Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy S10 Lite - Лични впечатления и коментари
#76

Не, няма.
Цитирай
Аксесоари
#77

Здравейте.
Аз съм с телефона от две седмици. 
Минах от Huawei P10 на Samsung S10 Lite.
Бих казал, че телефона е супер с изключение на някакви малки проблеми с определени приложения от Google Play. Например Messenger на Facebook не поддържа опцията "крайна светкавица" и съобщенията от него не излизат на заключен екран, което за мен е странно.
Youtube работи много странно. Като заключа телефона губи клипа, който съм гледал и все едно се рестартира приложението. И това е странно. 
В приложението на Sportal.bg статиите често ми излизат празни, черни, без текст като ги отворя. Виждам им само заглавията.
Основната причина поради която минах на Samsung са google приложенията, които новите Huawei телефони не поддържат и ще имат големи проблеми в бъдеще.
Ако имате някакви съвети за оптимизиране съм отворен или някой има същите проблеми като мен.
Имам и един странен момент. Обхвата ми винаги седи на 1-2 черти, много рядко на 3. Само ако съм на открито стига до 4-тири черти (не съм имал проблем с разговорите) . Това само при мен ли е или?
Благодаря Ви! Smile
Цитирай
#78

(2020-05-03, 16:39:45)dragodraganov написа:  Относно слушалките ми е въпроса: някой успя ли да подкара други слушалки с 3.5мм жак с преходник към type C освен с оригинален преходник?

Ето с това кабелче подкарах 3 слушалки.


Прикачени файлове Миниатюри
       

КОЙТО ИСКА - НАМИРА НАЧИН , КОЙТО НЕ ИСКА - НАМИРА ИЗВИНЕНИЕ.
Цитирай
#79

(2020-08-26, 18:36:04)vampiresoul написа:  Youtube работи много странно. Като заключа телефона губи клипа, който съм гледал и все едно се рестартира приложението. И това е странно. 
Сложи си You Tube Vanced.
Цитирай
#80

Здравейте група...
По тези дни смятам да се сдобия със това телефонче, но няма как и откъде да го пробвам за това как се чува звука в слушалката. Като яснота, сила, обем и др. това е едно от нещата на които най много държа да работи безпроблемно.
Понеже съм се наигравал със какви ли не скъпи устройства, на които телефонията им е последното нещо, на което са обърнали внимание!
Ще се радвам колегите притежатели по горе, да споделят опит и мнения, за една от ключовите функции на телефона.
Цитирай
#81

Здравей,
Звука във слушалката за мен е доста силен, дори съм го намалил!
Предишния ми телефон беше iPhone XS, като мога да кажа, че този е доста по силен!
Като яснота и обем поне за мен са на прилично ниво, но нека и други да изразят мнение! Smile



Samsung Galaxy S23Ultra - The Beast   Android



[-] 2 потребители изказват благодарност на mom4ev за това мнение:
  • Kambera22, vassetz
Цитирай
#82

До момента съм пробвал само два различни модела безжични слушалки на LG. Искам да кажа, че звука е супер силен, намалям почти наполовина ако искам да слушам музика. Няколко разговора проведох и се чува много силно и качествено. По време на разговорите бях в движение и няма никакви засечки. Жичните слушални не съм ги изкарал дори от кутията, но ще направя една проба и с тях.
[-] 1 потребител изказва благодарност на vampiresoul за това мнение:
  • Kambera22
Цитирай
#83

Здравейте ма всички.
По назад някъде има от колега скрийншот, за ъпдейт във който подобряват звука във говорител и слушалка...
Някой забелязва ли разлика към по-добро или по- лошо звучене след този ъпдейт, най вече във слушалката за разговори...
Извинявам се, ако разводнявам темата със питания за звук и телефония и т.н. Но не намирам инфо другаде по темата във нета.
Бих се радвал колеги да споделят мнение и впечатления!!!
Цитирай
#84

(2020-08-27, 16:38:59)ives_mb написа:  Ето с това кабелче подкарах 3 слушалки.

А радиото работи ли с този жак, че при мен не работи и има фонов шум, не само на този телефон!

Samsung Galaxy S22 ULTRA - 12/512, huawei watch 3 pro,
S20 plis, S 10 lite, NOKIA 9, Samsung galaxy note 3 - Aryamod 8.3/
Цитирай
#85

(2020-09-04, 22:29:37)dragodraganov написа:  А радиото работи ли с този жак, че при мен не работи и има фонов шум, не само на този телефон!

За съжаление не.

КОЙТО ИСКА - НАМИРА НАЧИН , КОЙТО НЕ ИСКА - НАМИРА ИЗВИНЕНИЕ.
Цитирай
#86

Айде нов ъпдейт пристигна, юнаци!
Малко над 1.1 GB! Wink[Изображение: dab6215187ee338919bfc9c376b0ad0b.jpg][Изображение: b3e75331a399ea4d063f255eba7b41eb.jpg]

Sent from my SM-G770F using Tapatalk

Last 2 years:
HTC One S -> HTC Desire 310 -> Sony Xperia E4 -> Motorola G3 -> Xiaomi Redmi 4 -> Huawei P8 lite -> Huawei P10 lite
Цитирай
#87

Това трябва да е Уануй 2.5. Жалко, че е скопен от към Dex функционалност.

