Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Galaxy Buds+ за Samsung Galaxy S20/S20+/Ultra

Аз също не съм. Спокойно, може да е друг ден.

Galaxy S8> Galaxy S20+ Grey> Galaxy S23+ Green
Цитирай
Аксесоари

Аз се обадих на Speedy и те по номер ме провериха и казаха, че тази пратка не е подадена към куриерската фирма и да се свържа с подателя. Явно са пратили само част от слушалките.... нашите се надявам да дойдат до края на седмицата
Цитирай

ми да, пробвайте, те може да се забавят, докато ви изпратят съобщение.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

Бас ловя, че днес ще се напълни със снимки на слушалките и коментар: Колеги и аз ги получих днес Smile)))
Цитирай

(2020-05-12, 10:01:57)POPCORN написа:  имената ли да си кажеме ?аз нямам номер на товарителница
Може да провериш и по мобилният номер който си дал за връзка в промоцията.

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
[-] 1 потребител изказва благодарност на OliQueenBG за това мнение:
  • POPCORN
Цитирай

(2020-05-12, 09:33:47)POPCORN написа:  има ли някой който е спечелил и да не е получил смс ?
Аз получих за единият телефон, но за S20Plus на жената , не съм. И нямаше и по тел.номер в спиди пратка. За това писах на имейла който пратихме данни и ми отговориха много бързо, още докато пишех на чат на живо, преди тях ми върнаха отговор
Така, че ако сте получили имейл в който Ви честитят за спечелването и искат данни с егн, просто изчакайте. [Изображение: b41f9b6511046b67d6bddfe198997e03.jpg]

Изпратено от моят Samsung S20U/ SM-G988B с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
[-] 1 потребител изказва благодарност на OGIER за това мнение:
  • POPCORN
Цитирай

Нормално е да се напълни, радваме се
След 2-рия мейл, когато искаха егн и адрес, аз ги изпрарих. След 2 дни получих същия мейл, с "напомняне" да ги изпратя..... Стори ми се странно, защото ги бях изпратила веднъж... Та мисълта ми е, да не се е получило нещо такова и при някой друг.... Абе малко са смотани тия Брокс... Стискам палци всички да си ги получат. Аз отивам след малко да ги взема, имам смс Smile
[-] 2 потребители изказват благодарност на any9 за това мнение:
  • bobby_0923, OGIER
Цитирай

(2020-05-12, 10:16:03)dika написа:  Бас ловя, че днес ще се напълни със снимки на слушалките и коментар: Колеги и аз ги получих днес Smile)))
Да, така ще стане и за мен това е нормално.
За хора които не употребяват често слушалки тези с кабел са си им ок и с продажбата ще си намалят сумата за телефона.
П.С: На мен като качество на звука ми харесват много, ще видя как ще се държат като батерия . Макар че възможността за зареждане от телефона си е голям плюс и възможност

Изпратено от моят Samsung S20U/ SM-G988B с помощта на Tapatalk

Има актуализация на софтуера на слушалките, като го свържете го обновете и приятно слушане и използване

Изпратено от моят Samsung S20U/ SM-G988B с помощта на Tapatalk

Това ми върнаха като отговор на запитване за документи и срок за гаранция [Изображение: d01a471d5171576b98e0c4664c83d6d6.jpg]

Изпратено от моят Samsung S20U/ SM-G988B с помощта на Tapatalk

Върнаха отговор и за гаранцията [Изображение: 3fcafbc1fce7a64cf7ed44ece2e6d2c1.jpg]

Изпратено от моят Samsung S20U/ SM-G988B с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
[-] 3 потребители изказват благодарност на OGIER за това мнение:
  • any9, OliQueenBG, POPCORN
Цитирай

То това се знае и без да ги питаш, с този протокол можеш да ги продадеш и да искаш някой да ти ги ремонтира.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • bobby_0923
Цитирай

(2020-05-12, 15:39:15)hazART написа:  То това се знае и без да ги питаш, с този протокол можеш да ги продадеш и да искаш някой да ти ги ремонтира.
Ок, някой като мен може и да НЕ знае
Не всяка година си взимам безплатните слушалки
Все ще е полезно на някой повече от колкото твоят коментар

Изпратено от моят Samsung S20U/ SM-G988B с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
[-] 3 потребители изказват благодарност на OGIER за това мнение:
  • any9, bobby_0923, dika
Цитирай

Радвам се за теб тогава.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

Тоя протокол е толкова смешен, че аз лично ако съм тръгнал да купувам слушалки от някой с такъв документ, ще съм доста усъмнен в легалността му. Изглежда все едно някой технически неграмотен е пробвал да разпечати документ за първи път в живота си. Нещо подобно на фиктивните гаранции от онези измислените онлайн магазини, които после не можеш да ги намериш ако ти потрябва гаранционно обслужване. И те изглеждат точно така  Big Grin

Гледам в OLX една обява продават Buds+ и пише, че имат в наличност 150 броя. Да не са остатъка от 1500-те бройки, които раздават  Lol Или някой от Брокс Вижън е грабил на богато Lol

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
[-] 1 потребител изказва благодарност на ivan_vylka за това мнение:
  • OGIER
Цитирай

Aз лично , ако ги получа бих си ги разменил за черни. Ако някой има нови ,черни и иска бели да казва Smile

SAMSUNG GALAXY S20+ GRAY
Цитирай

Получих днес слушалките бели нищо, че телефона е черен! На първо тестване никаква разлика от миналогодишните. Поне ги придобихме на втория ден,да не чакаме още незнайно колко време!

