Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с реклама
#1

Здравейте от скоро почна да ми излиза някаква реклама постонно къде и да вляза в менюто дори и като си откюча телефона на нея пише следното

Не ми показвай произволни програми.
Не повлиявай опита ми.
Започни да ми показваш произволни реклами.

Искам да знам има ли някакъв начин да го премахна защото е много досадно.
Благодаря предварително
Цитирай
Аксесоари
#2

(2020-01-02, 18:31:56)Kakvodalistava написа:  Здравейте от скоро почна да ми излиза някаква реклама постонно къде и да вляза в менюто дори и като си откюча телефона на нея пише следното

Не ми показвай произволни програми.
Не повлиявай опита ми.
Започни да ми показваш произволни реклами.

Искам да знам има ли някакъв начин да го премахна защото е много досадно.
Благодаря предварително
Вероятно е от някое приложение. Сети се какво си инсталирал непосредствено преди да започне това и пробвай да го махнеш. Пробвай и с някои програми за лов на зловреден софтуер. Някои вършат работа. Не избързвай с фабрични настройки и други освен ако нямаш нещо ценно да пазиш и пренастройваш впоследствие. Успех!

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
Цитирай
#3

(2020-01-02, 18:41:37)Diego Armando написа:  Вероятно е от някое приложение. Сети се какво си инсталирал непосредствено преди да започне това и пробвай да го махнеш. Пробвай и с някои програми за лов на зловреден софтуер. Някои вършат работа. Не избързвай с фабрични настройки и други освен ако нямаш нещо ценно да пазиш и пренастройваш впоследствие. Успех!

Sent from my SM-N960F using Tapatalk


Благодаря ще пробвам.
Цитирай
#4

(2020-01-02, 18:31:56)Kakvodalistava написа:  Здравейте от скоро почна да ми излиза някаква реклама постонно къде и да вляза в менюто дори и като си откюча телефона на нея пише следното...
 Досадните реклами в интернет и приложенията и начини за тяхното премахване

 
Цитирай
#5

Пак не става моля кажете ми точна антивирусна или друг начин
Цитирай
#6

Пробва ли с триене на данните и кеша на браузъра който ползваш?
Цитирай
#7

(2020-01-03, 09:09:23)Kakvodalistava написа:  Пак не става моля кажете ми точна антивирусна или друг начин
Не ти трябва антивирусно приложение. Блокирай ги със Blokada или AdGuard. И горе съм дал тема за насоки за това.

 
Цитирай
#8

(2020-01-03, 09:50:21)NoMaD написа:  Не ти трябва антивирусно приложение. Блокирай ги със Blokada или AdGuard. И горе съм дал тема за насоки за това.
А двете заедно влизат ли в конфронтация?

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
Цитирай
#9

(2020-01-03, 10:01:12)Diego Armando написа:  А двете заедно влизат ли в конфронтация?
Не, но за блокиране на рекламния контент едно от двете е напълно достатъчно. Но най-добре да се блокират чрез DNS стига устройството ти да има опция за това.

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)