Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Как мога да махна "ч"-то до часа ?
#1

На английски ако е го няма, защото там при нашият 24 часов формат е премахнато, но на български ако е системата го има и не може да се махне. Някакво приложение, което да може ?

Питам предварително преди да пробвам отново Пай версията. Ако не може изобщо няма и да го сложа, защото ме дразни изключително много.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Deranox за това мнение:
  • Miro2210
Цитирай
Аксесоари
#2

Ти сериозно ли???

Изпратено от моят SM-G973F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#3

Да, съвсем сериозно. Всеки има свой предпочитания за собственото му устройство. Още някой глупав въпрос ?
Цитирай
#4

Най-накрая още някой да споделя моето мнение за това Ч.Абсолютно не е на мястото си,абсолютно безмислено е...противно направо.Някъде из превода е,дълбоко ,защото аз го търсих и не го намерих.Имаго навсякъде,AOSP и стокови ромове ...от Гугъл идва и просто така няма да можеш да го махнеш.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Miro2210 за това мнение:
  • marinho81
Цитирай
#5

Идея:
Може да се скрие целия часовник заедно с ч-то (и всяка отделна иконка) в status bar-а със System UI Tuner
https://play.google.com/store/apps/detai...temuituner
Три permissions с adb чрез комютъра трябва да се разрешат.

Усмихни се . . . Животът е Хубав Smile
Samsung S24 Ultra 5G, S23 Ultra 5G, S22 Ultra 5G, S21 Ultra 5G, Note 20 Ultra 5G, Note 10+, Note 9, Note 8, Note 5, Note 3, Nokia 808, N8, 5800, N95, 6600, 6510, 5510
Цитирай
#6

(2019-12-19, 23:27:51)Чо написа:  Идея:
Може да се скрие целия часовник заедно с ч-то (и всяка отделна иконка) в status bar-а със System UI Tuner
https://play.google.com/store/apps/detai...temuituner
Три permissions с adb чрез комютъра трябва да се разрешат.
Часовникът искам да стои. Само това "ч" ме дразни изключително много.
Цитирай
#7

(2019-12-20, 03:53:51)Deranox написа:  Часовникът искам да стои. Само това "ч" ме дразни изключително много.
Смени менюто  на англииски и би трябвало да стане.
Цитирай
#8

В българския превод има страшни недоразумения, не е само това "ч" . Половината превод е с чуждици, другата половина със съкращения, направо е отврат. Най доброто което може да направиш е да го ползваш на английски.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай
#9

Пробвай с френски или немски.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)