Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Galaxy Buds+ за Samsung Galaxy S20/S20+/Ultra
#26

Всичко е картел, ако все пак някой е успял да си вземе тела до 8.3 по документи, то едвали е успял пък после да е в ръцете му до 13/пътък/. Уикенда телекомпаниите не работят. Понеделник беше 16.... е твърде късно за регистрация. Имаше уговорка на операторите /от Самсунг също / да не се пуска преди 13.3 - хората са на работа, епидемия, извънредно положение.... Така става в "Апсюрдистан", другаде... Дават слушалки със самия телефон за всички, които са си го поръчали в първия период. Много жалко, че все още вярваме в тия слушалки...

SGS2>SGS4>SGS6>SGS8>SGS10>SGS20+>SGS22+>SGS23+
Samsung Galaxy Watch 6 Classic 47 mm LTE 
Galaxy Buds Pro
Цитирай
Аксесоари
#27

Аз не разбрах ти взел ли си го твоя или не си?
Моя си го взех на 10 март, като можех да си го взема и още на 9-ти, защото беше в офиса на Теленор, който бях посочил за получаване, но не беше обработена пратката все още. Но ако бях по-настоятелен щях да си го взема още на 9-ти.
Всички заявили получаване до адрес още на 9-ти си получиха телефоните.
Що се отнася до слушалките, при нас нямаме официално представителство на Samsung, а промоцията е от Samsung Румъния. Тоест каквото те са преценили, това са ни отпуснали.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#28

Не съм съгласен с твърдението на kaktus_78. На 12-ти Февруари направих pre-order, на 9-ти Март телефона беше в офиса на Теленор и от там си го взех. Така, че няма проблем с условията за класиране за pre-order бонуса. От Самсунг България просто бяха инструктирали операторите да не предоставят телефоните преди 9-ти Март.

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
Цитирай
#29

Да взех си го на 13.3 в ръцете, но погледнете датата на фактурата каква трябва да е... До 8.3.20г. Нали ще сканирате в регистрацията фактурата! Има ли щастливци???

SGS2>SGS4>SGS6>SGS8>SGS10>SGS20+>SGS22+>SGS23+
Samsung Galaxy Watch 6 Classic 47 mm LTE 
Galaxy Buds Pro
Цитирай
#30

Моя е с дата 25 февруари, така че съм си в играта от всякъде  Big Grin
[Изображение: 29934764.jpg]

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
[-] 1 потребител изказва благодарност на ivan_vylka за това мнение:
  • kaktus_78
Цитирай
#31

Пре-ордъра трябва да е до 8.03 не датата на фактурата... Надявам се!
Аз имам друг въпрос. Как да проверя дали съм разрешила да получавам маркетингова информация? Че май не разреших Моля Ви, кажете ми, че може, а не трябва пак да връщам фабричните
P.S Да, ама така и гаранцията ти ще е до 25.02.2022..... Дано да не е прав колегата, няма логика. Моя си е с датата, която го взех - 12.03. Но го поръчах месец по-рано
Цитирай
#32

Отдавна преди изтичането на гаранцията вече няма да е в моите ръце, така че това хич не ме притеснява.
А на теб за какво ти е маркетинговата информация? За банера за слушалките ли? В настройките на Members има отметка за това.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
[-] 1 потребител изказва благодарност на ivan_vylka за това мнение:
  • OliQueenBG
Цитирай
#33

И на мен датата на фактурата от Теленор е 28.02.2020г.

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
Цитирай
#34

Дам, за банера.От Members го активирах, дано да е достатъчно Smile
Питах Samaung за тази дата, да видим с това извънредно положение, кога ще отговорят. Явно от Теленор датите са ви, когато сте го поръчали. Моя е от А1 и датата е, когато дойде при мен с касова бележка от Спиди, но и в гаранцията е същата дата, тоест след 9.03....
Цитирай
#35

(2020-03-20, 13:34:52)any9 написа:  Дам, за банера.От Members го активирах, дано да е достатъчно Smile
Питах Samaung за тази дата, да видим с това извънредно положение, кога ще отговорят. Явно от Теленор датите са ви, когато сте го поръчали. Моя е от А1 и датата е, когато дойде при мен с касова бележка от Спиди, но и в гаранцията е същата дата, тоест след 9.03....
Да така е за А1, ще видим. Аз съм го поръчал на 20.2 но.....

SGS2>SGS4>SGS6>SGS8>SGS10>SGS20+>SGS22+>SGS23+
Samsung Galaxy Watch 6 Classic 47 mm LTE 
Galaxy Buds Pro
Цитирай
#36

(2020-03-20, 13:34:52)any9 написа:  Явно от Теленор датите са ви, когато сте го поръчали. 
Датата на поръчката ми е 12-ти Февруари, а фактурата е от 28-ми Февруари.

