Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Неадекватна Mi home аларма
#1

Здравейте,
Как се държи при вас алармената инсталация на хъба?
Имам чувството, че с последните няколко ъпдейта от примерно от 2-3 месеца, тази функционалност става все по-зле и по-зле. 
Преди да я активирам задължително трябва да направя рефреш от основния екран на приложението, но истинската мъка се случва при деактивирането на алармата. 
Задължително няколко рефреша на приложението, понякога даже му давам форс стоп и пак не е гаранция, че ще се деактивира. 
Последните няколко месеца , на 3-4 пъти ми дава че е деактивирана, отключвам, влизам в апартамента и ... вземи тая сирена

Първоначално го отдавах на това, че ми е китайска версия хъба, но един приятел е с европейска и от известно време и при него се наблюдава горния проблем. Преди това каза, че е работило сравнително стабилно

Google Pixel 6a
Цитирай
Аксесоари
#2

При мен беше много зле с една от предишните версии.Имам сензори за движение който трябваше да задействат алармата по принцип ама нищо не се случваше! Сега си работи добре при мен, като изключим забавянето.Тоест отварям хъба, чакам няколко секунди, после спирам или пускам алармата, пак нищо не се случва за известно време и за цикля накрая. Имам магическото кубче и с него работи безпроблемно .
[-] 1 потребител изказва благодарност на user32 за това мнение:
  • slavkov
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)