Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Galaxy Buds+ за Samsung Galaxy S20/S20+/Ultra

(2020-06-20, 21:14:09)martoo написа:  Защо пускаш една и съща новина в 5 различни теми ,то бива трупане на мнения ама....... И това е всеки път .
Ами знам ли? Може би защото в новината става въпрос за две устройства, за които на форума има пуснати отделни теми.

 
Цитирай
Аксесоари

Тя тази новина не ни интересува много, така или иначе няма да се продава тук.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

(2020-06-20, 23:11:50)hazART написа:  Тя тази новина не ни интересува много, така или иначе няма да се продава тук.
Да, да, разбира се, тук няма да се продават както LG и Пиксела също.

 
Цитирай

Здравейте

Имате ли идея как можеже да се резетнат слушалките хардуерно?

Месец и нещо ги ползвах безпроблемно на телефона и на лаптопа до днес. Тази сутрин бяха вързани към лаптопа и използвах само едната, а другата беше в кейса, който беше отворен. След известно време върнах слушалката, която ползвах в кейса и не го затворих. Продължих да работя на лаптопа (подозирам че все още са били сдвоени с него през това време) и след няколко часа като опитах да ги вържа уцелих греда - не става. Пробвах да ги вържа към телефона - пак дедовия. Пуснах ги да се зареждат, подозирайки, че може да е паднала батерията, но и след това не се промени положението. Рестартих къде квота имаше без ефект, но не искат да се вържат. Накрая ги ънпернах и сега дори не мога да ги добавя Smile

Пробвах да задържа пръсти в докато са ми в ушите, както и в кейса, но нищо не се променя.

Подозирам, че са се оплели по някакъв начин връзките и искам да резетна, но не намирам никакъв начин без да са вързани към телефона, което всъщност ми е основния проблем.
Цитирай

(2020-06-29, 23:22:42)bolgaryan написа:  Здравейте

Имате ли идея как можеже да се резетнат слушалките хардуерно?

Месец и нещо ги ползвах безпроблемно на телефона и на лаптопа до днес. Тази сутрин бяха вързани към лаптопа и използвах само едната, а другата беше в кейса, който беше отворен. След известно време върнах слушалката, която ползвах в кейса и не го затворих. Продължих да работя на лаптопа (подозирам че все още са били сдвоени с него през това време) и след няколко часа като опитах да ги вържа уцелих греда - не става. Пробвах да ги вържа към телефона - пак дедовия. Пуснах ги да се зареждат, подозирайки, че може да е паднала батерията, но и след това не се промени положението. Рестартих къде квота имаше без ефект, но не искат да се вържат. Накрая ги ънпернах и сега дори не мога да ги добавя Smile

Пробвах да задържа пръсти в докато са ми в ушите, както и в кейса, но нищо не се променя.

Подозирам, че са се оплели по някакъв начин връзките и искам да резетна, но не намирам никакъв начин без да са вързани към телефона, което всъщност ми е основния проблем.
Елементарно е, но никъде не е описано в опътванията ( поне аз не съм го срещал )

https://youtu.be/wvx7VrKK1cY

Изпратено от моят SM-G988B с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай

Благодаря за отговора. Пробвах този метод го още вчера, но няма ефект за съжаление, а и при мен става дума за 2те слушалки.
[-] 1 потребител изказва благодарност на bolgaryan за това мнение:
  • OGIER
Цитирай

Сигурен ли си че си го направил правилно ( Като ги задържиш на двете едновременно, диода трябва да започне да мига, след това затваряш и би трябвало да са ок ) . Защото на мен ми се е случвало веднъж едната слушалка да не се връзва, а в другата да имам звук и така се свързаха безпроблемно.
Според мен ако така не става, (дано не съм прав ) но са за сервиз
П.С: А софтуерно от приложението върна ли ги до заводски ?

When a man lies, he murders some part of the world
[-] 1 потребител изказва благодарност на OGIER за това мнение:
  • bolgaryan
Цитирай

С триста зора успях да ги оправя. Нямам представа как. Първоначално нито едната не се връзваше и разпознаваше. Сутринта след неколкократно вадене/слагане и последвало двойно натискане на в кейса се появи лявата (последно работеща), но дясната продължи да бъде в небитието. Пробвах отново опити за сдвояване, резетване, връзване, зареждане ту с едната, ту с другата, ту с двете, абе борех си се хамалската като свиня с тиква. Последното, нещо което направих (без спомен за действията преди него) беше да заредя за пореден път само дясната, отидох далеч от лявата (друга стая), където като отворих кейса, телефона разпозна някво движение и юи предложи да се върже с дясната. Не успя, но след като се върнах при лявата, успях да ги вържа към лаптопа и двете успешно, след което явно най накрая се сдвоиха и успях да ги оправя и на телефона. Пълно безумие.

