Темата е заключена
Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

От къде да закупя S10
#26

Аз не съм купувал нищо от тях и не бих го направил. Преди няколко месеца направих коментар под пост на Плесио... не помня вече за на кой телефон цената и някакъв селяндур ме напсува като пълен каруцар, затова че съм си позволил да им коментирам цените, който се оказа, че е собственика на СитиТел. Та аз изводите съм си ги направил за тях вече.

А че не си имал проблеми с телефона няма общо с препродавача, може и от бай Пешо от бакалията да купя телефон и пак да нямам проблеми, но няма да е благодарение на бай Пешо. Радвам се, че не ти се е налагало да си ползваш гаранцията. Smile
[-] 5 потребители изказват благодарност на nowhere за това мнение:
  • Bavarche, emo_841, foxhd, NaniG, tsvetan24
Аксесоари
#27

(2019-12-28, 15:34:34)nowhere. написа:  А че не си имал проблеми с телефона няма общо с препродавача, може и от бай Пешо от бакалията да купя телефон и пак да нямам проблеми, но няма да е благодарение на бай Пешо. Радвам се, че не ти се е налагало да си ползваш гаранцията. Smile
Напълно съм съгласен с това. Може да вземеш апарата от магазина на производителя, ако щеш и от завода дори, но пак да ти даде дефект. 
Спор няма, цените на тези магазини са примамливи и много хора си пазаруват. Тогава като ги взимах, не съм помислял за тези неща, но в момента не бих купил телефон по този начин. 
Точно заради гаранционното обслужване. В техно веригите примерно, апарата струва 200-300 лв. повече, но ако да речем на един S10+ екрана му даде дефект, на който знаем, че смяната му е доста скъпа, дали имат на склад и ще го отремонтират коректно...
Всеки сам решава как да си изхарчи мангизите, ние само си обсъждаме вероятности.
[-] 4 потребители изказват благодарност на Гост за това мнение:
  • emo_841, NaniG, nowhere, tsvetan24
#28

Тия свободни търговци много често продават операторски телефони. Носят им ги директно от оператора. "Изписани" покрай договори, ама клиента не е поискал телефон и търговеца бам в магазина. Но вкарват и доста от извън Европа. От там остави гаранция, ами този апарат просто може да се окаже необслужваем в ЕС. Моят съвет:
Намери приятел с фирма, купете телефона от Техно - маркет/полис. Той има право да си върне ДДС - 20%. Ако се дърпа разделете си го това ДДС и той да има малко кирия.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
#29

S10 с 3г. гаранция от Амазон Германия за 1085лв. с подарък Galaxy Fit e и 3,60лв. доставка с Гъбко. Супер оферта си е!

Samsung Galaxy S10 Smartphone Bundle (15.5cm (6.1 Zoll) 128 GB interner Speicher, 8 GB RAM, Dual SIM, Android, prism black) inkl. 36 Monate Herstellergarantie [Exklusiv bei Amazon] | Deutsche Version https://www.amazon.de/dp/B07SGZC6SH/ref=...cEb0P098KE
[-] 1 потребител изказва благодарност на nowhere за това мнение:
  • Bavarche
#30

(2019-12-29, 11:37:45)nowhere написа:  S10 с 3г. гаранция от Амазон Германия за 1085лв. с подарък Galaxy Fit e и 3,60лв. доставка с Гъбко. Супер оферта си е!

Samsung Galaxy S10 Smartphone Bundle (15.5cm (6.1 Zoll) 128 GB interner Speicher, 8 GB RAM, Dual SIM, Android, prism black) inkl. 36 Monate Herstellergarantie [Exklusiv bei Amazon] | Deutsche Version https://www.amazon.de/dp/B07SGZC6SH/ref=...cEb0P098KE
Хах и гаранцията е Hersteller Garantie, демек от производителя. То ест ще ви го обслужат гаранционно във всеки Самсунг оторизиран сервиз в Бг и цяла Европа. Е тва е оферта. Имате и 1 месец безусловно право на връщане към Амазон. Тва работи наистина.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
[-] 1 потребител изказва благодарност на Bavarche за това мнение:
  • nowhere
#31