Samsung Galaxy S21 Ultra 5G Phantom Black

Huawei GT2 PRO
Цитирай

(2020-05-12, 17:21:38)mitkobs написа:  Получих днес слушалките бели нищо, че телефона е черен! На първо тестване никаква разлика от миналогодишните. Поне ги придобихме на втория ден,да не чакаме още незнайно колко време!
Разлика с миналогодишните като звук не зная дали има, защото няма как да ги сравня ( но по характеристики имат двупосочен говорител и трябва да свирят по-басово ) , НО от към батерия са почти двойно подобрени
Старите с до 6 часа , тези до 11
А с кейса при новите но 22 часа

Изпратено от моят Samsung S20U/ SM-G988B с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
[-] 2 потребители изказват благодарност на OGIER за това мнение:
  • mitkobs, OliQueenBG
Цитирай

Добре де, възможно ли е старите слушалки Gear Icon X да ми харесват повече и да звучат по-добре от новите Buds+? Това са май 2 поколения след тях.... Уж рових по настройките, ама не ми се получава нещо с този звук... Много са ми пищящи и баса липсва... Грам не ми харесват как звучат. Някъде другаде мога ли да пипна нещо, освен от Galaxy Wearable прилижението?
Цитирай

И на мен баса леко ми се губи, има го но не е толкова силен колкото очаквах. До сега ползвах във фитнеса и за бягане безжични слушалки Philips Bass+ и може би за това тук баса ми идва слаб, тъй като в този модел се набляга на него. Но като качество на звука не мога да се оплача от Buds+, слушам предимно електронна музика (Trance, Progressive House, Minimal и т.н.) и в тази категория се справят страхотно за сега.

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
Цитирай

Аз искам да попитам след актуализацията при Вас така ли са процентите на двете слишалки в едно ?
Като ги пуснах си показваше за двете по отделно, а сега един % и за двете, което няма логика
Върнах заводски настройки да не съм пипал нещо, но пак си остана Обединено за двете 1[Изображение: 159ecb8cf7c04caf304b7bdfc7b3d6e1.jpg]

Изпратено от моят Samsung S20U/ SM-G988B с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай

Така е след последния ъпдейт. Ако искаш да видиш отделно, прибери едната в кутийката и ще ти покаже процентите на едната само.
Колкото до баса, мисля че си е предостатъчен.

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай

(2020-05-12, 21:35:46)nanobanano написа:  Така е след последния ъпдейт. Ако искаш да видиш отделно, прибери едната в кутийката и ще ти покаже процентите на едната само.
Колкото до баса, мисля че си е предостатъчен.
Благодаря за отговорът, според мен това упражнение е безсмислено? Какво печелят от това че са ги обединили? Те няма как да имат еднакъв заряд
А за басът определено и аз очаквах много повече. И определено е по-слаб от тези които ползвах до сега ( Jabra Elite Active)
И аз си поиграх с настройките и го усилия възможно на оптимално и това ще е

Изпратено от моят Samsung S20U/ SM-G988B с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
[-] 1 потребител изказва благодарност на OGIER за това мнение:
  • OliQueenBG
Цитирай

И на мен другите ми слушалки са по басови и може би сравнявам с тях и заради това така ми се струва, но същото е положението и при Samsung Gear Icon X, баса си е супер.... А при плюса, хич го няма... иначе да, цялостно звука не е никак лош, ама с липсата на бас, на мен някак ми пищят... Явно моите предпочитания са други... Жалко, че Icon X са много големи за моите уши, иначе в пъти повече ми харесват, от към звучене.
Ако някой успее да подкара малко бас, моля да сподели как Smile
[-] 1 потребител изказва благодарност на any9 за това мнение:
  • OGIER
Цитирай

(2020-05-12, 21:35:46)nanobanano написа:  Така е след последния ъпдейт. Ако искаш да видиш отделно, прибери едната в кутийката и ще ти покаже процентите на едната само.
Колкото до баса, мисля че си е предостатъчен.
Оказа се че не е изцяло така. Така е докато са с еднакъв заряд.
Сега ползвах само едната за известно време и като отворих приложението и
( разликата е обаче, че кейса с другата слушалка сега е отворен ) и като сложа и другата слушалка в ухото, веднага показва Обединено и по-малката стойност

П.с: Въпреки че пак не разбирам за какво им е да ги събират в едно дори и да са равни
[Изображение: 6682ab6e4cf912224329b5d69a792c50.jpg]

Изпратено от моят Samsung S20U/ SM-G988B с помощта на Tapatalk
[Изображение: 2d655f6b27420e82c13ff999a8ca5d34.jpg]

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай

На предното поколение пък баса им беше силен за сметка на средните и най-вече на високите и за това ги продадох.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

и аз получих смс. утре са при мене Smile

SAMSUNG GALAXY S20+ GRAY
Цитирай

И моите току - що дойдоха в спиди. Взех ги, тествах ги - много яко свирят. Гадното е, че зарядното на Самсунга не става и за слушалките

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)