Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung A40 или Huawai P30 lite
#1

Здравейте,и благодаря за приема!
Ще карам направо:
Тия измамници от А1 ми предлагат Samsung A40 при преподписване на договор срещу 50лв.Мен обаче,нещо ме тегли към Huawei P30 lite.Мисля,че мога да го взема на цена около 280лв.
Та,кажете Вие Smile Камерата,ми е важна,звук от слушалки,и да ми е удобен за писане/чатене.
Благодаря!
Цитирай
Аксесоари
#2

Huawei е по-добрият избор. Батерията е доста по-добра от на а40. Като удобен и двата са горе долу едни и същи размери. Взимай 30 lite

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на GodPetar за това мнение:
  • Vasil Asenov
Цитирай
#3

Благодаря за бързият отговор!
Преди няколко години имах P9 lite,и съм със чудесно впечатление,но за жалост,го забравих върху тавана на колата и тръгнах...
Така и мисля да направя,дам.Използвам Iphone 7 сега,и просто искам скорострелно да го разкарам...
Цитирай
#4

Сравняваш два различни класа, единия е бюджетен клас другия среден, ако го сравняваш със Samsung Galaxy A70 тогава ще е различно.
Е как няма да искаш да го разкараш, по-малък дсиплей и по-малка резолюция е трудно вече да намериш, но ако си вземеш най-новия друго ще ти е мнението, но трябват и пари, докато хората предпочитат да се правят, че са с iPhone, а той на 5 години, е как да стане, за хубавото трябват и пари, това, че има ябълка отзад, не прави нито хората богати, нито телефона нещо различно от стар модел.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)