Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Виваком - Параграф 22
#26

(2020-01-04, 22:55:39)milss написа:  За обхвата е ясно, че е субективен критерий. Нямаше нужда от това пояснение. Ако не прекарвах приблизително 140-150 дни от годината извън голямо населено място хич нямаше да ми дреме за обхвата. Във всеки голям град обхвата и на трите оператора е почти един и същ.

..............


Ей това другото което си написал е голяма глупост (лично мнение). В нашата мила родина няма разлика между мафиотска и цивилизована компания/фирма. Примери колкото щеш.
ЧЕЗ - компания от цивилизована страна, от където е всъщност и новия собственик на Теленор, почти не плаща дивиденти на държавата в размер на 1/3 от печалбата, като използва фиктивни консултантски фирми на които плаща за услуги от които няма нужда и по този начин и пада печалбата. Няма печалба - няма дивиденти. Подобно е положението с EVN.
Американските ТЕЦ-ове (Америка-една от уж най цивилизованите страни) бъркат в джоба на целия народ и прибират над 700 милиона долара ЧИСТА печалба всяка година. 
Всичко това става къде полузаконно, къде с помоща на нашите корумпирани бивши и настоящи политици. Но това са все големи компании от уж цивилизовани държави.
Все едно аз да ти кажа - не давай пари за китайски телефони, че по този начин спонсорираш комунизма и диктатурата.
Колега, правилно отбелязахте, че ни крадат всички, а това се случва е благодарение на гнилата ни система по съветски модел и най-важното - правораздавателна по съветски модел и контролирана от кадри на ДС/КГБ.
На територията развиват успешен бизнес компании, които се нагаждат към средата.
Аз давам пари на ЧАСТНА китайска компания, каквато е Xiaomi - има огромна разлика с Huawei.
И когато се запознаете в детайли с конкретна компания/бизнес среда/ситуация ще можете да обективно да квалифицирате Smile

Не се учудвам на неволите на пусналия темата - В си е чиста руско-българска мафиотска вирусна структура според мен.
Толкоз.

Xiaomi 11T Pro, 8/128, Black | xiaomi.eu Stable V14.0.4.0.TKDMIXM_v14-13
Цитирай
Аксесоари
#27

(2020-01-04, 23:27:49)hrissim написа:  ......
Аз давам пари на ЧАСТНА китайска компания, каквато е Xiaomi - има огромна разлика с Huawei.
И когато се запознаете в детайли с конкретна компания/бизнес среда/ситуация ще можете да обективно да квалифицирате  Smile

......

ЧАСТНА китайска компания в комунистически Китай ми звучи като фантастика.
Иначе и Huawei се води частна компания.


Прикачени файлове Миниатюри
   

1916 
Цитирай
#28

(2020-01-05, 00:04:38)milss написа:  ЧАСТНА китайска компания в комунистически Китай ми звучи като фантастика.
Иначе и Huawei се води частна компания.
Колега, седнете си - двойка Big Grin
Запознайте се по-задълбочено със съвременен Китай.

Спирам със спама - темата е за друго...
Лека нощ

Xiaomi 11T Pro, 8/128, Black | xiaomi.eu Stable V14.0.4.0.TKDMIXM_v14-13
Цитирай
#29

(2020-01-05, 00:13:34)hrissim написа:  Колега, седнете си - двойка  Big Grin
Запознайте се по-задълбочено със съвременен Китай.

Спирам със спама - темата е за друго...
Лека нощ
Ето малко материали. Дано стигат за петица.  Wink 
Как започва първата статия:
"Китай назначава правителствени служители в 100 частни компании"


https://www.economic.bg/bg/news/11/kitaj...ibaba.html

https://news.bg/int-politics/npo-kitay-i...l?amp=true

https://money.bg/business/kitay-ima-plan...l?amp=true

1916 
Цитирай
#30

Huawei определено не е частна компания, но Xiaomi би трябвало да си е баш частна?
Цитирай
#31

(2020-01-05, 11:49:34)nowhere написа:  Huawei определено не е частна компания, но Xiaomi би трябвало да си е баш частна?

Ами БИ трябвало, но дали е така? 
Мен изобщо не ме интересува чия собственост са, а какво предлагат и на каква цена.

