Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

LG Gpad v500 с TWRP връщане на заводски настройки
#1

Привет на всички! Може ли да ме насочите какво трябва да направя, за да върна заводските настройки на таблета, тъй като преди време щях да му слагам РОМ, ама се отказах, тъй като го дадох на детето. Онзи ден обаче реших да му върна заводските настройки, но забравих, че съм качилTWRP и сега стой в основното му меню, а забравих да му направя бекъп  Bu . Благодаря предварително на всички отзовали се!

Sony E4
Xiaomi Mi9 6/128
Цитирай
Аксесоари
#2

Таблета не вклюмва в момента след връщане на заводски настройки през менюто в таблета?
Погледни тази тема https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=57582


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#3

Ами от менюто на таблета върнах заводските настройки и сега стои така:


Прикачени файлове Миниатюри
   

Sony E4
Xiaomi Mi9 6/128
Цитирай
#4

А като дадеш reboot system от recovery какво става? Пак ли те връща на същото меню?
По-горе съм ти дал линк, там е описано как да инсталираш стоковия ром.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#5

Да, пак ме връща в същото меню. Аз пробвах първия метод, който е от линка, обаче не става нищо. LGMobile Support Tool не засича таблета и той си стои в режим на изтегляне. Линковете за програмите от втория метод пък не работят.

Sony E4
Xiaomi Mi9 6/128
Цитирай
#6

Изписва ми също така следното: "TWRP can leave your system partitition unmodified to make it easier for you to take official updates.TWRP will be unable to prevent the stock ROM from replacing TWRP and will not offer to root your device"

Sony E4
Xiaomi Mi9 6/128
Цитирай
#7

Иди в mount сложи отметка на system.После иди в advanced/file manager/system и виж имаш ли папки system.
Цитирай
#8

Благодаря колеги, проблема се реши и таблета на детето вече работи.  Cool  Първия метод от темата на колегата Vargala81 сработи все пак.

Sony E4
Xiaomi Mi9 6/128
[-] 1 потребител изказва благодарност на popeye за това мнение:
  • vargala81
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)