Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Mi9T/Mi9T Pro | Redmi K20/K20 Pro - софтуерни актуализации
#1

[Изображение: 1578153153534.png]

Тук ще се постват наличните актуализации за Xiaomi Mi9T/Redmi K20 и Mi9T Pro/Redmi K20 Pro

iPhone 13 128 GB Starlight
AirPods Pro with MagSafe Case
Цитирай
Аксесоари
#2

Вече е наличен глобал и EU ,андроид 10. Разпространява се по ОТА.
Цитирай
#3

За кой телефон? Mi 9T или Mi 9T Pro?

Samsung Galaxy S24+ Onyx Black 12/512 GB
Цитирай
#4

(2020-01-04, 17:57:05)dubspace написа:  
Тук ще се постват наличните актуализации за Xiaomi Mi9T/Redmi K20 и Mi9T Pro/Redmi K20 Pro
Много красив, а какво трябваше да изрази?

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#5

За ,mi 9t има вече официално въпрос на дни да пристигне до всеки
Цитирай
#6

(2020-01-04, 20:49:05)CursedSoN написа:  За ,mi 9t има вече официално въпрос на дни да пристигне до всеки
За глобалния - да. За EU версията само бета...

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
Цитирай
#7

Е бета сериозно на всякъде пише ,че глобал и EU.То разлика нз какво им само dialera ?
Цитирай
#8

А за малкия вариант Mi 9 Lite

:: respect
Цитирай
#9

Не е това правилният раздел..

Тук са най-новите ромове:
https://c.mi.com/oc/miuidownload/detail?device=1900374
Цитирай
#10

Днес ми дойде това с mi9tpro глобален съм. Довечера ще го дръпна заради секюрити. [Изображение: f42f33a321c1c7b1d11ca04ff42e9493.jpg]

Изпратено от моят Mi 9T Pro с помощта на Tapatalk

Prestigio Multiphone 4055 DUO,Lenovo A3000-H,ZTE Nubia Z7 mini
Цитирай
#11

Днес сутринта дойде и го дръпнах.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#12

За mi 9t  още нищо а телефонът на 3 4 месеца .Верно Индия и Китай са с предимство за деволъпърите ама малко от малко ,още съм с октоврийският пач.
Цитирай
#13

(2020-01-11, 20:21:52)CursedSoN написа:  За mi 9t  още нищо а телефонът на 3 4 месеца .Верно Индия и Китай са с предимство за деволъпърите ама малко от малко ,още съм с октоврийският пач.

Все още актуализацията е в Stable Beta, като сега са намерени към 3 (може и повече) бъга (единият е в Pro режима на камерата). Аз предполагам, че актуализацията може да излезе към четвъртата или петата седмица на януари.

iPhone 13 128 GB Starlight
AirPods Pro with MagSafe Case
Цитирай
#14

Бърза работа няман, предпочитам стабилен ъпдейт, пред бърз и с проблеми. Въпросът е, че след първоначалните ъпдейти към нова версия на MIUI или на Android, липсват каквито и да е месечни секюрити ъпдейти.

Изпратено от моя Mi 9T

Cognosce te ipsum!
Цитирай
#15

(2020-01-10, 15:19:14)ICATA написа:  Днес ми дойде това с mi9tpro глобален съм. Довечера ще го дръпна заради секюрити. [Изображение: f42f33a321c1c7b1d11ca04ff42e9493.jpg]

Изпратено от моят Mi 9T Pro с помощта на Tapatalk
Докато се наканя да го дръпна, изчезна и не ми излиза наличен вече. Странно защо е така?

Изпратено от моят Mi 9T Pro с помощта на Tapatalk

Prestigio Multiphone 4055 DUO,Lenovo A3000-H,ZTE Nubia Z7 mini
Цитирай
#16

Здр. Имам следният проблем от известн овреме насам,ейкрана ми блокира при входящо повикване и не мгоа да вдигна да правя абсолютно нищо,трябва да натисна power бутона да загаси екрана и да го пусна на ново за да мога да вдигам.Тоест екрана блокира тотално от 10 входящи повиквания 8 са така.Рестартирах телефона Factory Ресет .нищо.Някой с подобен пробме MI 9T e устройството. Четох из формуите че с еврпейската версия на ROMA правят така.
Цитирай
#17
Video 

Андроид 10 честито


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#18

И аз го получих.
[Изображение: Screenshot-2020-01-20-13-06-06-066-com-a...pdater.jpg]

Приложението за теми вече е достъпно за България.

iPhone 13 128 GB Starlight
AirPods Pro with MagSafe Case
Цитирай
#19

и аз.. тъкмо...     

Xiaomi Mi 5S gold 64Gb, Xiaomi Mi 9T Carbon 6/128Gb, Honor View 20 6/128
Цитирай
#20

Тази версия е стабилна не е бета нали,че във форумите пише че е стейбъл бета
Цитирай
#21

stable...     

Xiaomi Mi 5S gold 64Gb, Xiaomi Mi 9T Carbon 6/128Gb, Honor View 20 6/128
Цитирай
#22

Дайте отзиви след няколко дни ползване как се държи телефонът с тази версия (Mi9T ме интересува основно), защото обмислям да го купувам скоро, но за момента ме спират много бъгове от предните версии и дрейна на батерията. При Mi Note 3 нямам такива проблеми, а съм с най-новата възможна версия на miui налична (11.04), android 9.
Цитирай
#23

Здравейте, вчера получих ъпдейт към андроид 10 на моя mi9t глобална версия, обаче видях, че в разхода на батерия система андроид взима 28 процента. Нормално ли е според вас. Не съм усетил да пада главоломно бързо, както и без нощта не беше паднала батерията, както някои са се оплаквали. Но знам ли, кажете вие.
Цитирай
#24

(2020-01-21, 10:13:10)CursedSoN написа:  Тази версия е стабилна не е бета нали,че във форумите пише че е стейбъл бета
Stable Beta е. Даже вече са спряли OTA обновлението, и на тези, които са искали по-късно да си актуализират на него, е започнало да им дава грешка, и после "No updates available".

Ето впечатления от ползването на MIUI 11.0.4.QFJMIXM.
1. Имам лаг и glitch-ове в анимациите (при отваряне/затваряне на приложение/я, или при превключване между тях.
2. Голям drain на батерията. Android System консумира най-много батерия, но след като ударих един force stop + чистене на кеша на него и на Google Play Services, нещата горе-долу се наредиха.
3. WiFi Direct не работи.
4. При Share секцията, вече лиспва Copy to clipboard.
5. Screenshot scrolling-ът е все още зле, и изобщо не работи като хората.
6. Приложението Themes вече е добавено за ЕС (включително и България).

iPhone 13 128 GB Starlight
AirPods Pro with MagSafe Case
Цитирай
#25

какви дреинове.... ето ползване в снимки.... 
ще довърша докато стане на около 20% днес
п. п. Играх си с камерата повечко, понеже има много нови екстри и се захласнах, google play актуализирах към 12 приложения, прегледах около 20 email, рових се в нета доста, зяпах и в групите на тъпия фейс и други...
                     

Xiaomi Mi 5S gold 64Gb, Xiaomi Mi 9T Carbon 6/128Gb, Honor View 20 6/128
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)