1916 
Цитирай
#32

(2020-01-04, 18:58:16)Legal76 написа:  Един съвет от мен. Работи, безотказно, както с телекомите, така и с банки, търговски вериги и други корпоративни структури.
Това, което искате да им "кажете" (напр.заявлението за прекратяване на договор) го написвате, адресирате до адреса на дружеството, публикуван в ТР,
ДО ИЗП.ДИРЕКТОР, копие до ЮРИДИЧЕСКИЯТ ОТДЕЛ.
Прилагате си копие на документите доказващи, какво желаете, оставяте тел., подписвате и пращате, по имейл и чрез куриер или поща.
В уведомлението, слагате изречение, че очаквате отговор в разумен срок, в противен случай, ще предприемете необходимите мерки за защита на вашите права.
До седмица ще ви потърсят, компетентни служители на съответната компания и в повечето случай ще си решите проблема безболезнено.

Изпратено от моят SM-G973F с помощта на Tapatalk

Благодаря за съвета. Макар че Виваком са  извън пътя при такива похвати.
Преди години от национална куриерска компания ми върнаха недоставено писмо,
което беше с обратна разписка. До когото и да пишеш във Виваком, то минава през Деловодство.
А Деловодството е инструктирано кои писма да приема и кои не. Между другото Виваком са с най-трудната комуникация с клиенти
Цитирай
#33

(2020-01-05, 23:28:19)solo5 написа:  ...
А Деловодството е инструктирано кои писма да приема и кои не. Между другото Виваком са с най-трудната комуникация с клиенти
Ставам досаден, ама така работи българо-руската мафия по методиката на КГБ. Wink
Лека нощ!

Xiaomi 11T Pro, 8/128, Black | xiaomi.eu Stable V14.0.4.0.TKDMIXM_v14-13
Цитирай
#34

Да не виждам и да не чувам... Имам късмет явно със Vivacom

Всичко си върви както си му е по ред.

Smart U - 50лв на месец и не повече, неограничен нет, в чужбина не са ме цакали до ся грешно.
Всичко си върви по договор и много доволен от интернета и качеството на телефония.

Всичко е до късмет явно...

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#35

Всеки може да даде пример с близки или със себе си. Не е казано обаче, че каквото ти се е случило на теб, се случва на всички останали абонати. Всеки търси своята златна среда.

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#36

А1 още ме преследват за 5лв от прекратяването на договор преди 12 години. И 200 години да минат пак няма да им ги платя. Всеки път ги питам "договора законно ли съм го отписал" "спазил ли съм срок за предизвестие, платил ли съм всичко необходимо..." Всеки път казват, "че било така, но имало допълнителна такса, която някой от служителите им забравяли да поискат при прекратяване". Всеки път им казвам да си ги търсят от тях тогава и така... Та и безплатна карта да ми дават (всъщност имам страхотна оферта при тях) пак не ги искам. Хиляда имена да сменят все ще си останат едни дребни мошеници.
Виваком и тях си ги бива. Веднъж платих три такси за един месец и получих смс, че имам да плащам, ходих говорих, оказа се че те имат да ми плащат и така... Ако мине номера, иначе са значително по-сговорливи спрямо а1 по моите наблюдения. 3 години им казвах че съм на нов адрес, даже и договор подписвах и никой не ми смени адреса, а сега всеки път "там ли живеете, къде живеете..." Казвам им че съм се уредил и без тях и така на всяко ходене при тях...

SE WT19i, SGS II, SGS IV, XPERIA SP, LG G2, Xiaomi Redmi note 4x
Цитирай
#37

Както казах писах до съпорта на страницата на Виваком и днес получих отговор
По-долу ще поместя въпроса и съответно отговора им

ВЪПРОС:

