Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Счупен Mate 10 Pro, възможни алтернативи?
#1

Колеги привет,
След невероятно вярна служба, ще се наложи да сменя перфектния Mate 10 Pro. Счупих дисплея, който тотално умря, не просто да се спука стъклото, след като ме удари статично електричество от автомобил. Звучи адски тъпо, но факт. Истинскят оригинален дисплей е 539 лв. Смених го с неоригинален за 180 лв., но имам проблеми със скролирането в браузър и с AoD, подобно на колегата от предната тема. Не съм сигурен в качеството и най-вече в здравината на новия дисплей.
Три дни ровя в нета и никъде няма останали нови бройки Mate 10 Pro.
Все пак намерих една мостра в магазин с пълна гаранция 2 год. за 650 лв. От друга страна за 700 лв. може да се купи чисто нов неизползван Honor View 20, който много наподобява като характеристики Mate-a. Разликите са в дисплея, който при Honor е LCD, но пък е с Kirin 980, както и в по-малката lte свързаност, което вероятно се дължи на факта, че не се предлага на американския пазар. Също така Honor View 20 вече се ъпдейтва до Андроид 10.
Дайте мнение кой от двата да избера....

Изпратено от моят BLA-L09 с помощта на Tapatalk

Poco F5 256/12
Цитирай
Аксесоари
#2

(2019-12-28, 16:08:04)gorang написа:  ....Дайте мнение кой от двата да избера....
Кой телефон/таблет да избера?

 
Цитирай
#3

(2019-12-28, 16:11:29)NoMaD написа:  Кой телефон/таблет да избера?
Mate 10 pro-мостра от магазина за 650лв или Honor View 20 за 700 лв.Това е дилемата на колегата.

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай
#4

Точно.
Ако питам другаде, ще почнат да ми предлагат други марки, а аз не искам да сменям...

Изпратено от моят BLA-L09 с помощта на Tapatalk

Poco F5 256/12
Цитирай
#5

Колега, бих избрал Honor 20 pro.

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#6

От къде го взе този дисплей. С първото търсене открих на две места съответно 220 и 300 лв. Пише че са оригинални амолед дисплей - твоя най вероятно е обикновен ЛСД който си купил. То малко късно вече, при положение, че си дал 180 за ремонта.
Цитирай
#7

Смениха го в Радиоком Пловдив, но не ме предупредиха...
Така или иначе ще взема нов телефон и се колебая между тези два - отговарят на нуждите ми и са на прилична цена.

Изпратено от моят BLA-L09 с помощта на Tapatalk

Poco F5 256/12
Цитирай
#8

В ОЛХ е пълно с обяви за Mate 10 Pro - доста под цената на оригиналният дисплей Wink.

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)