Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Mi9T/Mi9T Pro | Redmi K20/K20 Pro - софтуерни актуализации

За MI 9T така и не се появи. За Pro го има, но за да го имаме и другите с амолед дисплей е нужно лееко усилие от наша страна

LG G2=>Xiaomi Redmi Note 4X=>Xiaomi Redmi Note 5 =>Xiaomi MI 9T
Цитирай
Аксесоари

Някой случайно да е имал този проблем.. Само записването на разговорите не иска да ми ги синхронизира


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Колеги пак питам за нещо което ме дразни, странно защо изчезват всики разрешения които съм дал например: Viber ме пита отново за достъп до контактите и до галерията а съм го ползвал преди седмица ,Waze иска разрешение до гпс след като съм дал вече и това се случва с доста приложения .
Цитирай

(2020-10-06, 20:39:56)Vanakataa написа:  Колеги пак питам за нещо което ме дразни, странно защо изчезват всики разрешения които съм дал например: Viber ме пита отново за достъп до контактите и до галерията а съм го ползвал преди седмица ,Waze иска разрешение до гпс след като съм дал вече и това се случва с доста приложения .
Ако изключваш miui оптимизацията ,за да актуализираш you tube vanced и при включване иска разрешенията наново.

Изпратено от Mi MIX 2S

Xiaomi Mi Mix 2s/RN 9s/POCO X6 5G
Цитирай

Да колега точно това направих преди няколко дни , благодарение на този форум научих доста неща за марката.
Цитирай

(2020-10-06, 21:36:57)petar37 написа:  Ако изключваш miui оптимизацията ,за да актуализираш you tube vanced и при включване иска разрешенията наново.

Изпратено от Mi MIX 2S

Може ли да кажете как се изключва,  че не мога да стигна до там

 Samsung Galaxy S3 - >  Meizu m2 note Flyme 5 - >  Lenovo P7 - >  LG G2 - >  LG G3 - >  ASUS Phonepad 2 - >  LG G2 ->  YotaPhone 2 - >  Xiaomi  Redmi note 4 - >  Pocophone - >  Redmi k20 pro - >  Mi 10 T Pro - >  Redmi note 11 Pro 5g - >  Redmi Note 12 Pro 4g - >  Iphone 13  ->  Xiaomi 14 Pro 
















Цитирай

(2020-10-18, 18:51:13)kstavrev написа:  Може ли да кажете как се изключва,  че не мога да стигна до там
Влизаш меню настройки->меню->за телефона-> чукаш на версия на MIUI около седем пъти за да станеш програмист, след това от меню настройки->други настр.-> опции на програмиста,а там най-отдолу изключваш MIUI.

Изпратено от Mi MIX 2S

Xiaomi Mi Mix 2s/RN 9s/POCO X6 5G
[-] 1 потребител изказва благодарност на petar37 за това мнение:
  • kstavrev
Цитирай

От преди малко. [Изображение: 05526878b74664e5f0672ff30f0d8aaf.jpg]
Цитирай

Че е и голяма, 414 Мб

Изпратено от моят Mi 9T с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2020-10-23, 15:16:43)xplod написа:  От преди малко. [Изображение: 05526878b74664e5f0672ff30f0d8aaf.jpg]

Здравейте колеги. И аз имам актуализация, но се чудя дали да я слагам. Дайте мнение, как се държи телефона, батерията има ли дрейн. В момента нямам проблеми с телефона и батерията и не искам да се появяват. Smile

Китайчето МИ 9Т 128гб
Цитирай

Точно обратното при мен батерията се подобри но забелязвам ,че телефона като го натоваря повечко и почва да забива малко като преди го нямаше.
Цитирай

(2020-11-03, 11:08:33)Vanakataa написа:  Точно обратното при мен батерията се подобри но забелязвам ,че телефона като го натоваря повечко и почва да забива малко като преди го нямаше.

Значи ще поизчакам малко. След като ми излезе ъпдейта миналата седмица, след 2 дни изчезна, явно са го свалили за някакъв бъг. Днес ми излезе отново, като този път е 413мб, а не 414. Може би са оправили нещо, но предпочитам да не бързам с актуализацията.