1916 
Цитирай
#88

Първи експресни впечатления - телефона ми се струва една идея по-пъргав. Wink
Тва е от около 20 мин. след инсталацията на ъпдейта.


Sent from my SM-G770F using Tapatalk

Last 2 years:
HTC One S -> HTC Desire 310 -> Sony Xperia E4 -> Motorola G3 -> Xiaomi Redmi 4 -> Huawei P8 lite -> Huawei P10 lite
[-] 1 потребител изказва благодарност на vassetz за това мнение:
  • dragodraganov
Цитирай
#89

При мен този ъпдейт не се появява. Някакви идеи? Рестартирах телефон и пак няма.
Цитирай
#90

Проверявай, трябва да се появи.
Иначе по-рано днес видях, че е планиран ъпгрейд до андроид 11 за нашия любим модел за Q1 2021, както и One UI 3.0


Sent from my SM-G770F using Tapatalk

Last 2 years:
HTC One S -> HTC Desire 310 -> Sony Xperia E4 -> Motorola G3 -> Xiaomi Redmi 4 -> Huawei P8 lite -> Huawei P10 lite
Цитирай
#91

(2020-09-17, 19:32:01)vampiresoul написа:  При мен този ъпдейт не се появява. Някакви идеи? Рестартирах телефон и пак няма.
Може да не се е появил за твоето CSC.

Изпратено от моят LM-G850 с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на Marto.g за това мнение:
  • vampiresoul
Цитирай
#92

Да. CSC ми е TIM, което значи от Италия. Няма го ъпдейта все още. Дано да излезне, защото гледам че има положителни коментари за подобряване на работата на устройството като цяло.
Цитирай
#93

А , да ви попитам с какви скрийн протектори сте?
Че аз за пръв път използвам телефон с протектор и лошото е, че не функционира сензора за пръстов отпечатък.

Sent from my SM-G770F using Tapatalk

Last 2 years:
HTC One S -> HTC Desire 310 -> Sony Xperia E4 -> Motorola G3 -> Xiaomi Redmi 4 -> Huawei P8 lite -> Huawei P10 lite
Цитирай
#94

(2020-08-26, 18:36:04)vampiresoul написа:  .
Youtube работи много странно. Като заключа телефона губи клипа, който съм гледал и все едно се рестартира приложението. И това е странно. 

Заключи го

Отвори го, отиди на последно използваните приложения (Recent бутона където ги затваряш) цъкни иконката над приложението и цъкни заключване.

При мен разпоредбата е малко различна защото не съм със Samsung но пак се разбира.
След като го заключиш трябва да имаш катинарче на него, това означава че е заключен и няма да го маха от рамта и да го изключва.

[Изображение: IMG-20200922-123816.jpg]

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
[-] 1 потребител изказва благодарност на BGDropche за това мнение:
  • vassetz
Цитирай
#95

Колеги, какви настройки на камерата ползвате и с фабричното приложение ли снимате?

ZTE Blade -> Nexus 4 -> Lenovo Vibe Z -> LG G Flex 2 -> Honor 8 -> Galaxy A70
Цитирай
#96

Аз не ползвам други приложения, освен фабричното.
Даже и настройките не пипам - всичко мине на автоматичен режим. Но аз рядко снимам вече с телефона и автоматичните настройки са ми идеални.

Sent from my SM-G770F using Tapatalk

Айде дойде и нов ъпдейт. Втори за последните три седмици.[Изображение: cce9c9595fefe9b8a944187d25276f7a.jpg]

Sent from my SM-G770F using Tapatalk

Last 2 years:
HTC One S -> HTC Desire 310 -> Sony Xperia E4 -> Motorola G3 -> Xiaomi Redmi 4 -> Huawei P8 lite -> Huawei P10 lite
Цитирай
#97

Колеги ползвам s10 lite от няма и месец чисто нов ръчкам го доста и ми прави впечатление че батерията пада доста бързо....от 7 сутринта като го махна от зарядно и към 18 вече съм на 20% с режим на енергоспестяване е винаги.Някой може ли да помогне или да каже дали телефона е за сервиз

Това е от вчера за цял ден с едно зареждане 5 часа и 47 мин

Сега го махнах от зарядно за 53 мин и ги няма 8 процента като не съм ползвал youtube и онлайн слушане на музика а само facebook messenger i browser


Прикачени файлове Миниатюри
               
Цитирай
#98

много е важно от къде е купен телефона . истинския произход .

Samsung Galaxy S24 plus
Цитирай
#99

Телефона е купен от технополис
Цитирай

Много добре . Правилно ли е разработена батерията ?

Samsung Galaxy S24 plus
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)