Мда, аз онзи ден си поръчах същата оферта, ама С10е, че нещо извитите не ме кефят, а и исках нещо по-компактно. Единствено ме притеснява батерията и то най-вече, защото към блутуута постоянно ще е свързан и часовник и не знам какво ще е полижението.
#32

Що се занимавате с глупости, ето Ви един S10 за 890 лв от Теленор с гаранция, от Пловдив е обявата /не е моя/.
S10
#33

Да бе, много сме зле, друго си е за 900лв. телефон на 6 месеца, чудя се как още не е продаден Big Grin
[-] 4 потребители изказват благодарност на nowhere за това мнение:
  • Bavarche, foxhd, ivkos, makeno
#34

(2019-12-29, 11:37:45)nowhere написа:  S10 с 3г. гаранция от Амазон Германия за 1085лв. с подарък Galaxy Fit e и 3,60лв. доставка с Гъбко. Супер оферта си е!

Samsung Galaxy S10 Smartphone Bundle (15.5cm (6.1 Zoll) 128 GB interner Speicher, 8 GB RAM, Dual SIM, Android, prism black) inkl. 36 Monate Herstellergarantie [Exklusiv bei Amazon] | Deutsche Version https://www.amazon.de/dp/B07SGZC6SH/ref=...cEb0P098KE
С същата оферта купи моя S10+ , не че има голямо значение но е произведен в Корея .

Galaxy S II / Galaxy S III / Galaxy S4 / Galaxy Note 4 / Galaxy S6 edge+ / Galaxy S8+ / Galaxy S9 +/ Galaxy S10+/ Galaxy S21+
[-] 1 потребител изказва благодарност на foxhd за това мнение:
  • nowhere
#35

(2019-12-29, 13:27:17)nowhere написа:  Мда, аз онзи ден си поръчах същата оферта, ама С10е, че нещо извитите не ме кефят, а и исках нещо по-компактно. Единствено ме притеснява батерията и то най-вече, защото към блутуута постоянно ще е свързан и часовник и не знам какво ще е полижението.
Не се притеснявай справя се добре.По 10 часа ми е свързан с часовника.
[-] 1 потребител изказва благодарност на j95monster за това мнение:
  • nowhere
#36

Здравейте!    Както ме посъветвахте,Вчера намерих една S 10 ka  в Олх и съответно я поръчах .Разбрахме се с човека и ще го прати в понеделник .Телефона е отворен само за снимки има си и документ както и касов бон .Взет е от Теленор още е с лепенките  На .Кутията  имей номера съвпада със фактурата , но незнам на гэрбъ на телефона дъли ще е същия, но при теста ще го видя.Веднага го проверих в IMEI INFO и още два ,три сайта .всичко е ок! Излиза , че е за българия ит.н.Само в един сайт когато въведох номера излезна ,че е  именуван като Galaxy s10e,  който е малкия както знаете .Пробвах с други телефонни с техните си имей номера ,излизат си както трябва .Някой попадал ли е на такива ситуации. Въпросния саит е imei.pro.нещо си.Случвало се е и със стария ми.S8вьв някой такъв сайт да ми показва че еS5 даже.
#37

България
#38

(2020-01-05, 01:35:02)emo_841 написа:  Само в един сайт когато въведох номера излезна ,че е  именуван като Galaxy s10e,  който е малкия както знаете .
И кво ти дреме, нали не е S10e  Bu вероятно сайта е менте. Виж и knox дали е 0, т.е. дали не е руутнат телефона. със здраве да си го ползваш  Smile
#39

За колко го взе? В Амазона го имаше вчера на 1050лв. с 3г. гаранция от производителя.
#40

(2020-01-05, 09:50:48)nowhere написа:  За колко го взе? В Амазона го имаше вчера на 1050лв. с 3г. гаранция от производителя.
Спазарих го за 1030
#41

https://www.olx.bg/ad/chisto-nov-samsung...c266591180
https://www.olx.bg/ad/samsung-galaxy-s10...89c4c21725
https://www.olx.bg/ad/nov-zapechatan-sam...3205aa60e2
Ето и тези обяви, ако се притесняваш, че не е чисто нов и още може да го върнеш.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
#42

Той е нов че е нов, поне от снимките се вижда
#43

Гледай кога е купуван, че продават телефони "само отворен за проба" и фактура отпреди 2 месеца..

