Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Galaxy Buds+ за Samsung Galaxy S20/S20+/Ultra

(2021-08-11, 21:34:56)emzo написа:  Новия дизайн на приложението ми се струва неудачен (меко казано)....

При мен няма разлика [Изображение: 65b626d12840f05b00972d87b900454b.jpg][Изображение: 5cd78de8575cac25c23b4a543bf2ac1d.jpg]

Изпратено от моят SM-G988B с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
Аксесоари

Не ти се е обновило приложението, вече е със синя икона. И мноооооооооого изчистен интерфейс.
Цитирай

(2021-08-16, 22:54:36)emzo написа:  Не ти се е обновило приложението, вече е със синя икона. И мноооооооооого изчистен интерфейс.

Мойто се ъпдейтна и вече е със синята икона, но като го отворя не виждам промяна.

П.П. сега мина нов ъпдейт и вече се промени дизайна.

Samsung Galaxy S10 Plus Prism White and Second Phone Nokia E 72
Samsung Galaxy S III Marble White -> Samsung Galaxy S 6 White Pearl ->
Цитирай

[Изображение: Screenshot-20210817-120055-com.jpg]
Цитирай

(2021-08-16, 22:54:36)emzo написа:  Не ти се е обновило приложението, вече е със синя икона. И мноооооооооого изчистен интерфейс.
И при мен чак сега, след тази актуализация [Изображение: 9a4ea913913d29327ff248c36daa54fb.jpg]

Изпратено от моят SM-G988B с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай

На някой да му се е налагало да ползва гаранция ?
Защото от официалните сервизи казаха, че моделът е САМО с 12 месеца ОФИЦИАЛНА гаранция, за другите 12 да съм отишъв в Теленор ( в моят случай от там съм го купил )
В магазин на Теленор ми казаха, че не е при тях, защото промоцията си е била на самсунг, а не от оператора

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай

Няма такъв филм. Мятат те по върбите.
Цитирай

(2021-11-16, 15:43:20)emzo написа:  Няма такъв филм. Мятат те по върбите.
Кой по точно?
Защото звънях и в Сръчко и в Булграм, и без да знаят какво са ми казали ( аз също не споменах ) отсреща ми отговориха едно и също

Изпратено от моят SM-G988B с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай

Какво им се случи на слушалките?
[-] 1 потребител изказва благодарност на dika за това мнение:
  • OGIER
Цитирай

Мята те този, от който си ги купил. В България гаранцията винаги е 2 години освен, на батериите и още нещо там.

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай

(2021-11-21, 19:25:44)nanobanano написа:  Мята те този, от който си ги купил. В България гаранцията винаги е 2 години освен, на батериите и още нещо там.
Аз не съм ги купил!
Получих ги с S20-ULTRA
И вече обясних, че и от двата официални сервиза ми твърдят това, без да знаят един за друг
Занесох ги в магазин на теленор и там попаднах на свестен ( според мен бе управител ) , който звъня и на теленор и на сервиз самсунг и след известно време на чудене и мислене от теленор му казаха да ги изпрати в техен сервиз. ( според момчето имало шанс да не уважат гаранцията, защото слушалките са от " игра " на самсунг за цяла България , а не са от такава на оператора )
НО след ден получих смс , че са пристигнали в сервиза и след още ден че са обслужени и ги пращат в магазина
Взех си ги и всичко беше наред, свиреха си идеално и сега си ги ползвам отново с кеф

Изпратено от моят SM-G988B с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай

Има добавени нови функции при обаждане с тази актуализация
П.С:
Инсталирай и никъде не видях добавено нищо ново като настройка
[Изображение: 090bbd1db3c7ba38dc1ebdf793b83a5f.jpg]

Изпратено от моят SM-G988B с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай

Какво е Call Feature? Това с жестовете за вдигане и холдване нямаше ли си го и до сега?
Цитирай

(2021-12-06, 23:21:13)dika написа:  Какво е Call Feature? Това с жестовете за вдигане и холдване нямаше ли си го и до сега?
Имаше си го, според мен нещо ново трябва да има, НО аз не открих по настройките

Изпратено от моят SM-G988B с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай

(2021-11-16, 15:01:22)OGIER написа:  На някой да му се е налагало да ползва гаранция ?
Защото от официалните сервизи казаха, че моделът е САМО с 12 месеца ОФИЦИАЛНА гаранция, за другите 12 да съм отишъв в Теленор ( в моят случай от там съм го купил )
В магазин на Теленор ми казаха, че не е при тях, защото промоцията си е била на самсунг, а не от оператора

На мен ще ми се наложи да ползвам гаранция дясната не работи

Samsung Galaxy SIII > Samsung Galaxy S5 > Samsung Galaxy S7 Edge > Samsung Galaxy S9 Plus > Samsung Galaxy S20 Ultra > Samsung Galaxy S22 Ultra
Цитирай

(2022-01-21, 09:48:24)Ivansito написа:  На мен ще ми се наложи да ползвам гаранция дясната не работи
В Теленор след много обаждания за уточнение кой точно дава гаранцията ми го взеха и отремонтораха
В сервиз на самсунг е една година гаранцията и ще трябяа заплащане ако е минала ?

Изпратено от моят SM-G988B с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай

   
Интересно, горния ъпдейт дойде чак сега при мен.
Даже ги бях отписал вече откъм поддръжка.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)