Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Mi9T/Mi9T Pro | Redmi K20/K20 Pro - софтуерни актуализации
#51

И при мен дойде вчера ъпдейта. Мина всичко нормално. Честно казано не виждам нещо невероятно след него. Какво ново трябва да има? А за батерията, не знам какво се притеснявате. С това бързо зареждане се родих.

Изпратено от моят Mi 9T с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#52

Re-release-нали са софтуера по някаква причина, за да дойде до още повече тестъри. Гарантирам ти, че ще видиш доста бъгове.

iPhone 13 128 GB Starlight
AirPods Pro with MagSafe Case
[-] 1 потребител изказва благодарност на dubspace за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#53

И при мен дойде, пише, че е стабилна версия на Андроид 10. Чудя се дали да ъпдейтвам или да изчакам...

Cognosce te ipsum!
Цитирай
#54

Много бъгове има,във форумите ги съдират от критики,ама стабилно даже казват след 14 15 февруари ще има фикс.....
[-] 1 потребител изказва благодарност на CursedSoN за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#55

За първите 8 часа не откривам бъг,

Изпратено от моят Mi 9T с помощта на Tapatalk
Цитирай
#56

Айде някой да напише в какво се изразяват тези бъгове, че последните няколко поста са само с това колко са зле нещата а всъщност аз не намирам нищо...

Изпратено от моят Mi 9T с помощта на Tapatalk
Цитирай
#57

Анимациите забиват има висок дрейн на батерията,проблеми с wi fi и много други.И това не е при 5 10 потребителя а 70 80%,от притежателите на 9т
[-] 1 потребител изказва благодарност на CursedSoN за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#58

Това с дрейна на батерията само про Mi 9t ли е или го има и при Mi 9t Pro, че като гледам само притежателите на Mi 9t се оплакват.
[-] 1 потребител изказва благодарност на bull_1 за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#59

При мен се забелязва повишена консумация на андроид систем. Около 20 %. И заключване на телефона по време на разговор. Нямам дрейнове и други проблеми. Предимно сърфирам и разговарям.

 Samsung Galaxy s23+, 8/512GB, Green
[-] 1 потребител изказва благодарност на ssamm22 за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#60

Тея с всеки изминал ъпдейт се стараят да си изгонят потребителите ли, какво ? Т'ва не са нормални неща.

Като дойде актуализацията колко време може да не я приемаме, докато сама не се активира ?


[-] 1 потребител изказва благодарност на tivanov96 за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#61

Wifi си работи нормално. При анимациите не забелязвам проблеми. Говоря по телефона постоянно - всичко е наред. Вчера ходих на мама си райна из чукарите с навигацията - никакви проблеми. Батерията си ми кара пак около 2 дни. Аз по скоро очаквах нещо ново от ъпдейта а то няма нищо съществено.. Или поне аз не го забелязвам.

Изпратено от моят Mi 9T с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на xplod за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#62

Наложиха се два допълнителни рестарта, защото нещо потрепваше екрана (ползвам Action launcher). Наложи се ръчно да включа всички искани пермишъни на лънчера. След това си работи както преди, не виждам разлика...

Изпратено от моя Mi 9T

Cognosce te ipsum!
[-] 1 потребител изказва благодарност на kayovas за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#63

И аз ъпдейтнах преди няколко дни и засега не забелязвам проблеми. Харесва ми, че вече имаме достъп до темите. Изпробвах няколко и съм доволен относно промяната в облика на иконките. Това много ми липсваше от предния тел. на Хуавей. Батерията си държи нормално около ден и половина като на 9 ката при мен. Има някои нови екстри при заснемането и видеото, които ми харесват. Детето най-много се радва на тик-ток глупостите при краткото видео, които ми идват в повече ама мания, няма как Smile. Иначе известията, гпс и другите функции засега си работят нормално. Видях, че wi-fi директ е неактивно, но се свърза с телевизора...

Xiaomi Mi 9T, Xiaomi Note 5, Xiaomi Mi 2 lite.
[-] 2 потребители изказват благодарност на demon_2 за това мнение:
  • gorivo, oxuboxu
Цитирай
#64

Вече MIUI 11.0.4 с Android 10 е наличен за всички.


Прикачени файлове Миниатюри
   

iPhone 13 128 GB Starlight
AirPods Pro with MagSafe Case
[-] 1 потребител изказва благодарност на dubspace за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#65

Дали са изсчистили бъга с battery draina
[-] 1 потребител изказва благодарност на CursedSoN за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#66

(2020-02-13, 09:20:04)CursedSoN написа:  Дали са изсчистили бъга с battery draina
Не, изобщо не са направили нищо. Това е същия build като нашия.

iPhone 13 128 GB Starlight
AirPods Pro with MagSafe Case
[-] 1 потребител изказва благодарност на dubspace за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#67

(2020-02-07, 22:01:57)tivanov96 написа:  Тея с всеки изминал ъпдейт се стараят да си изгонят потребителите ли, какво ? Т'ва не са нормални неща.