Китайчето МИ 9Т 128гб
Цитирай

Аз снощи инсталирах ъпдейта,засега няма дрейн на батерия.Не знам само на мен ли ми се струва откакто съм с miui 12 качеството на снимките се влоши.
Цитирай

Сега свалям 12.0.5.0.QFJMIXM - 381 МБ и секюрити пач от октомври. С 12.0.3.0 беше юлски.
Цитирай

Здравейте колеги, искам да попитам нещата с MIUI 11 оправиха ли се в смисъл още ли има battery drain, че аз още си карам с MIUI 10 но започнах да имам проблем с нотификациите от месинджъра просто не се показват когато някой е пратил съобщение.
Цитирай

(2020-12-10, 10:24:21)zlatan_9 написа:  Здравейте колеги, искам да попитам нещата с MIUI 11 оправиха ли се в смисъл още ли има battery drain, че аз още си карам с MIUI 10 но започнах да имам проблем с нотификациите от месинджъра просто не се показват когато някой е пратил съобщение.

Ти си бая назад, по принцип отдавна има miui 12
Цитирай

(2020-12-10, 10:40:51)plamen_k написа:  Ти си бая назад, по принцип отдавна има miui 12

Отдавна знам че има miui 12 но отзивите са меко казани отвратителни относно работата на батерията, за това попитах за miui 11 как се държи батерията
Цитирай

(2020-12-10, 10:58:38)zlatan_9 написа:  Отдавна знам че има miui 12 но отзивите са меко казани отвратителни относно работата на батерията, за това попитах за miui 11 как се държи батерията

С миуи 11 до колкото знам няма проблем
Цитирай

У дома има един с 12ска, не съм забелязал да има проблеми...

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

(2020-12-10, 10:58:38)zlatan_9 написа:  Отдавна знам че има miui 12 но отзивите са меко казани отвратителни относно работата на батерията, за това попитах за miui 11 как се държи батерията

Нямах проблем с Миуи 11 на ЕУ ром. С моето ползване на уай-фай сърфиране, батерията караше по 6-7 часа екран.Умишлено не сложих Миуи 12 за едни  детски визуални тапети и подобни. Щом всичко работи и сте доволен, няма нужда да обновявате. Отделно телефонът е вече стар и загуби процент от капацитета на батерията.

С нетърпение очаквам новите модели с Андроид 11, а не надграждане върху овехтял хардуер. Smile

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай

Честно казано от официалния Miui 12 Global съм най-доволен, от гледна точна на производителност (Miui 10 и 11 ме бъгваха, точно заради нотификациите, макар че и тук не са на 100% цвете) Батерията е прилична - 4 часа с моето heavy ползване. А това, че модела е стар....lmao Lol Lol Lol (когато модел на 1+ година е стар)

Xiaomi 12X 8/256gb
Цитирай

Прекалено силно изказване, хората си ползват техниката доста по-дълго отколкото могат да предположат някои постоянно недоволни от всичко, което ги е накарало да чакат няколко милисекунди повече...

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

(2020-12-11, 21:56:28)dancho2000 написа:  Честно казано от официалния Miui 12 Global съм най-доволен, от гледна точна на производителност (Miui 10 и 11 ме бъгваха, точно заради нотификациите, макар че и тук не са на 100% цвете) Батерията е прилична - 4 часа с моето heavy ползване. А това, че модела е стар....lmao Lol Lol Lol (когато модел на 1+ година е стар)

За 9 месеца батерията се беше стопила до 3400mAh. Да, спокойно може да се ползва цели 5 години на зарядно. Lol Всичко с времето си.

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай

Може да е дефектна, чак пък толкова да умре за 9 месеца... Че тя за 2 години ще около половината си капацитет. Аз лично очаквах малко повече, една идея може би е по-издръжлива ако я съпоставя с Mi 8.
Цитирай

(2020-12-12, 19:33:14)fifth_root написа:  Може да е дефектна, чак пък толкова да умре за 9 месеца... Че тя за 2 години ще около половината си капацитет. Аз лично очаквах малко повече, една идея може би е по-издръжлива ако я съпоставя с Mi 8.

Не е дефектна, това показваше accubattery. Smile

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)