Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Mi9T/Mi9T Pro | Redmi K20/K20 Pro - софтуерни актуализации

Е какво стана , дойде ли 13-та?Днес четох , за 25.11.
Цитирай
Аксесоари

13ката.. първо за седмичните в Китай.
В момента се тестват функции от МИУИ 13 на 12.5.
Стабилните може спокойно да почакат 2-3 месеца
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • kstavrev
Цитирай

(2021-12-07, 07:57:44)suffer написа:  13ката.. първо за седмичните в Китай.
В момента се тестват функции от МИУИ 13 на 12.5.
Стабилните може спокойно да почакат 2-3 месеца

Това значи ли, че ще има някакъв последен нов ъп за redmi k20 pro

 Samsung Galaxy S3 - >  Meizu m2 note Flyme 5 - >  Lenovo P7 - >  LG G2 - >  LG G3 - >  ASUS Phonepad 2 - >  LG G2 ->  YotaPhone 2 - >  Xiaomi  Redmi note 4 - >  Pocophone - >  Redmi k20 pro - >  Mi 10 T Pro - >  Redmi note 11 Pro 5g - >  Redmi Note 12 Pro 4g - >  Iphone 13  ->  Xiaomi 14 Pro 
















Цитирай

Зависи с кой miui e бил при пускането си.
Цитирай

(2021-12-27, 20:20:09)suffer написа:  Зависи с кой miui e бил при пускането си.

индийски в моя случай, но сега съм флашнат с xiaomi.eu. 12.5.6

 Samsung Galaxy S3 - >  Meizu m2 note Flyme 5 - >  Lenovo P7 - >  LG G2 - >  LG G3 - >  ASUS Phonepad 2 - >  LG G2 ->  YotaPhone 2 - >  Xiaomi  Redmi note 4 - >  Pocophone - >  Redmi k20 pro - >  Mi 10 T Pro - >  Redmi note 11 Pro 5g - >  Redmi Note 12 Pro 4g - >  Iphone 13  ->  Xiaomi 14 Pro 
















Цитирай

Здравейте колеги,

Забелязах проблем със блутута на телефона. При използване на блутут слушалки във фитнеса, започват да прекъсват. Телефона е в джоба ми , не го оставям някъде надалеч. Пробвах слушалките с друг телефон и не е в тях проблема. Някой сблъсквал ли се е този проблем?

С последната версия на софтуера съм. Като цяло китайците на всичко ЕПМ с последният ъпдейт и спряха поддръждакта на модела...

Китайчето МИ 9Т 128гб
Цитирай

Виж кодека да не е на AAC. Ако е, смени го на SBC. И при мен понякога прекъсват, когато тела е в джоба. При SBC прекъсва много по рядко.
Цитирай

(2022-02-11, 22:55:19)bl0odline написа:  Виж кодека да не е на AAC. Ако е, смени го на SBC. И при мен понякога прекъсват, когато тела е в джоба. При SBC прекъсва много по рядко.
На SBC е. Много е дразнещо това прекъсване, обмислях да си взема хубави безжични слушалки, но този проблем ме отказа за момента, мисля да сменя телефона първо.

Пробвах с Фактори ресет и няма промяна.

Китайчето МИ 9Т 128гб
Цитирай

Често ползвам блутут слушалки, но при мен го няма този проблем. Моят МИ9Т е с РОМ европейска версия 12.1.1.
Цитирай

Аз използвам два различни модела блутут слушалки.И двата са от Алиекспрес за по около 10 лв.С едните има прекъсване когато телефона е в джоба ми. Също когато получавам входящо повикване се изключват.С другите ги няма тези проблеми.На единия (проблемния модел)платката е в лявата слушалка,а на другия модел е на самия кабел между двете слушалки.
Пробвай с друг модел слушалки.

XIAOMI MI 9T
Цитирай

(2022-02-11, 22:55:19)bl0odline написа:  Виж кодека да не е на AAC. Ако е, смени го на SBC. И при мен понякога прекъсват, когато тела е в джоба. При SBC прекъсва много по рядко.

Как се настройва това?
П.С.При мен също го има описания от smileyy проблем.
Цитирай

От developer options или настройките на блутуут на самото устройство (ако поддържа)


Прикачени файлове Миниатюри
   
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • bl0odline
Цитирай

Май поостарелите ни Ми9Т, все пак, ще получат MIUI 13, в близко бъдеще.
Цитирай

(2022-03-04, 22:10:00)Tre Fill написа:  Май поостарелите ни Ми9Т, все пак, ще получат MIUI 13, в близко бъдеще.

Така ли? Нали официално пишеше , че redmi k20 pro отпада от списъците за новата 13та версия?

 Samsung Galaxy S3 - >  Meizu m2 note Flyme 5 - >  Lenovo P7 - >  LG G2 - >  LG G3 - >  ASUS Phonepad 2 - >  LG G2 ->  YotaPhone 2 - >  Xiaomi  Redmi note 4 - >  Pocophone - >  Redmi k20 pro - >  Mi 10 T Pro - >  Redmi note 11 Pro 5g - >  Redmi Note 12 Pro 4g - >  Iphone 13  ->  Xiaomi 14 Pro 
















Цитирай

Четох в една руска статия, че до 6-8месеца ще дойде ъпдейт за Ми9Т. Сега до колко е вярно не знам.
Цитирай

Никак не е вярно това което си чел...

Samsung Galaxy S24+ Onyx Black 12/512 GB
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)