Здравейте,
Казвам се ХХХХХХХХ  и съм абонат на услуга „Комбинирай и спести“ с включени следните услуги:
- Интернет услуга FiberNet 50
- Телевизионна услуга TV L+
- Мобилна гласова услуга SMART XL    ХХХХХХХ
Договорът ми при вас изтича на 25.01.2020г. Реших да закрия интернет услугата и телевизията си при вас, а мобилният си номер да мигрирам към друг доставчик. И тук влязох във параграф 22. Оказа се че или нямате процедура или служителите ви не я знаят или се действа преднамерено, за да ме затруднят колкото се може повече. Предполагах че има едномесечен срок на предизвестие, затова в началото на м.Декември, когато си плащах месечната сметка, попитах ваш служител от офиса ви в Мол Галери  ХХХХХХХ за разяснение относно желанието ми. Той потвърди за предизвестието, но каза че трябвало да се подаде след 25.12.2019г, за да не се закрие услугата по-рано и да дължа неустойка по договор. Отидох на 27.12.2019г и разговарях с друг служител от същият офис. Оказа се че ако подам едномесечно предизвестие ще ми закрият цялата тройна услуга заедно с номера на мобилната услуга, което не е приемливо за мен. Бях посъветван да отида 2-3 дни преди датата на изтичане на договора и те щели да го закрият по някаква вътрешна процедура веднага. Днес 03.01.2020г  отидох до офиса да си платя последната месечна сметка на услугата, като преди това попитах служителка от офиса каква е процедурата по закриване. Въпросната служителка се оказа новата управителка на офиса ви в Мол Галерия. Според нея аз наистина трябва да дойда 3 дни преди крайната дата на договора ми и тогава щели да закрият интернета и телевизията веднага, но за да си запазя номера на мобилната услуга трябвало да се преобразува договора и аз да подпиша обвързващ договор за нов период от 2 години. Другият вариант бил да ми закрият всички услуги, заедно с мобилната, аз да се сдобия с нов номер. Не съществувал вариант да мигрирам мобилната си услуга при друг оператор. Не знам дали можете да си представите учудването ми, но се почувствах като крепостен селянин. След неприемливият за мен отговор излязох крайно разочарован от офиса ви и проведох може би 15 минутен разговор с Кол центъра ви. Ваша служителка от 123 потвърди всичко, което ми казаха преди това в офиса ви.

Сега искам да ви попитам дали това е вярно. И ако е, как е възможно в днешно време на демокрация и регулации от ЕС да си позволявате да действате силово и да ограничавате права и то при приключващ договор, който аз съм изпълнил коректно и вече съм платил всичките си сметки. С последната платена сметка от днес аз ви предплащам таксата за м.Януари, когато изтича договорът ми. Не би трябвало да съществува проблем да мигрирам номера си към който и да е друг доставчик, тъй като би трябвало след това да излезе изравнителна сметка, която аз да ви платя в м.Февруари. Не мога да повярвам, че решението което ми давате е или подписвам договор с вас или ми закривате номер, който е мой от 2005г и не е ваша собственост.
Надявам се на бърз отговор, който да помогне да приключа отношенията си по този договор с вас!

P.S. Очаквам отговорът ви, за да мога да подам сигнал до КЗП!

ОТГОВОР:

VIVACOM 09.01.2020, 10:59
Здравейте,

VIVACOM е компания която поставя, в центъра на своите действия нуждите на потребителите. Ние знаем, че за нашите клиенти коректните и прозрачни условия за ползване на нашите услуги са от първостепенно значение в процеса на изграждане на доверие.
Ние високо оценяваме Вашата обратна връзка, защото по този начин имаме възможност лично да отговорим на отправеното запитване. Бихме желали да Ви информираме, че то бе разгледано с внимание и беше направен детайлен анализ. Представяме Ви резултата от него.
Вие имате сключен договор за следните услуги: 
 VIVACOM IPTV номер IP.хххххххх ;
 Интернет с номер LN.ххххххх;
 Smart XL 2017 с номер ххххххххххх.
Договорът е подписан при условията на Оферта „Комбинирай и спести“, с крайна дата 25.01.2020г.
Моля, имайте предвид, че при подписване на договор за която и да е предоставяна от VIVACOM телекомуникационна услуга в магазинната и партньорската мрежа, както и по други канали /онлайн заявка, сделка от разстояние/, на клиента задължително се предоставя необходимата информация относно условия, срокове и цена.
Индивидуалният договор, след попълване на всички опции, се предоставя на клиента, като последният има възможност да се запознае с него и да прецени дали желае да приеме предложените условия. Потребителят има възможност да изиска всякаква допълнителна информация, преди да приеме чрез подписа си предложения му договор.
Подписът на клиента удостоверява неговата информираност, доброволно желание и намерение относно ползването на заявената услуга.
При предсрочно прекратяване на която и да е от Вашите услуги, следва да заплатите неустойки в размер на 3 (три) стандартни месечни абонамента, както и част от предоставените Ви до момента отстъпки от абонаменти или цена на устройства, пропорционално за оставащия период на договора.
За да избегнете начисляване на неустойки, в случай, че желаете да пренесете посочения мобилен номер в мрежата на друг мобилен оператор е необходимо да подадете заявление след изтичане срока на договора.
Обръщаме внимание, че при изтичане срока на договор, същият може да продължи своето действие за неопределен срок при същите условия, но без наличие на промоционални елементи.
В тази връзка, за да се възползвате от актуална промоция, моля посетете и удобен за Вас търговски обект на VIVACOM  за преподписване на услугите Интернет и Телевизия.
Надяваме се, че сме Ви били полезни и се радваме, че сте наш клиент.

