Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#1

Качих дго вчера, отказва да се сработи с 9т про и андроид 11. Днес за цял ден е отбвщроило 6 крачки, докато беше отворено на екрана приложението. Като е затворено при все че иконката му стои в горния ред на екрана, не отброява крачките. 
Нещо да трябва допълнително да му разреша  или забраня?
Цитирай
Аксесоари
#2

Има ли причина да ползваш точно Samsung Health?

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай
#3

Добави го в аутостарт - Apps - permissions - autostart
Цитирай
#4

Съмнявам се да го е килнало ако излиза в статус бара, а и щом е отворено и пак не отчита както трябва надали ще се реши проблема така, но пробвай

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай
#5

Да. Нещо е забило по-скоро, но поне да са правилни настройките за всеки случай
Цитирай
#6

Ами качвала съм различни крачкомери. Не работят и това е . Сега ще го пробвам този няколко дни
Цитирай
#7

Виж Fit на Google, но ако не работят и другите проблема може да е в телефона нещо.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай
#8

Изтрих и s health. Функцията ми за диктуване на клавиатурата спря да работи с него
Цитирай
#9

А това пробва ли?[Изображение: f823929fa723b5e4f0fcacd4da9d6b5f.jpg]

Sent from my Redmi K20 Pro using Tapatalk

If you can't be good - be bad...
Цитирай
#10

Не. Става ли
Цитирай
#11

Не знам, аз ползвам часовник на ръката, но това е на Xiaomi все пак...

Sent from my Redmi K20 Pro using Tapatalk

If you can't be good - be bad...
Цитирай
#12

Тези, Samsung Health, Huawei Health, Mi Health не съм сигурен дали се разбират с всички телефони, затова предложих
Google Fit, ползвал съм го на различни марки/ модели и е работило без проблем, пробвай него и кажи дали има резултат https://play.google.com/store/apps/detai...ness&hl=bg

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
[-] 1 потребител изказва благодарност на Legend за това мнение:
  • muka
Цитирай
#13

Аз лично си ползвах Google Fit. Той работи достатъчно добре и е фабрично инсталиран. Свалях си - Mi Health, не отборояваше адекватно крачки и нищо общо взето - разреших му всички възможни варианти, за да не е ограничено във фонов режими или каквото и да е. Пробвах и Huawei Health, с който ползвах предишни телефони от марката, също не работеше адекватно. Така, че според мен Google Fit се справя нормално.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)