Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy Note 10 Lite - Лични впечатления и коментари
#76

(2020-06-22, 17:48:15)pesh написа:  hazART би ли могъл да ми кажеш как да изтрия кеша на данните? И също искам да ви благодаря за бързите отзиви!
Влез в рековери и от там "wipe cache "

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G
Цитирай
Аксесоари
#77

След последната актуализация, някои от жителите на САЩ, Европа и Индия докладват за проблем с Note 10 Lite, който се проявява в позеленяване в долната част на екрана.
[Изображение: 8637774cd360.jpg]
Източник: >>>>>>

 
Цитирай
#78

Сега погледнах телефона на дъщеря ми и го има този проблем.

1916 
Цитирай
#79

https://mobilebulgaria.com/news/tova-sa-...-prez-2020 - нашия телефон влиза в статията .

Samsung Galaxy S24 plus
Цитирай
#80

Вече има Андройд 11 . Наблюдавам го от 10 дни , работи перфектно .

Samsung Galaxy S24 plus
Цитирай
#81

(2021-02-12, 22:01:43)bay_vlado написа:  Вече има Андройд 11 . Наблюдавам го от 10 дни , работи перфектно .
Добро утро... Някой го наблюдават от януари...

Изпратено от моят SM-N975F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#82

Здравейте приятели,от скоро имам ноте 10 лайт и искам да запитам защо като направя снимка при мен е добре но ако я изпратя да речем по месинджър на друг телефон и качеството на снимката е направо трагедия.
Цитирай
#83

За пример  Viber вижте до колко ги реже и вижте размера на вашата снимка .


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#84

При всички социални приложения им се намалява качеството, нормално е.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#85

С други телефони не съм имал проблем а с този кат изпратя снимка на нещо написано примерно документ чак не се чете на другия телефон а при мен е ок.
Цитирай
#86

Аз нямам подобен проблем.
Цитирай
#87

(2021-04-03, 21:28:30)Краси написа:  С други телефони не съм имал проблем а с този кат изпратя снимка на нещо написано примерно документ чак не се чете на другия телефон а при мен е ок.

Виж си настройките за изпращане на мултимедия. Малко по-горе има качена снимка. Кажи на приемащия и той да си ги погледне за да не се окаже, че и при него има опция за намаляване на качеството при получаване на файл. Ако настройките ти са наред, препоръчвам да пробваш да изпратиш файла по e-mail или през bluetooth за да си сигурен, че проблема не е при теб.
Цитирай
#88

Юнския ъпдейт дойде .

Samsung Galaxy S24 plus
Цитирай
#89

Вече има и андроид 12за lite10.
Цитирай
#90

(2022-01-19, 21:33:05)i770514 написа:  Вече има и андроид 12за lite10.

На кой оператор си ?

Smile
Цитирай
#91

Теленор.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)