Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Избор на телефон до 700 лв.
#1

Здравейте,  искам да си купя нов телефон с бюджет около 700 лв. Като искам да има добра камера и да прави хубави снимки и селфита. Разглеждах следните телефони Samsung A50, A70; Huawei P30 Lite / Nova 5T; Honor View 20 / 20/ 9X или  Xiaomi Redmi Note 8 Pro / MI 9 / MI 9T/MI 9 SE, но не мога да разбера кой телефон има най добра камера. Моля да ми помогнете да избера.
Цитирай
Аксесоари
#2

Така трудно ще се разбере кой има най-добра камера, гледай клипове и виж сравненията, иначе по-високия клас като Huawei Honor, които си изброил са с по-добра.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#3

Ако го взимаш само заради камерата, отдели още 100лв и вземи пиксел 3а. Снима по-добре от моя (галакси с10). Само където е с една камера (няма телефото и широкоъгълна).

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай
#4

Благодаря за съветите. Вече се колебая само между два - Samsung Galaxy A70 и Huawei P30 Lite. Така че моля кажете кой е по -добър Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)