Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Amazfit stratos - 280 лв. в Технополис?
#1

Здравейте приятели, от известно време искам да сменя смарт гривната със смарт часовник. Задължителното ми условие е, че трябва да е Xiaomi, а и не ми се дават повече от 300 лв., че хвърлих око на Stratos, изчетох темите из форума и разбирам, че притежателите му са доволни. Първо разгледах Алиекспрес, от там поръчвам смело вече доста години, така че бях готов да поръчам, разглеждайки обаче и нашите сайтове, попаднах на оферта от Технополис, която в момента е на 280 лв. - https://www.technopolis.bg/bg/Smart-chas...K/p/579392 , а в Алито идва същата цена? Възможно ли е? И този дето гледам е първият вариант нали? Какво ще кажете?  Smile

Приемам съвети... Весели празници.
Цитирай
Аксесоари
#2

Не е зле, защото има гаранция. Цената от али е същата защото се вдигна долара. Миналата година 159$ бяха 260лв и успях на толкова да го взема от gearbest, като подобни оферти имаше и в geekbuying.

Лошото е, че е на края на софтуерната си поддръжка и вероятно няма да хванеш много ъпдейти, ама пък сегашната версия си е ок.
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • fotograd
Цитирай
#3

Видях го преди 3-4 дни на рафта на Технополис в Тракия - Пловдив и ме засърбяха ръцете, но като го пробвах се сетих защо избрах PACE Smile Китките ми са тънки и STARTOS-а ми стои все едно е водомер... Иначе това че ъпдейтите приключват може и да е предимство. Прекалено много неща оплескваха китайците с предишните обновявания а после успешно ги поправаха.
Цитирай
#4

Аз днес ходих да го разгледам и честно да си кажа, веднага се отказах, наистина е като "водомер". Аз съм едър, и стои на ръката ми добре, но ще ми пречи във всичко, което предприема да правя. Дори на ръкавите на дрехите ми пречи и просто ме е страх, че ще взема нещо, което няма да ме радва до край. А за ъпдейтите, не ме притеснява, все пак часовника го смятам за второстепенна роля, тоест телефона да ръководи нещата, ако синхронизират добре, мисля няма да е проблем. Но все пак цената му си заслужава, ако някой все пак се реши, сега е момента.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)