Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Избор на телефон до 700лв.
#1

Здравейте, колеги. ?

Дойде време да си сменям телефона, за съжаление - наложително. 
В чужбина съм и си търся телефон до 350€. Със сигурност ще бъде втора ръка, няма смисъл от нов.

В момента съм с Pixel XL, от който съм много доволен, като изключим батерията, от нея може да се желае още малко. За съжаление, строших стъклото отзад където съм засегнал и камерата, почти неизползваема е.

Това което търся е най-добра камера и най-добра батерия до тази цена. 
В бюджета влизат:
Pixel 2XL
Huawei P20 Pro
С много пазарлък и:
Pixel 3XL
Huawei Mate20 pro

Разбира се, че ми се искат по-новите модели, но и модел от 2017 ще ми свърши работа. 

Има ли някой друг телефон, който да отговаря по-добре на моите изисквания?

Pixel 3 XL 64gb clearly white and Pixel XL 128gb
------------------------------------------------------------------
Huawei P8 GRA-L09 TITANIUM GRAY
------------------------------------------------------------------
Цитирай
Аксесоари
#2

Мисля, че Pixel 3XL от 2018 г. ще ти свърши чудесна работа в този план.

 
Цитирай
#3

Гледам, че той върви малко по-скъпичко, но има и оферти за по 400€ с които ще се пробвам на пазарлък.

Друго, което искам да добавя, не ми е важен как изглежда гърба на телефона, винаги ползвам кейсове!
Нямам проблем и за НОЧове, така че при мен ще е по-лесен избора, според мен.

Все пак избягвам Самсунг телефони, не знам защо, сигурно предубеждение.

Шайоми са с добри батерии, но нито едно Шайоми няма по-добра камера от горепосочените телефони.

Някоя от Нокиите според вас?

Pixel 3 XL 64gb clearly white and Pixel XL 128gb
------------------------------------------------------------------
Huawei P8 GRA-L09 TITANIUM GRAY
------------------------------------------------------------------
Цитирай
#4

А какво мислиш за Google Pixel 3a XL? Камерата му май е същата като на чистия Google Pixel 3.

Изпратено от моят SM-N950F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#5

За 3а имам само 1 оферта и не е за XL варианта, 400€ е. За другите модели имам що-годе избор

Pixel 3 XL 64gb clearly white and Pixel XL 128gb
------------------------------------------------------------------
Huawei P8 GRA-L09 TITANIUM GRAY
------------------------------------------------------------------
[-] 1 потребител изказва благодарност на johnterry7 за това мнение:
  • ss_23
Цитирай
#6

Аз от Пиксел 2 XL съм свръхдоволен, е, разбира се 3 ще е още по-добър...
Цитирай
#7

От телефоните които си изброил на първо място бих взел Mate 20 pro, на второ Pixel 3 XL. Пред тези двата не бих си помислил за Шайоми или Нокиа...
Цитирай
#8

Този Пиксел с тая умряла батерия хич не го хвалете. Вземи си Mate 20 pro и ще останеш предоволен от, батерия, камера, дизайн, бързина(напрово лети) и всичко е 6+.Просто няма слабо бясто. Тоя Пиксле е супер грозен, а чистият андроид е скучен за мене (лично мнение) Вече е и с Андроид 10. Кирин 980 е по-добър от Snapdragon 845 и то не малко. А батерията надмина очакванията ми. За камерите е спороно коя снима по-добре, но и двете снимат добре.А през деня Мейт 20 про снима със сигурност по-добре на 40мп отколкото на 10.Не можах да намеря сравнения.Повечето сравнения са вечер на 10мп срещу 12 на Пиксел 3.При батерията е ясно кой е победител. При Мейта имаш и добър зуум. 6GB vs 4GB ram, 128gb vs 64gb. Просто не виждам нито едно предимство на Пиксела.
Ако е важно ето и един Антуту тест


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#9

(2019-12-19, 20:53:20)1124 написа:  Този Пиксел с тая умряла батерия хич не го хвалете. Вземи си Mate 20 pro...
Е все едно Mate 20 pro втора ръка ще е друга такава.

 
Цитирай
#10

Е той ще вземе някой на 5-6 месеца. Същото се отнася и за Пиксела. От зел ще стане мега зле.  А грозният му вид и да е нов пак ще си е грозен. Даже не знам да има по-грозен телефон за последните години.
Ето един тест, но колко е реален не знам.
Цитирай
#11

Спора за това дали даден телефон е грозен е много глупав!
Аз лично намирам Mate20 Pro за грозен.
На мен ми харесват пластмасови или метални телефони, черни. Въобще не ми харесва новата тенденция със стъклените телефони с някакви лъскави и преливащи цветове.
Извинявам се много, но на мен ми идва педерастко това.. Хаха
Също така и не харесвам телефони, които отпред са изцяшо дисплей, харесва ми да си има рамки горе и долу... брадичка и чело, дето се вика.

Но мисля, че споменах, визуално телефона няма значение, защото ще ползвам кейс и въобще няма да го виждам, ако ще и розов да е.


За Pixel-а ме притеснява наистина батерията, много е малка, друго си е Mate с 4000mAh.

Има една оферта за Pixel 3 128gb, но не е XL версията и се продава неразопакован, в целофан е още.
П.п. Чистият андроид не е недостатък за мен!

Pixel 3 XL 64gb clearly white and Pixel XL 128gb
------------------------------------------------------------------
Huawei P8 GRA-L09 TITANIUM GRAY
------------------------------------------------------------------
Цитирай
#12

(2019-12-20, 09:51:34)johnterry7 написа:  Спора за това дали даден телефон е грозен е много глупав! 
........
лъскави и преливащи цветове.
Извинявам се много, но на мен ми идва педерастко това.. Хаха
.........
Съгласен съм с теб. Дали е грозен даден телефон е твърде индивидуално.

Лъскавите и преливащи цветове и на мен не ми харесват, ама въобще. Днес тези шаренийки и това да си на другия бряг е модерно, но явно аз и ти сме твърде старомодни  Rofl_mini . 

Иначе от изброените модели съм 100% за Mate 20 Pro.

1916 
Цитирай
#13

За дизайна е така.Аз лично но го гледам и никога не съм купувал телефон заради дизайна. Но това не значи, че не виждам кое е изпипано повече. Моят Мейт е черен. Но за останалите неща няма лично мнение. По-мощен процесор, повече рам, по-голяма батерия 4200 с 40W зареждане,IR порт и сигурно има още неща. Камерата има повече функции, може да записва и видео във формат 21:9. Дисплеят и при двата е 2К. Но най-добре ходи и ги разцъкай някъде. Аз така правя ?
Цитирай
#14

Еми ти вече си избрал какво питаш нас.
Искаш Пиксел- идеално.
Имаш 700лв, търсиш най нов модел (втора ръка запазен) за около тези пари, пазариш се малко, купуваш го и си свиркаш.
3XL, ако можеш да спазариш- ВЗИМАЙ.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#15

Ето го Телефона:

https://www.olx.bg/ad/tsena-podarak-nov-...5;promoted
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)