Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei P30 lite Не се стартира
#1

Здрашейте! 
Преди известно време телефона ми се рестартирваше сам понякога, след като зачисти и сега въобще не се включва. 
направих му wipe data/factory reset, изтрих му кеша, тръгва до пожение в което ми излиза "Emergency backup . Your phone encountered an error and has entered emergency backup mode."  На какво се дължи това и как може да се оправи? Прикачих снимки на грешката и характеристики на телефона, ако може да послужат за някакви идеи.


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай
Аксесоари
#2

Мисля, че е най-добре да го занесеш в гаранционния сервиз! Модела е нов и не вярвам да не е гаранционен! Казвам го, защото определени манипулации по софтуера, могат да спрат гаранцията...

Изпратено от моят LG-D855 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#3

(2020-01-03, 13:17:05)danchostz написа:  Мисля, че е най-добре да го занесеш в гаранционния сервиз! Модела е нов и не вярвам да не е гаранционен! Казвам го, защото определени манипулации по софтуера, могат да спрат гаранцията...

Изпратено от моят LG-D855 с помощта на Tapatalk
ако беше в гаранция, със сигурност нямаше да си играя да пиша тук. Но благодаря все пак за съвета! Smile
Цитирай
#4

(2020-01-03, 13:39:44)devilkata написа:  ако беше в гаранция, със сигурност нямаше да си играя да пиша тук. Но благодаря все пак за съвета! Smile
Моделът е европейска версия и спокойно можете да го занесете в представителството на Huawei в София ул. Леге 6. Разбира се трябва да носите и документ за покупка.
Цитирай
#5

Моят телефон имаше същия проблем. Без намесата на сервиз няма как да се оправи. Смениха ми дънната платка. И се сбогувай със снимки и прочие. Все едно имаш нов телефон . И задължително в представителството на Huawei.

Изпратено от моят COL-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)