С Уважение,

ххххххххххххххххххххх
Цитирай
#38

Дрън, дрън! Нищо по същество. Така си тръгнах от Глобул навремето! Ти го питаш “колко е часа” , то ти казва “ вали дъжд “ Просто направи както те посъветваха по-горе, мигрирай си номера, и когато това стане факт, спирай другите услуги. Според мен, ги карат да правят така, а самите те знаят че не е редно, и може да стане твоето! Ако не си знаеш правата(като масата българи) номера минава! Явно при теб няма да мине! Ама те още не са го разбрали.

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#39

Аз затова ще си тръгна от тях.
В момента драпат, за да им платя още 1 месец част от услугите явно.
Аз не съм казал че няма да си изкарам договора,
но ми се струваше нормално да мога да подам заявление за закриване
на част от услугите ми 1 месец по-рано,
за да не ги плащам след това на непромоционални цени.
Чудя се дали да пиша и до КЗП и омбудсмана, като визирам проблема
без значение какъв отговор ще получа и от тях.
Другото, което ме втрещи е че са написали,
че ако не си изпълниш договора им дължим месечните такси
в троен размер по непромоционални тарифи
Тоест аз го разбирам че дори и 1 ден по-рано да мигрираш и дължиш.
А в общите условия и по закон мисля че е дадено 3 такси,
но не повече от оставащият период до изтичане на договора
Така би трябвало да е, защото така е коректно
Ще отида на 27.01.2010г в офиса им, пада се понеделник
и договорът ми ще е изтекъл да видим какво ще правим
Ако нещо правят пречки ще подам едномесечно предизвестие за закриване на нет и тв,
а мобилният ще го мигрирам към друг

P.S. Вчера ми звъняха от Виваком и аз си помислих че е по жалбата,
а една мома ми декларира промо оферта 5 минути.
като лоялен клиент, страхотни условия и дрън, дрън
Сега съм ползвал за 52 и нещо, но сега невероятната оферта
с малко повече канала и Smart L+ дето като за мен била напудрена
нищо че сега съм на Smart XL и хоп, тотала 59 и нещо
Накрая и казах че не само не ме впечатлява, но и си тръгвам от тях
защото съм пуснал жалба и т.н. и момата смотолеви че били друг отдел и не знаела за жалбата
Цитирай
#40

Аз те виждам, как ще си подпишеш пак с виваком Smile
Още не си отишъл при друг да видиш какво предлагат и се точиш. Там ще ти обяснят как да си мигрираш номера, знаят как става, проблема е, че винаги предлагат по-тъжни условия от твоя оператор (без значение кой е той) и накрая решаваш, че не си толко прост и на тях им теглиш една.
А как го разбра в отговора, че има дължиш всичките такси в троен размер по непромоционални тарифи ... не зная. Пише 3 такси и бла, бла ... (Един вид ако си купил телефон за 1200 лв на промоция за 600, ще те накарат да си доплатиш)

Sent from my HUAWEI CAN-L11 using Tapatalk
Цитирай
#41

Днес сестра ми получи отговор от А1 с извинение за неприятната грешка. С извинението и дават 2-3 оферти със символична отстъпка.

