Анкета: Кой от трите да избера? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Redmi Note 8T
7.69%
2
7.69%
Mi A3
15.38%
4
15.38%
Mi 9 Lite
76.92%
20
76.92%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Колебая се между няколко телефона и ми трябва съвет
#1

Здравейте,
Имам следния казус. Колебая се между няколко модела на Xiaomi - Redmi Note 8T, Mi A3 и Mi 9 Lite. Бюджетът ми е 450 лева. Спряла съм се на тази марка, като предлагаща най-добри параметри на телефоните спрямо цената. Въпреки това, ако имате предложения за други марки, също ще се радвам да споделите. Весели празници!
Цитирай
Аксесоари
#2

Redmi Note 8t

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
Цитирай
#3

(2019-12-28, 19:53:04)teodora.kraleva написа:  Имам следния казус. Колебая се между няколко модела на Xiaomi - Redmi Note 8T, Mi A3 и Mi 9 Lite.....
Кой телефон/таблет да избера?

 
Цитирай
#4

MI 9 Lite
Цитирай
#5

Разбира се че Mi 9 lite!
Цитирай
#6

Позволих си да добавя анкета.
Полезно ще е да знаем от какъв телефон минаваш на някой от тези трите и какви са ти приоритетите?
Размер, дисплей, OS, батерия, камера....
В коя държава ще се ползва?
Цитирай
#7

(2019-12-28, 21:25:04)suffer написа:  Позволих си да добавя анкета.
Полезно ще е да знаем от какъв телефон минаваш на някой от тези трите и какви са ти приоритетите?
Размер, дисплей, OS, батерия, камера....
В коя държава ще се ползва?
Много благодаря за идеята с анкетата, би било много полезно.
От 3 години и половина ползвам Huawei P8 Lite. Много съм доволна от него и никак не искам да се разделяме, но той вече ме напуска... Grater Използвам телефона за разговори, социални мрежи и малко игри. Не съм маниак на тема снимки, въпреки че съм жена. Камерата не ми чак такъв приоритет, за разлика от батерията, например. Относно дисплей, операционна система и така нататък нямам изисквания, поради простата причина, че си нямам понятие от тези неща. Rolleyes
Благодаря много на всички, които ще изкажат мнението си или ще гласуват в анкетата!
[-] 1 потребител изказва благодарност на teodora.kraleva за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#8

За ми 9 лайт гласувах.
Да се има предвид, че е Амолед дисплей с вграден скенер за отпечатъци, който е възможно да е малко по-бавен от тези, които слагат в редми серията (на гърба на телефона)
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)