Като дойде актуализацията колко време може да не я приемаме, докато сама не се активира ?

Някой с инфо по втория въпрос ?


[-] 1 потребител изказва благодарност на tivanov96 за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#68

Е как да не са барали ,хем знаят че има бъг и пак нищо ........

И се почна във форумите разпънаха ги на кръст,дано пуснат фикс по скоро
[-] 1 потребител изказва благодарност на CursedSoN за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#69

След кратко ровене из различните форуми  на Xiaomi  за Mi 9t и други сайтове.
Ми се изясниха тия "зависвания" и така наречения "дрейн" на батерията.
Оказа се, че това е "хардуерен" проблем на модела Mi 9T. Много притежатели на Mi 9T
са писали на съпорта на Xiaomi за проблема, още преди да се появи ъпдейта за Android 10.
С надеждарта проблема им да се оправи но "НЕ". Проблема го има също и с къстъм ромове не само със стокови ром.
В Youtube има едно видео около 1ч. от един руснак и човека си казва всичко за MI 9T след 5 месеца
ползване и за жалост и той споменава за дрейна на батерията и зависването на ядрата.
Целия проблем идва от "КАЛПАВО НАПИСАН КЪРНЕЛ". Само заради този проблем на MI9T се насочих към
закупуването на MI 9T Pro. При който го няма този проблем.

"Има две безкрайни неща - вселената и човешката глупост, като за първота не съм много сигурен..."

Motorola Moto X4 Payton Stock Android - Pie 9
Xiaomi MI 9T Pro MIUI global  Stable 10.3.4
[-] 1 потребител изказва благодарност на niun01 за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#70

(2020-02-13, 17:07:13)niun01 значи и друг ъпдейт да пуснат пак ли ще е така или има управия. написа:  След кратко ровене из различните форуми  на Xiaomi  за Mi 9t и други сайтове.
Ми се изясниха тия "зависвания" и така наречения "дрейн" на батерията.
Оказа се, че това е "хардуерен" проблем на модела Mi 9T. Много притежатели на Mi 9T
са писали на съпорта на Xiaomi за проблема, още преди да се появи ъпдейта за Android 10.
С надеждарта проблема им да се оправи но "НЕ". Проблема го има също и с къстъм ромове не само със стокови ром.
В Youtube има едно видео около 1ч. от един руснак и човека си казва всичко за MI 9T след 5 месеца
ползване и за жалост и той споменава за дрейна на батерията и зависването на ядрата.
Целия проблем идва от "КАЛПАВО НАПИСАН КЪРНЕЛ". Само заради този проблем на MI9T се насочих към
закупуването на MI 9T Pro. При който го няма този проблем.
[-] 1 потребител изказва благодарност на CursedSoN за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#71

Е, явно моя кЪрнел е друг, с липса на проблема.

Изпратено от моят Mi 9T с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на valchinkov за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#72

И на мене не ми се вярва да е Кернъл мернъл ,защо с андроид 9 беше пушка нз
[-] 1 потребител изказва благодарност на CursedSoN за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#73

(2020-02-13, 17:07:13)niun01 написа:  След кратко ровене из различните форуми  на Xiaomi  за Mi 9t и други сайтове.
Ми се изясниха тия "зависвания" и така наречения "дрейн" на батерията.
..........човека си казва всичко за MI 9T след 5 месеца ползване и за жалост и той споменава за дрейна на батерията и зависването на ядрата.
Целия проблем идва от "КАЛПАВО НАПИСАН КЪРНЕЛ". Само заради този проблем на MI9T се насочих към
закупуването на MI 9T Pro. При който го няма този проблем.
Ами трябва да си оправят kernel-а.
Тогава всичко ще си дойде на мястото.
Стига това да е истинската причина.

Sent from LM-G810EAW (G8s) - Tapatalk

"Perfection is not attainable, but if we chase perfection we can catch excellence."--- Vince Lombardi
Цитирай
#74

(2020-02-13, 17:07:13)niun01 написа:  Само заради този проблем на MI9T се насочих към
закупуването на MI 9T Pro. При който го няма този проблем.
И про версията не е цвете. Доста лагва и е пълно с какви ли не проблеми за доизкусуряване. Качи съм само 2 програми . Ако сложа там разните файсбуци, вайбъра и тн, батерията хептен ще замине.

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай
#75

Кажете ми колко трябва да държи батерията според вас? Говорим за човек който не играе игри! Говоря по телефона, ровя по сайтове, гледам YouTube, говоря и по вайбър и снимам от време на време с камерата.

Изпратено от моят Mi 9T с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)