1916 
Цитирай
#42

(2020-01-09, 21:23:33)tolostoi написа:  А как го разбра в отговора, че има дължиш всичките такси в троен размер по непромоционални тарифи ... не зная. Пише 3 такси и бла,  бла ... (Един вид ако си купил телефон за 1200 лв на промоция за 600, ще те накарат да си доплатиш)

По общи условия пише за стандартните такси без отстъпките
За устройството е разтегливо понятие, на мен както са ми продали телефон с 900лв отстъпка
ще е голям филм, затова мобилния ще се мигрира на 27.01 евентуално
Не че реалната цена телефона е толкова, но са си играли на маркетинг
А нет и тв - повече никога на мобилен оператор
Мога да разпиша за мобилен, но не и преди да закрия нет+тв и да разваля тройната услуга
че си ги познавам оранжевите
Много зависи от подход и отношение, което в момента липсва от тяхна страна
А колкото до условията - не ми дреме, може и на прима на А1 и след време да се включа по някоя оферта.
В момента нищо особено не предлагат за стари клиенти
Цитирай
#43

Лесно става миграцията, когато човек има принципна философия и позиция.
Преди години мигрирах два номера от МТ и един от В, към Т на семейството ми, по едно и също време.
Сега всички сме на Т.
Па макар и със средно най-слабо покритие.

Xiaomi 11T Pro, 8/128, Black | xiaomi.eu Stable V14.0.4.0.TKDMIXM_v14-13
Цитирай
#44

Казусът ми с Виваком върви към приключване.
Когато има желание - има и решение
Явно има и служители, които си вършат съвестно работата
и вървят след некоректните да им оправят бакиите.

След като получих незадоволителен отговор при първото си запитване в сайта им
им писах още веднъж:

Здравейте,
Отговорът ви не е фокусиран върху моето запитване.
Наясно съм с това, че ако прекратя по-рано договорът си ще ми се начислят неустойки. Това, което не разбирам е защо вашите служители не могат да ми разяснят стандартната процедура по прекратяване на част от тройната услуга, а именно Интернет+ТВ. Аз исках да я спра на 25.01.2020г, т.е. когато договорът ми вече ще е изтекъл. За целта поисках да ви уведомя с предизвестие от 30 дни и след 25.01.2020г услугата да се закрие без неустойки, тъй като и аз ще съм си изпълнил задълженията към вас. След като ваши служители ми обясниха, че не можело да се закрие част от тройната услуга, защото това бил някакъв ваш билинг проблем, който не знам защо трябва да ме вълнува, аз се съгласих с тях че трябва да отида 3 дни по-рано до ваш офис и тогава да ми закрият услугите. Но това няма ли да ме постави в положение да съм прекратил 3 дни по-рано договора си с вас? И защо ваша управителка на офис ми каза че след закриването на интернет+тв трябва да преобразуваме мобилната ми услуга и да разпиша нов двугодишен договор с вас? При кой оператор ще реша да остана не е ли мой избор? Би трябвало да не е проблем да си разделите услугите в билинга след закриване на част от тях. Ако остане някаква услуга и не се преподпише продължаващ договор, то тя би трябвало да остане на безсрочен договор, като съм наясно че промоционалните отстъпки вече няма да са налични.
Моля за кратък отговор на въпроса ми относно процедурата на закриване на интернет+тв! Не е необходимо да ми цитирате правила и вътрешни норми, които размиват отговора и го правят неясен.
P.S. Тъй като не получих добър съпорт относно закриване на тези услуги в срока в който бях решил да ги закрия, моля да ме информирате кой би трябвало да носи отговорност за това че ще се наложи да заплащам допълнителни стандартни такси за някои от услугите след изтичане на договора ми към вас! Съпортът ви в конкретният случай се постара да ме затрудни максимално и действа в мой ущърб.

