Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с контактите
#1

Здравейте,
Имам следния проблем с контактите, всеки един се повтаря по много пъти, без да има запаметено нещо в него! Не ги засича като дублирани контакти.
Някой имал ли е подобен проблем?[Изображение: f318a2b9d090ac035212d2a9f96c4c5f.jpg]

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#2

Някой? Аз ли съм единствения с подобен проблем?
Цитирай
#3

Не съм имал подобен проблем, но ето вариант за решаването му (освен триенето един по един).
Ако контактите са в Google oтвори на компютъра http://contacts.google.com/
влез с твоя Google профил.
Отляво "Дубликати"
Разгледай какви имаш и може да ги обединиш.

Ако контактите са на телефона, може би също има подобна опция за "дубликати" в менюто си или ги прехвърли към Google.

Друг вариант е, ако НЯМАШ запаметени контакти в телефона (всичко ти е в Google) е първо ЗА ВСЕКИ СЛУЧАЙ да си направиш копие на контатките и от телефона във файл и от компютъра (горния сайт Експортиране) и после да изтриеш "данните" на приложението "Контакти" (или както се казва на твоя телефон).

Усмихни се . . . Животът е Хубав Smile
Samsung S24 Ultra 5G, S23 Ultra 5G, S22 Ultra 5G, S21 Ultra 5G, Note 20 Ultra 5G, Note 10+, Note 9, Note 8, Note 5, Note 3, Nokia 808, N8, 5800, N95, 6600, 6510, 5510
Цитирай
#4

В профила през компютър си излизат напълно нормално. Всички са в профила ми. Ще изчакам Андроид 10 тези дни и сигурно ще направя едни фабрични настройки. Дано се оправи

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
Цитирай
#5

Изтрий кеша и датата на phone и contacts приложенията. След това деинсталирай приложенията и ги свали наново от play store и ги инсталирай.
Преди имах някакъв проблем с контактите, не помня дали беше същият, но тази процедура при мен помогна.
Цитирай
#6

Кеша го трих поне десетина пъти и не се получава. Не мога да ги дейинсталирам, не позволява, само премахвам последните ъпдейти. Единствено се промени това че ако вляза през приложението контакти изглеждат добре, но използвам phone приложението, а в него менюто контакти го показва по този начин.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
Цитирай
#7

И да продължа. От два три дни ми лагва и търсенето на номерата. Изписвам примерно "Ангел" и се зачудва около 2 - 3 секунди. Трих кешове и всичко друго възможно. Преинсталирам ъпдейти и не се подобрява. Друг лаг в телефона нямам, всичко си работи както винаги бързо и безпроблемно, но контактите и телефон приложението ме изнервят доста.
Някой дали се сеща как да го оправя? Ако не с какви други подобни приложения мога да ги заместя?



Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
Цитирай
#8

Друг съвет, който мога да ти дам, но не знам дали ще има резултат- изтрий кеша и преинсталирай всички приложения, които са свързани с контактите на телефона ти( viber, whats app, linkedn, messenger). Ако не стане, влез в рекавъри мод и изтрий системния кеш. Ако и това не помогне, запамети си всичко от вътрешната памет някъде другаде и направи хард ресет.
Цитирай
#9

Благодаря theone. Получи се. Изтрих първо Skype и след това linkedin. Едно от двете е било.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)