Темата е заключена
Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Избор на телефон до 650лв.
#1

Здравейте, търся си телефон, с който да сменя сегашния ми Хонър 8. Бих искал да е с по-голям дисплей над 6.2-3 инча, защото го ползвам предимно за сърфиране, мултимедия и някоя друга игра. Държа да има бързо зареждане и поне по-добра от сегашната ми камера и също така предпочитам да е нов. Засега съм се спрял на Самсунг Галакси А70, но съм отворен за предложения без Шиаоми моля, защото вече имам опит с тях и не съм доволен. Благодаря предварително!

ZTE Blade -> Nexus 4 -> Lenovo Vibe Z -> LG G Flex 2 -> Honor 8 -> Galaxy A70
Аксесоари
#2

Huawei Honor 9X, Samsung Galaxy A70, Motorola One Action, Nokia 7.2, Huawei P30 Lite. Все са хубави, виж кой какво предлага и прецени, кое ти е най-важно.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • spi7_fire
#3

Щом Xiaomi са ти отпаднали от класацията, А70 ти е вариантът. За Motorola мисля, че не им е силата средния клас. Аз ползвам Moto One, телефон за 300 лв и е ОК. Но в по-високия клас конкуренцията им предлага повече. Най-големият плюс на Moto One Action спрямо А70 е стоковия софтуер.
#4

(2019-12-23, 10:46:39)donscot написа:  Най-големият плюс над Moto One Action спрямо А70 е стоковия софтуер.
Плюс е за Моторолата лично аз съм със с10, а преди това с мото х4 и в 9 от 10 случая бих избрал чистия андроид.
Но пък точно тази моторола я взех вкъщи за подарък и нещо не ми хареса как работи. Малко лагваше при началното настройване, смисъл докъто си инсталира приложения и аз ровя някакви други неща.


Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
#5

Ако си се спрял на Самсунг, погледни и М30S. С 6000mAh батерия трябва да ти е ОК за игри. В Емаг в момента е 545 лева.

POCO F5 12/256 GB





#6

(2019-12-23, 10:58:34)dada_ написа:  Малко лагваше при началното настройване, смисъл докъто си инсталира приложения и аз ровя някакви други неща
Това е съвсем нормално

Pixel 7 Pro Hazel 
#7

@nanobanano мото х4 с която бях преди това, е телефон 1-2 години по-стар от въпросния екшън а нямам спомен да е лагвал така. Не знам заради процесора ли е или нещо друго, но не ми се стори нормално. Иначе не е лош телефона, сега като си играя с него не лаги, но пак да кажа на колегата.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
#8

Както казах съвсем нормално е за всеки телефон,естествено нормален лаг, а не боза. Предишния може да не си го настройвал веднага, или да е нямал връзка с интернет в същия момент.Или да не си стартирал синхронизацията първоначално

Pixel 7 Pro Hazel 
#9

Колеги, благодаря на всички за предложенията, но наистина от всичко изброено мисля, че А70 най- ми допада. Притеснява ме дали процесора ще е достатъчно надежден да изкара поне 2-3 години ползване и дали самия телефон е удобен за разговори. Все още съм отворен за други предложения. Весели празници!

ZTE Blade -> Nexus 4 -> Lenovo Vibe Z -> LG G Flex 2 -> Honor 8 -> Galaxy A70
#10

Мисля, че поне две ще изкара. SD 675 е един от най-добрите в класа си.

Huawei P8 Lite DS | Android 6.0 > Huawei P Smart DS | Android 9.0 > Redmi Note 8T DS | Android 11 > Xiaomi 12 Lite | Android 14

https://pardus.website - БЪЛГАРСКИ КАЛЕНДАР И ЗОДИАК
#11

Колеги, закупих си А70. Благодаря на всички за помощта при избора и отново весели празници на всички!
Темата е за закриване.

ZTE Blade -> Nexus 4 -> Lenovo Vibe Z -> LG G Flex 2 -> Honor 8 -> Galaxy A70
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)