Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Galaxy Buds+ за Samsung Galaxy S20/S20+/Ultra
#51

Промоцията, следва в периода от 02:05ч на 30.03.2020г до 23:59ч на 09.04.2020г

Motorola Atrix ; LG G2 32Gb ; Samsung S7 Edge ; Samsung S9 ; Samsung S20+
Цитирай
Аксесоари
#52

Колеги, къде да издиря този уникален номер на документа за покупка? УНП на касовата бележка ли е?

SAMSUNG S24 Ultra Black, 512GB
Цитирай
#53

Погледни снимката в пост 30 и виж 8-мия ред на касовия бон. Къде ти го искат този номер?

Изпратено от моят SM-G988B с помощта на Tapatalk
Цитирай
#54

Някой успя ли да отвори линк за регистрация или Ви дава празна страница и на Вас?

Изпратено от моят Samsung S20U/ SM-G988B с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
#55

На мен ми пуска тази страница.
След 02:05 трябва да се получи.[Изображение: 57ecde38cb8536d331d312a1853dbcce.jpg]

Изпратено от моят SM-G988B с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на Maxpainus за това мнение:
  • OGIER
Цитирай
#56

Никой ли не чете условието. Няма да е активен преди 2.05ч.
Аз на моята касова бележка нямам УНП.... Дано нацеля номера на бележката от хиядите номера в нея
Цитирай
#57

Някой успя ли да отвори линк за регистрация или Ви дава празна страница и на Вас?



Дай снимка да видя какво ти дава
Цитирай
#58

Аз дадох снимка... Иначе на Теленор уникалния номер е на 8-мия ред от касовия бон...

Изпратено от моят SM-G988B с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на Maxpainus за това мнение:
  • any9
Цитирай
#59

При положение, че на касовата бележка на Теленор пише само "Плащане по фактура" не мислите ли, че е по-добре да се посочи номера на фактурата?
Цитирай
#60

Ето. Това се появява за части от секундата. След 2.05ч Smile [Изображение: 49abd98f050e0073f18c7d1c837c4271.jpg]
Цитирай
#61

За трети път ще кажа - на моя касов бон (и не само) от Теленор на 8-мия ред пише:
УНП:ED350935-хххх-ххххххх
В условията пише, че този номер се търси.
Ако не го намирате във вашите бележки, идея си нямам какво трябва да се въведе.

Изпратено от моят SM-G988B с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на Maxpainus за това мнение:
  • OGIER
Цитирай
#62

Вие от Теленор сте лесни, хем датата Ви е преди 09.03, хем си имате УНП, ние останалите да му мислим
Мен ми е любопитно, дали на хората, които не са поръчали телефоните на пре-ордър им излиза банера в Members?
[-] 1 потребител изказва благодарност на any9 за това мнение:
  • OGIER
Цитирай
#63

(2020-03-30, 00:31:55)any9 написа:  Вие от Теленор сте лесни, хем датата Ви е преди 09.03, хем си имате УНП, ние останалите да му мислим
Мен ми е любопитно, дали на хората, които не са поръчали телефоните на пре-ордър им излиза банера в Members?
НЕ, условието е да си се вписал с акаунт в мембърс клуб ДО 15.03, а те няма как да го направят

Изпратено от моят Samsung S20U/ SM-G988B с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
[-] 1 потребител изказва благодарност на OGIER за това мнение:
  • any9
Цитирай
#64

Това е така, защото УНП има само когато търговецът има софтуер за управление на продажбите. Поради това си мисля, че може да се посочи и номера на фактурата. Все пак в условията пише, че следва да се посочат вид на документа за покупка - фактура или касова бележка, както и номера му.
Цитирай
#65

Аз ще ползвам номера на фактурата, има си го по условие. Касовия ми бон е от Спиди (с тях ми дойде телефона) и няма УНП на него. И въпреки това си мисля, че това УНП не е номера на касовия бон.... Но грам не разбирам, така че възможността да бъркам е голяма
P.S УНП е уникален номер на продажба, дали това е и уникален номер на документа за покупка???
Цитирай
#66

На мен в members не ми излиза още никакъв банер ? На вас вече е излезнал така ли?
Цитирай
#67

(2020-03-30, 00:49:35)martoo написа:  На мен в members не ми излиза още никакъв банер ? На вас вече е излезнал така ли?
Да
Цитирай
#68

Много странно на мен ми се показват само два банера ,един за новите модели С20 и един за защита на Самсунг акаунта .
Цитирай
#69

Защото не го търсиш на правилното място. Пропуснал си някой и друг ред в условието. Трябва да влезнеш в секция "Ползи" Wink
Цитирай
#70

Нямам го и там проверих .
Цитирай
#71

Тогава не знам.... Не си изпълнил явно някое от предходните условия....
2.05ч мина, а още нищо.... Някой да е извадил късмет?
Цитирай
#72

Още не активен банера за регистрация някой успя ли
Цитирай
#73

Аз не... Чакане ще му е майката май...

SAMSUNG S24 Ultra Black, 512GB
Цитирай
#74

(2020-03-30, 01:07:57)any9 написа:  Тогава не знам.... Не си изпълнил явно някое от предходните условия....
2.05ч мина, а още нищо.... Някой да е извадил късмет?
Не, същата страница

Изпратено от моят Samsung S20U/ SM-G988B с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
#75

Няма да е активен още час,защото нали сменихме часовниците напред. Това едва ли от Samsung е предвидено при обявяването на промоцията

Samsung S20 plus
Samsung S10
Samsung S9 plus
Samsung S8
Samsung S6
etc.
[-] 1 потребител изказва благодарност на iliev80 за това мнение:
  • OGIER
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)