Очевидно когато не са свързани двете (и/или правилно синкнати с кейса) обаче, не се зареждат независимо, че са в кейса, който се зарежда, защото сутринта след като оправих лявата беше на 35%, а сега следобяд като оправих индясната също беше на около 40%, а бяха седяли в кутия и на зарядно предостатъчно време.

Вероятно причината за целия проблем е това, че използвах само лявата и най-вече това, че после я оставих в кейса без да го затворя и седя много време (няколко часа) така.
[-] 2 потребители изказват благодарност на bolgaryan за това мнение:
  • NaniG, OGIER
Цитирай

Не е това, друг е бил бъга
Аз също ползвам само едната и често ги сменям ( лява / дясна ) като тази която не ползвам си е в кейса, често го държа отворен ( той си изгасва след известно време )
Ползвам ги и на компютъра и на телефона по единично и само веднъж ми се е случвало и то в самото начало като го взех, но тогава не бях ползвал по единично, а като си ги сложих в ушите и докато се връзваха, само едната работеше.
Както написах, оправиха с метода който по горе споделих
Радвам се че всичко е ок сега и не са за ремонт, според мен ползвай си ги както до сега и няма да се случва често това, а ако се...носи им ги

Изпратено от моят SM-G988B с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай

Здравейте,

Днес си взех Buds + и имам два въпроса, на колко процента е препоръчително да се включват да се зареждат калъфа и тапите? Идват фабрично с 50%. Мога ли приложението Wearable да го направя със светъл фон, тъй като черния екран малко ми натоварва очите?
Предварително благодаря.
Извинявам се за въпросите, но са ми първи безжични слушалки. Smile

Samsung Galaxy S10 Plus Prism White and Second Phone Nokia E 72
Samsung Galaxy S III Marble White -> Samsung Galaxy S 6 White Pearl ->
Цитирай

Зависи и колко време ги ползваш, ако не чуеш звук от тях, че им е паднала батерията и ги сложиш в калъфа, те сами се зареждат и така, докато не падне батерията на кутийката и светне индикатора. Но да следиш проценти е излишно, по-добре гледай когато индикатора светне в червено. Аз съм с AirPods 2, но трябва да е същото.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 2 потребители изказват благодарност на hazART за това мнение:
  • NaniG, OGIER
Цитирай

Ще получиш известие на телефона, когато заряда е нисък.
Освен това има widget, за началния екран с показатели на слушалките и кутийката, където много удобно се вижда на колко процента са.

Gesendet von meinem Galaxy S20+ mit Tapatalk

Samsung Galaxy Watch 5 Pro 
Samsung Galaxy S22 Ultra  Phantom White
[-] 1 потребител изказва благодарност на Lam3r4e за това мнение:
  • NaniG
Цитирай

(2020-08-08, 11:06:57)Lam3r4e написа:  Ще получиш известие на телефона, когато заряда е нисък.
Освен това има widget, за началния екран с показатели на слушалките и кутийката, където много удобно се вижда на колко процента са.

Gesendet von meinem Galaxy S20+ mit Tapatalk

Назад в темата видях информация за widget-a и веднага го добавих на началния екран.
Единствено тъмния фон на приложението ми натоварва очите, но не видях да има настройка за промяна на фона.
Много съм доволна. Проведох няколко разговора с тях и нямах никакви проблеми. Отсрещната страна също ме чуваше идеално. За тест изгледах и няколко клипа в Youtube и звука беше много добър. За моите нужди са чудесни. Взех ги предимно за разговори докато шофирам.

Samsung Galaxy S10 Plus Prism White and Second Phone Nokia E 72
Samsung Galaxy S III Marble White -> Samsung Galaxy S 6 White Pearl ->
Цитирай

Ако самото приложение си е само черно, не може, а иначе ако си с тъмен режим и то нали е на Samsung, може да е от това.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

(2020-08-08, 11:32:04)hazART написа:  Ако самото приложение си е само черно, не може, а иначе ако си с тъмен режим и то нали е на Samsung, може да е от това.

Не ползвам тъмен режим, тъй като ми товари очите. Самото приложение е черно и се надявах да има настройка за смяна с по-светъл цвят. Няма проблеми ще свикна с него.

