
Цитирай
Аксесоари

(2020-09-30, 15:58:49)gothicmanbg написа:  Благодаря ви!От линка се разбира, че риска за брикване е голям. За флашване какъв метод, ще ми препоръчате?

Има една тема в xda - https://forum.xda-developers.com/redmi-n...d-t4056527

Обяснено е почти всичко за телефона. Не съм я чел подробно - ще я чета като свърши гаранцията на телефона или ми писне от MIUI
[-] 1 потребител изказва благодарност на jorimafia за това мнение:
  • gothicmanbg
Цитирай

Здрасти, аз да се включа малко късно!
След новия ъпдейт телефона ми взе да се прецака!
Камерата стана отвратителна все едно е телефон от 2005,батерията взе да пада чувствително по-бързо, на моменти губи обхват и наново започва да чете сим картата, на моменти отказва да се отключи и ме дразни...
И всичко това след хард ресет! В групата във фейсбук четох че и други има недоволни от ъпдейда, дано скоро дойде фикс поне на камерата че по принцип го взех основно заради нея!

Забравих да допълня че има и сериозен лаг при гледането на клипове било то в фейсбук, YouTube или vbox7...
Цитирай

Благодаря, добре че не ъпдейтвам.
Цитирай

Жена ми е с 12ка и Андроид 10. Не е правила хард ресет. Като цяло не сме забелязали някакви бъгове. Батерията си е като преди - горе долу добре. Почти винаги система Андроид е на първо място, като показанията са колкото на екрана. Иначе прави около 10 часа екран при около два дни ползване. Толкова си правеше и на miui 11.

SE WT19i, SGS II, SGS IV, XPERIA SP, LG G2, Xiaomi Redmi note 4x
Цитирай

И аз да потретя, без хардресет: отлична камера, дисплей и работа на телефона. Добре е.

Android4e
Цитирай

Колеги, преди и след M12 имам проблем с Гугъл Хрома. На определени сайтове мисли,цикли и т.н. С браузъра на телефона тези сайтове "летят".
Цитирай

Защо тогава ти е Хрома?

Android4e
Цитирай

(2020-10-19, 11:19:14)Android4e написа:  Защо тогава ти е Хрома?

Защото у дома на лаптопа съм с Хрома и така 2-те устройства са синхронизирани.
Цитирай

Има ъпдейт. Отзиви?

Android4e
Цитирай

(2020-10-21, 15:01:17)Android4e написа:  Има ъпдейт. Отзиви?

Сега го свалям и по късно ще пиша как е..
   

Ето и визуално какво са променили:
Преди ъпдейта:
       
След ъпдейта:
   
   

Добавили са и "най-новия" секюрити пач Smile
Цитирай

При мен не идва ъпрейт. Дали може да е защото съм махнал доста системни приложения? Според описанието в тази тема https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=99951
Цитирай

И аз имам актуализация,но ще я инсталирам след работа.
Цитирай

Имаше я и вече я няма...
На обяд видях че има нова актуализация и оставих за по късно да я дръпна и сега се сетих...но уви няма нищо вече...
Цитирай

И при мен така се получи.Оставих я за след работа и я няма.
Цитирай

https://bigota.d.miui.com/V12.0.2.0.QGGE...4_10.0.zip

ето ръчен ъпдейт

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на centorionios за това мнение:
  • plamen3333
Цитирай

А някой знае ли защо са я спрели?
Цитирай

Често се случва . Най-вероятно е открит бъг и е спрян до отстраняването му. Може би до седмица пак ще го пуснат.
Цитирай

Ето линк за ръчен ъпдейт OTA -> https://bigota.d.miui.com/V12.0.2.0.QGGE...c-10.0.zip
(V12.0.2.0.QGGEUXM)
ПС - Пооправили са анимацийте
[-] 1 потребител изказва благодарност на Machiavelli за това мнение:
  • ibrahim79
Цитирай

Аз ъпдейтнах, но менюто с настройки не ми изглежда така, аз ли нещо бъркам?

Android4e
Цитирай

(2020-10-25, 18:54:08)Android4e написа:  Аз ъпдейтнах, но менюто с настройки не ми изглежда така, аз ли нещо бъркам?


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Аха, благодаря!

Android4e
Цитирай

Това което забелязвам е че липсва бутон за синхронизация.. с две думи не мога да накарам телефона да не се синхронизира ако не влезна в настройките... Надявам се да го оправят.
Цитирай

След последния ъпдейт има разлика и в производителността на телефона.
Преди от супер енергиен режим към нормалния лагваше доста сериозно около 4-5 секунди.
Сега нещата са супер!
Цитирай

При мен новия контролен център не се е променил.Подредбата на иконите си е както преди.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)