Темата е заключена
Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Най-добър (балансиран) телефон до около 500лв
#51

Благодаря на всички отзовали се. Момчето каза, че има 2-3 трудно забележими драскотини по дисплея и леко драснато в ъгъла, но за цената е приемливо. Чакам документа за гаранцията да ми го снима и да видя има ли касова бележка и т.н. Надявам се темата да е полезна и на някой друг. Аз продължавам да си гледам обяви и при най-малко съмнение или няма да го викна, или ще му го върна. Просто огледах доста модели телефони и нещо все не мога да им харесам, но то е така човек като има много избор Big Grin
П. С. Честно казано, като не гледам дупката за камерата и повече от нужно заобления дисплей Mi Note 10-ката (с или без Pro) доста ми допада и накрая ще взема някой запечатан и ще си свиркам. Единствено за тези пари процесора не е флагмански, ама надали ще усетя разлика.
Аксесоари
#52

Няма да усетиш разлика, просто Ноут серията е само една, ако не ползваш химикал няма какво да търсиш при нея.
Аз лично ползвам Ноут 10+, химикал не ползвам, но го избрах заради тънкият корпус и яката батерия и сравнително лекото тегло от 196гр, че постоянно тупузи излизат напоследак.
Шиаоми въобще не са зле, камерата е перфектна на този модел.
Само знай, че е дебел 9.7см, малко си е вафла.
#53

За твоето ползване което си описал в първото си мнение дори 7 серия на Snapdragon е по добрия вариант просто защото е по енерго ефективен дет се вика.
И щом може да си позволиш нов телефон не знам защо изобщо се оглеждаш за втора употреба.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
[-] 1 потребител изказва благодарност на Legend за това мнение:
  • niksapz
#54

(2020-03-07, 21:47:00)Legend написа:  И щом може да си позволиш нов телефон не знам защо изобщо се оглеждаш за втора употреба.
Така е решил човека. Лошо няма.
[-] 1 потребител изказва благодарност на anatol06 за това мнение:
  • Victormihov
#55

Може, но няма смисъл просто, ако не се играят игри и не се ползва камера дори едно xiaomi mi a3 което е 300 лв. ще върши повече от чудесна работа и като изработка пак е добър, защо е нужно да се купува нещо двойно по скъпо пък и втора употреба което реално няма да се използва с пълния му потенциал?

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
#56

Защото винаги е добре да имаш малко резерви под капака.

Sent from my OnePlus 7T using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на whitehart за това мнение:
  • niksapz
#57

Снощи ми изпрати снимки момчето и всичко е както го описа. Сега дилемата ми е да скачам на нов Xiaomi Mi Note 10/Pro или да взема Note 9-ката. При Xiaomi-тп чакам да видя цена с отстъпка и щв опитам да го изпиша на фирма, та се надявам да ми се върже около 700лв +-. За момента съм в процес на изчакване.
#58

Купона започна от 500 лева, стигнахме до 700. Търговците се радват на такива хора, браво. Wink

П. П. Щом можеш да дадеш отгоре - не се занимавай с каквото и да е втора ръка, а се мятай на нов. А докато изчакваш и се чудиш, имай предвид, че всичко в търговската мрежа, което е ново, поскъпва в момента. Причините ги знаете.

Huawei P8 Lite DS | Android 6.0 > Huawei P Smart DS | Android 9.0 > Redmi Note 8T DS | Android 11 > Xiaomi 12 Lite | Android 14

https://pardus.website - БЪЛГАРСКИ КАЛЕНДАР И ЗОДИАК
[-] 1 потребител изказва благодарност на HERUS за това мнение:
  • niksapz
#59

Колега аз бюджета го бях сложил по скоро ориентировъчно, но се оказа, че до около 600лв освен 2ра ръка друго няма да ми свърши работа и затова, ако ще скачам на нов съм готов да дам малко повече, ама да знам, че няма да имам ядове с батерия, бъгове и т.н.
#60

Ако искат админите да заключват темата, изборът е направен. Поръчах на уникална цена Xiaomi Mi Note 10 (черен) и ще успея да му взема и ДДС-то и по този начин ще ми се върже около 630лв, което е супер за мен. Поне ще е НОВ с 24 месеца гаранция.
[-] 1 потребител изказва благодарност на niksapz за това мнение:
  • Victormihov
#61

Със здраве да си го ползваш.
Страхотен избор.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Victormihov за това мнение:
  • niksapz
#62

Браво за избора! Безпроблемно ползване ти желая!

Huawei P8 Lite DS | Android 6.0 > Huawei P Smart DS | Android 9.0 > Redmi Note 8T DS | Android 11 > Xiaomi 12 Lite | Android 14

https://pardus.website - БЪЛГАРСКИ КАЛЕНДАР И ЗОДИАК
[-] 1 потребител изказва благодарност на HERUS за това мнение:
  • niksapz
#63

Благодаря на всички отзовали се за помощта. Другата седмица трябва да дойде, от emag e, и ще споделя впечатления в темите за модела. В някакъв супер краен случай, ако нещо не ми допадне мога да го продам веднага и да съм на 0 или дори на плюс.
#64

Ще ти допадне Smile
[-] 1 потребител изказва благодарност на Victormihov за това мнение:
  • niksapz
#65

И аз така смятам колега. По принцип повече ми хареса зелено-синия, но просто черен изпадна на тази супер цена. Идва и другия момент, че ти като му сложиш калъф (поне аз слагам) вече няма голяма разлика какъв е отзад, защото отпред всички са черни Big Grin
#66

Честито!Телефончето е добро.Дано да не ти създава ядове.И аз тъка със калъфче само ги ползвам, иначе е рисковано.Слагай и протектор и на дисплея и камерата че се драскат!
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • niksapz
#67

Благодаря колега. Калъф ще му сложа, но виж за протектор надали ще се реша, защото Mi Note 3-ката я опитах в началото и 2-3 се разлепиха и се отказах. Има леки драскотини, но са трудно забележими дори и на светлина. Идеята ми е, че по скоро взимам, ползвам с кеф, пък после ако се продава слагам по-ниска цена с оглед на забележките и така Smile
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)