Samsung Galaxy S10 Plus Prism White and Second Phone Nokia E 72
Samsung Galaxy S III Marble White -> Samsung Galaxy S 6 White Pearl ->
Цитирай

Този път за нот-а ще дават на първите 300 регистрирани ( или новите live или buds+

Явно са им дошли и тези много за България
За Китай или Корея видях че поръчали те на пред продажба, получават комплект в кутия със слушалки и с карта памет


Изпратено от моят SM-G988B с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай

Тук е пълна подигравка за пореден път.... Ние винаги сме прецакани , взимаш телефона и евентуално след 2 месеца ако спечелиш.... ги получаваш. Самсунг не ни еб*ат за живи !
[-] 2 потребители изказват благодарност на martoo за това мнение:
  • milss, OGIER
Цитирай

(2020-08-08, 17:37:13)martoo написа:  Тук е пълна подигравка за пореден път.... Ние винаги сме прецакани , взимаш телефона и евентуално след 2 месеца ако спечелиш.... ги получаваш. Самсунг не ни еб*ат за живи !
Остави, че евентуално и след два месеца, по спомен мисля че предният път бяха първите 1000, сега са ги намалили на 300

Изпратено от моят SM-G988B с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай

Мен даже ме резнаха ,че съм активирал телефона ден по-рано.....
[-] 1 потребител изказва благодарност на martoo за това мнение:
  • OGIER
Цитирай

(2020-08-08, 21:01:24)martoo написа:  Мен даже ме резнаха ,че съм активирал телефона ден по-рано.....

Е то това е идеята на тези всички правила с малки букви и двустъпена регистрация  Bu

When a man lies, he murders some part of the world
[-] 2 потребители изказват благодарност на OGIER за това мнение:
  • martoo, NaniG
Цитирай

Пълен смях е това , как им се откъснаха 300 броя не знам само Smile . Няма като нормалните държави да ти ги дадат при получаването на телефона , а те даже са ограничена бройка .
[-] 2 потребители изказват благодарност на martoo за това мнение:
  • milss, NaniG
Цитирай

- при закупуване на Galaxy Note20 Ultra - 300 бр. слушалки Galaxy Buds Live
- при закупуване на Galaxy Note20 - 150 бр. слушалки Galaxy Buds+
- при закупуване на Galaxy Tab S7+ - 30 бр. калъфи Tab S7+ Book cover
- при закупуване на Galaxy Tab S7 - 50 бр. калъфи Tab S7 Book Cover
Ето ги подаръците.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

(2020-08-09, 09:30:08)martoo написа:  Пълен смях е това , как им се откъснаха 300 броя не знам само Smile . Няма като нормалните държави да ти ги дадат при получаването на телефона , а те даже са ограничена бройка .
Сигурно са им останали от предните 1000

Изпратено от моят SM-G988B с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
[-] 1 потребител изказва благодарност на OGIER за това мнение:
  • martoo
Цитирай

Поръчах си през немския сайт на Самсунг Ноут-а.При попълване на данните и избора,имаше опция да избера кое от двете да избера-Buds live+ или xbox контролера.Цъкнах слушалките.На 13.08 получих смс от самс,че имам пратка от тях с проследяващ номер и ,че доставката ще бъде връчена на 14.08 срещу подпис.Така на 14.08 получих пратка,в кочто бяха и телефона и слушалките.Иначе или не съм видял за ограничен брой за избора на подарък за предварителната поръчка или нямат таково ограничение в немско.
[-] 1 потребител изказва благодарност на beko9 за това мнение:
  • OGIER
Цитирай

(2020-08-16, 15:07:48)beko9 написа:  Поръчах си през немския сайт на Самсунг Ноут-а.При попълване на данните и избора,имаше опция да избера кое от двете да избера-Buds live+ или xbox контролера.Цъкнах слушалките.На 13.08 получих смс от самс,че имам пратка от тях с проследяващ номер и ,че доставката ще бъде връчена на 14.08 срещу подпис.Така на 14.08 получих пратка,в кочто бяха и телефона и слушалките.Иначе или не съм видял за ограничен брой за избора на подарък за предварителната поръчка или нямат таково ограничение в немско.
НЕ, няма ограничение не само в Германия. Не зная по какъв признак ни взимат за по-маловажни, като и тук телефона е на същата стойност. Не е договорена друга спрямо доходите ни

Изпратено от моят SM-G988B с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)