Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi 2020 - Иновации
#1

Явно 2020 година ще е доста напредничава за нашата марка. 

 Пускат нов завод за производствo и развойна дейност край Пекин ,а и отделят доста средства за развитие на 5G мрежите и други иновативни технологии.
 Доста големи крачки и дано да продължат със същите темпове на развитие.

  Източник

Xiaomi ще инвестира 7.1 милиарда долара в ИИ и 5G
[-] 1 потребител изказва благодарност на redsys за това мнение:
  • fotograd
Цитирай
Аксесоари
#2
Wink 

FAW Pentium T77  Явно след време може освен калъвче в кутията на сматфона да откриеш и ключове за кола същата марка. Wink
Цитирай
#3

Лошо. Не инвестират в софтуерни "специалисти", които да работят по текущи проблеми. А огромна част от ръста им се дължи на потребители, действащи на проба-грешка. При грешка - чао.
Аз ползвам мяу, ми хоум и амазфит. И трите са от зле, та до много зле.
Иначе иновациите са нещо много хубаво. Но след оправянето на мазалото, вилнеещо из цялата им "екосистема".
Цитирай
#4

Цената отговаря на продукта. Има възможности за персонализация. Има и други благнки с които печелят фенове. Да, не са перфектни, но кои са . Мисля, че вървят в правилната посока. Аз ги подкрепям с 2 ръце. За мен са най-добрия "компромис".
Цитирай
#5

Ще съм сред първите, закупили си Xiaomi Space Shuttle или най-малкото Xiaomi Model X  Tooth

Xiaomi 11T Pro, 8/128, Black | xiaomi.eu Stable V14.0.4.0.TKDMIXM_v14-13
Цитирай
#6

Преди години кой очакваше САЩ да се страхуват от технологичното превъзходство на Китай. Така че не се знае Smile.
Но аз не бих рискувал да се кача на совалка с бъгове Wink
Цитирай
#7

Совалка с бъгове хахаххаах

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#8

Подобренията в софтуера явно пъплят в правилната посока.И все пак има развитие. Бавно, но дано скоро усилията дадат положителен резултат. Повече инфоТУК
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)