Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mi A3, Google приложението се стартира само при зареждане
#1

Здравейте. От 2 седмици насам без никаква видима причина (не съм пипал настройките или инсталирал или махал приложения) се появи следния "ефект", който аз отчитам като дразнещ проблем.

При включване на телефона към зарядното да се зарежда дисплея си светва и си изписва, че се зарежда. После изгасва за секунда и пак светва и пак се повтаря с изгасване. В момента в който докосна дисплея се отключва сам (активирани сами пръстов, лицево и фигура) и приложението на Google търсачката е включено и чака в готовност да търся нещо. В други случай се отлючва сам дисплея и приложението вече е стартирано. 

Прегледах всички настройки, и не видях нищо конкретно да е включено или изключено.
Цитирай
Аксесоари
#2

(2019-12-26, 16:44:18)shogo_gti написа:  Здравейте. От 2 седмици насам без никаква видима причина (не съм пипал настройките или инсталирал или махал приложения) се появи следния "ефект", който аз отчитам като дразнещ проблем.

При включване на телефона към зарядното да се зарежда дисплея си светва и си изписва, че се зарежда. После изгасва за секунда и пак светва и пак се повтаря с изгасване. В момента в който докосна дисплея се отключва сам (активирани сами пръстов, лицево и фигура) и приложението на Google търсачката е включено и чака в готовност да търся нещо. В други случай се отлючва сам дисплея и приложението вече е стартирано. 

Прегледах всички настройки, и не видях нищо конкретно да е включено или изключено.
От настройките на Гугъл деактивирай това (гугъл->настройки->гугъл аситент->асистент->телефон) [Изображение: 4d81664f20887d8badee2fe457e05049.jpg]

Изпратено от моят Mi MIX 2s

Xiaomi Mi Mix 2s/RN 9s/POCO X6 5G
Цитирай
#3

Или смени кабела.
Цитирай
#4

redsys

телефон от магазина на 2 месеца и половина и оригиналния кабел да е прилючил толкова бързо, особено при условие, че зареждам телефона на 2 3 дни
[/quote]

(2019-12-26, 17:21:14)petar37 написа:  От настройките на Гугъл деактивирай това (гугъл->настройки->гугъл аситент->асистент->телефон) [Изображение: 4d81664f20887d8badee2fe457e05049.jpg]

Изпратено от моят Mi MIX 2s


При мен я нямаше точно тази функция, но за сметка на това спрях гугъл асистента направо и нещата се получиха. Благодаря много за насоката Smile
[-] 1 потребител изказва благодарност на shogo_gti за това мнение:
  • userworx
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)