И някой спомена нещо за гаранцията, ако е купуван от фирма.
#44

ВЪВ фактурата пише 26 декември.Защо обаче на всички документи .няма подпис или печат .Това го има масово навсякъде.Нали подписваш договор все пак?
#45

Това нямам идея защо е така, но е факт. А касова бележка имаш ли? Принципно не е задължително, защото моят С10е от Амазон и съответно нямам касова, но при операторите издават касова и не знам дали не би било проблем, ако я нямаш.
#46

Баси, хем е хубаво че толкова бързо им падат цените на флагманите на Самсунг хем не е! Аз го купувах за 1850лв и вече почвам да се чувствам като най-големия балък на света....
Това им признавам на ябълките там Св държат яко цените и човек спокойно може с много малко доплащане да си взима всяка година новия въйфон и те го правят.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Samsung Galaxy S22 Ultra 256GB Phantom Black - Current
Samsung Galaxy S21 256GB Phantom Silver
Samsung Galaxy S20 128GB Phantom Gray
Samsung Galaxy S10 128GB Prism Black
#47

(2020-01-05, 11:47:26)nowhere написа:  Това нямам идея защо е така, но е факт. А касова бележка имаш ли? Принципно не е задължително, защото моят С10е от Амазон и съответно нямам касова, но при операторите издават касова и не знам дали не би било проблем, ако я нямаш.
Има приложен касов бон.
#48

(2020-01-05, 11:58:50)ole написа:  Баси, хем е хубаво че толкова бързо им падат цените на флагманите на Самсунг хем не е! Аз го купувах за 1850лв и вече почвам да се чувствам като най-големия балък на света....
Това им признавам на ябълките там Св държат яко цените и човек спокойно може с много малко доплащане да си взима всяка година новия въйфон и те го правят.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
След година ползване за колко мислите ще продадете iPhone 11 Pro Max 64GB , купен за 2500 лв. няма да му вземете повече от 1200лв. Преди два месеца взех S10+ за 650 евро , след година ползване ще го продам някъде за 300 евро.

Galaxy S II / Galaxy S III / Galaxy S4 / Galaxy Note 4 / Galaxy S6 edge+ / Galaxy S8+ / Galaxy S9 +/ Galaxy S10+/ Galaxy S21+
#49

Я пак?
https://www.olx.bg/ad/iphone-11-pro-max-...83FhP.html
Съгируно има и по-евтини, но по принцип просто държат цена много повече от самсунгите.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Samsung Galaxy S22 Ultra 256GB Phantom Black - Current
Samsung Galaxy S21 256GB Phantom Silver
Samsung Galaxy S20 128GB Phantom Gray
Samsung Galaxy S10 128GB Prism Black
#50

(2020-01-05, 11:58:50)ole написа:  Баси, хем е хубаво че толкова бързо им падат цените на флагманите на Самсунг хем не е! Аз го купувах за 1850лв и вече почвам да се чувствам като най-големия балък на света....
Това им признавам на ябълките там Св държат яко цените и човек спокойно може с много малко доплащане да си взима всяка година новия въйфон и те го правят.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
Поради тази причина обмислях покупката на айфон, в крайна сметка се отказах и си взех С10е с 3г. гаранция за 850лв. Мислех да изчакам С11/20, но поради тази причина, че за около половин година цените им падат яко се отказах.

Хаха 11 Про Макс 64ГБ за 1200 след една година чакам да ми го продадеш. Big Grin
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)