Днес получих обаждане от техен служител, който се държа много професионално
и се оказа че казусът изобщо не е толкова сложен, колкото се опитаха да го направят служителите,
с които комуникирах до този момент. Оказа се, че не е никакъв проблем да ми се закрие интернета и телевизията на 25.01.2020г когато договорът ми изтича и то само с моето съгласие по време на телефонният разговор с въпросният служител. Благодаря му, че не ме накара да се сблъсквам отново с некоректните служители от офиса им. По-долу ще поместя и отговорът който изисках, за са го имам черно на бяло:

Здравейте г-н Yyyyyyy,

VIVACOM е компания, която има смелостта да прави нещата по нов начин с позитивно и професионално отношение. Предизвикателствата ни стимулират и мотивират, а обратната връзка на всеки един клиент е важна за нас.
Високо оценяваме предоставента от Вас информация, която ни помага да подобрим нашата работа и вътрешните си процеси.
Ние като компания поднасяме нашите искрени извинения за причиненото неудобство и Ви благодарим предварително за проявеното разбиране.

На база проведения днес 14.01.2020г. разговор, можем да потвърдим, че услугите VIVACOM IPTV и VIVACOM FiberNet 50 по клиентски номер ххххххххх са подадени за закриване. Ще бъдат закрити на датата на изтичане на договора – 25.01.2020г. Моля в срок до 30 дни след закриването да върнете предоставеното оборудване за ползването им в магазин на VIVACOM. Ще бъде оформен протокол при получаването му.
При закриване на услуги винаги се издава финална фактура, която заедно с всички издадени и неплатени фактури до датата на прекратяване на договора, остава дължима.
Искаме да уточним, че същата може да бъде и с отрицателна стойност.

Мобилната услуга 0878хххххх, след дата 25.01.2020 г. ще остане в период на безсрочен договор и ще се предоставя на стандартна цена и условия.
Благодарим Ви за обратната връзка, като се надяваме полученият отговор да е от помощ за Вас.

Благодарим Ви, че използвате My Vivacom!

С Уважение,
Х. Ххххххххххх

Та моето желание относно статуса на услугите ми ще е такова каквото пожелах.
Дали ще мигрирам и към кой си е моя работа и мое решение
Защитавайте си правата и не се оставяйте да ви манипулират
Разбира се, че решението можеше и да е различно,
но отчитам като факт че явно операторът,
а и не само той, има проблем със спазването на стандарти и добри практики
Добре че все пак са останали и професионалисти, които намират начин да отсрамят
некоректното поведение на голяма част от персонала на въпросният оператор
Цитирай
#45

Още малко по темата:
Явно служителят, който ми звъня последен, си е свършил работата
и на 25.01 ТВ+Нет изчезнаха от моите услуги във Виваком
На 24.01 активирах ТВ+Нет на Булсат, а днес 27.01 - върнах оборудването за ТВ+Нет на Виваком
Към момента съм оставил само 2 номера, като единият е на детето, а моят ще го мигрирам

Отидох до офис на Теленор и някакъв младеж измънка,
че не мога да премина от друг оператор към предплатена карта.
А чрез човек работещ в Теленор бяхме питали някакъв инженер от съпорта и отговорът беше че е възможно.
Не знам дали им е такава политиката или консултантите им не знаят.
Както и да е, пожелах му хубав ден и отидох до А1
Там обаче от 20 дни няма "пластики", един даже се изказа че това била много рядка услуга :-)))
Та ще почакам да видя кога ще заредят въпросните пластики,
без които не мога да активирам мигриране към предплатена карта
Цитирай
#46

Колега, края на декември преминах от договор на Виваком към ваучер на А1.

LG G3 32gb + Samsung Galaxy Tab S2 LG Nexus 4 + Google Galaxy Nexus Thanks to Suffer !
Цитирай
#47

Имаше ли пластики или чака да заредят?
От 7-8 Януари нямат в Бургас
Цитирай
#48

Да, имаше, но аз съм от София.

LG G3 32gb + Samsung Galaxy Tab S2 LG Nexus 4 + Google Galaxy Nexus Thanks to Suffer !
Цитирай
#49

А при презареждане с 10лв и нагоре, 200 национални минути и 2000MB за 30 дни ли получаваш?
Поне това виждам в сайта им когато предплатената карта е с активирана оферта А1
В условия при презареждане излиза че това са условията
Цитирай
#50

Да, нещо такова. Аз за интернет си взех на вивата предплатена карта за интернет 15лв-15гб.

LG G3 32gb + Samsung Galaxy Tab S2 LG Nexus 4 + Google Galaxy Nexus Thanks to Suffer !
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)