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
Цитирай
#37

Еми.....Нашите от А1 са с датата на доставка.... която е след 9.03. Да видим какво ще кажат от Самсунг. Не е измислено както трябва. И вашето не е правилно, няма значение дали ще продавате телефона преди да изтече гаранцията или не. Факт е, че 2 седмици са ви изядени от към гаранция.
Цитирай
#38

И моята е от 28.02. При онлайн покупките гаранцията започва да тече от датата на получаване на продукта. Времето за връщане на продукта също започва да тече от получаването на същият.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Maxpainus за това мнение:
  • OliQueenBG
Цитирай
#39

(2020-03-20, 13:20:56)ivan_vylka написа:  Отдавна преди изтичането на гаранцията вече няма да е в моите ръце, така че това хич не ме притеснява.
А на теб за какво ти е маркетинговата информация? За банера за слушалките ли? В настройките на Members има отметка за това.
 Не го виждам тоя банер за слушалките

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
Цитирай
#40

Ще го видим на 30 март, тогава започва записването за слушалките.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#41

Аз не помня да съм прикачвал никакви документи за покупката . Беше една бланка за попълване на имена ,егн и адрес .
Цитирай
#42

Слушалките си струват, така че дано да спечелите.

Pixel 7 Pro Hazel 
[-] 2 потребители изказват благодарност на nanobanano за това мнение:
  • OliQueenBG, TNTKZ
Цитирай
#43

На мен в Теленор, след разговор с представител на Самсунг, служител ми обясни, че при поръчката се записва IMEI на конкретното устройство от страна на Самсунг и така като се направи регистрацията за слушалките няма да има значение кога е фактурирана покупката. Значение има кога е направена поръчката на устройството и затова след срока за регистрация се извършва проверка на данните. В случая ставаше върос за пренос на номер и условията бяха, че телефонът следва да се плати след успешен пренос, а самият пренос трябваше да стане след като дойде устройсвото в магазина и така няма как да се издаде документ за плащане преди 9 март.
[-] 1 потребител изказва благодарност на SeaDragon за това мнение:
  • OliQueenBG
Цитирай
#44

На мен от А1 ми обясниха подобно нещо, за фактурирането и като цяло, че не е нормално и че не могат да пускат касов бон/фактура с по-ранна дата. От Самсунг пък ми искат документ, в който да пише, кога е поръчано устройството. Тоя от съпорта го питах 5 пъти, какъв документ иска, защото условието е да се напише датата на касовата бележка/фактурата и реално коя дата да напиша.... Толкова смотано ми го обясни, че никой не го разбра.... даже и хората от А1.... Но ми каза да си намеря документ, ама какъв.... Като цяло пълна недомислица от страна на Самсунг.... Ще има много опарени.... Май само от Теленор ще вземат слушалките, че техния касов бон е със по-стара дата

P.S Няма логика Самсунг да записват IMEI-а на конкретното устройство при пре-ордъра, как ще го знаят толкова рано.... и как ще знаят кое устройство е примерно за А1, кое за Теленор....не ми се връзва нещо. Аз до колкото го разбрах човека от съпорта, в последствие ще се прави проверка кога е поръчано. А, ако видят дата на касовия бон, след 9.03, както искат в условието, може изобщо да не си направят труда да проверяват.
[-] 1 потребител изказва благодарност на any9 за това мнение:
  • kaktus_78
Цитирай
#45

Започва се същата истерия като миналата година... Стигна се до там, че хора щяха да напускат България, защото ще бъдат прецакани от Самсунг Big Grin
В крайна сметка всички които отговаряха на условията си взеха слушалките (тогава по спомен бяха 1000 бройки).
При миналогодишната кампания не се изискваше фактура или касов бон а IMEI на устройството. От Самсунг много добре знаят от кого, кога и колко устройства са продадени на преордър. Също така знаят колко и кога са активирани. Според мен, както и миналата година всеки който е закупил, активирал и регистрирал според условията ще си получи слушалките. Да не пропускаме факта, че тази година положението е извънредно, та може да има аномалии Big Grin
Успех на всички!
[-] 1 потребител изказва благодарност на Maxpainus за това мнение:
  • OliQueenBG
Цитирай
#46

Записват IMEI номера на устройството, което изпращат към съответния търговец по направена предварителна поръчка, в такъв случай има логика. Поне така са обяснили от Самсунг, не казвам, че със сигурност е така, просто има логика. Предполагам, че са наясно с различните практики на търговците. Колкото до изискването за документ, уникален номер и дата, предполагам, че го искат, за да удостовериш по някакъв начин, че действително си закупил устройството.
Цитирай
#47

Аз пък го взех от ЗОРА . Датата ми е 21.02.2020 . Като съм го взел онлайн Smile

SAMSUNG GALAXY S20+ GRAY
Цитирай
#48

Утре сутринта ще е наличен банера за регистрация за pre-order бонуса.

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
[-] 1 потребител изказва благодарност на OliQueenBG за това мнение:
  • OGIER
Цитирай
#49

Банера е наличен но май още не е активен.

Изпратено от моят SM-G988B с помощта на Tapatalk
Цитирай
#50

Да и аз видях кога ли ще стане активен е въпроса
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)