Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Mi9T/Mi9T Pro | Redmi K20/K20 Pro - софтуерни актуализации
#76

Дано да пуснат фикс ,скоро време иначе не става.Пак ми изкарва 2 дена батерията но тръгна ли да гледам нещо или да го поровя малко и SOT от 8 9 часа при Андройд 9 до 6 часа и 20 30 мин макс при андройд 10...... дразнещо е
Цитирай
Аксесоари
#77

Здравейте, може ли да ми кажете дали след ъпдейта с андроид 10 при MI 9T се е запазила функцията за записване на разговорите ?
Цитирай
#78

(2020-02-13, 20:57:19)xplod написа:  Кажете ми колко трябва да държи батерията според вас? Говорим за човек който не играе игри! Говоря по телефона, ровя по сайтове, гледам YouTube, говоря и по вайбър и снимам от време на време с камерата.

Изпратено от моят Mi 9T с помощта на Tapatalk
Нормално за 4000mAh батерия без проблем минимум 7h SOT.(Screen-on time)

"Има две безкрайни неща - вселената и човешката глупост, като за първота не съм много сигурен..."

Motorola Moto X4 Payton Stock Android - Pie 9
Xiaomi MI 9T Pro MIUI global  Stable 10.3.4
Цитирай
#79

И как точно правите по 8 9 часа SOT? Нито с андройд 9, нито и с 10 съм успявал дори да ги доближа. За моето ползване двата дена които кара батерията са ми супер, но като ви чета какво правите с тея телефони почвам да си мисля, че аз нещо не правя като света.

Изпратено от моят Mi 9T с помощта на Tapatalk
Цитирай
#80

Ами, ако основното ти потребление са чатовете и браузъра не е проблем да ги докараш...

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#81

Днес ми се ъпдейтна системния лаунчер...добавена е вече функцията ,чекмедже с приложения..
Цитирай
#82

Днес ми се ъпдейтна до Андроид 10 и MIUI 11.0.4. Не намирам разлики, освен че като отключа екрана иконите ми изскачат от нищото, сякаш ги е нямало там. Леко дразнещо
Цитирай
#83

(2020-02-14, 00:04:27)xplod написа:  И как точно правите по 8 9 часа SOT? Нито с андройд 9, нито и с 10 съм успявал дори да ги доближа. За моето ползване двата дена които кара батерията са ми супер, но като ви чета какво правите с тея телефони почвам да си мисля, че аз нещо не правя като света.

Изпратено от моят Mi 9T с помощта на Tapatalk

Това се питам и аз. Без клипове, игри и натоварващи телефона действия, средно по 6 часа, Но стоя 24/7 с мобилни данни. При комбинация с wi-fi качвам час отгоре. Сканирания за мрежи и всякакви глупости съм ги изключил. На заден фон съм ограничил.


Цитирай
#84

Може ли да ми кажете дали след ъпдейта с андроид 10 при MI 9T се е запазила функцията за записване на разговорите ? Защото ми дойде актуализация и се чудя дали да я приема ?
Цитирай
#85

(2020-02-14, 18:41:48)freemob написа:  Може ли да ми кажете дали след ъпдейта с андроид 10 при MI 9T се е запазила функцията за записване на разговорите ? Защото ми дойде актуализация и се чудя дали да я приема ?
При мен я има и работи!

Изпратено от моят Mi 9T с помощта на Tapatalk
Цитирай
#86

        Нямало дрейн на батерията хич.Телефона не използван днес много точно 30 Мин съм пуснал YouTube да гледам.Нз ама 50 %ми идва в повече..............
Цитирай
#87

Нямало дрейн на батерията хич.Телефона не използван днес много точно 30 Мин съм пуснал YouTube да гледам.Нз ама 50 %ми идва в повече..............[/quote]
Не разбирам как един и същи хардуер и софтуер може да има и да няма проблем. Днес разполагах с много време за убиване и го прекарах пред телефона. Никакъв дрейн. 10 часа СОТ.


Прикачени файлове Миниатюри
       

Xiaomi Mi 9T 6/128GB Glacier Blue
[-] 1 потребител изказва благодарност на rosko73 за това мнение:
  • airbus
Цитирай
#88

Еми китайска му работа.Интернет е полудял ама тия от Xiaomi явно не ги ене и даже пуснаха същият build,като stable версия.....
Цитирай
#89

Леле,така като ви слушам ,май решението ми изобщо да не преминавам към МИУИ 11 ,и да си стоя на 10 с Андроид 9,беше правилна.Понякога ми се иска да го ъпдейтна,но като чета за тия прпблеми и се въздържам.
Цитирай
#90

Много добре са барнали апдрауъра, направо съм очарован, но то и карантията е Топ, така че... Smile

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#91

Много им се втелясвате на тея батерии. Като светне, че няма ток му бутни зарядното за час и имаш нови два дни.

Изпратено от моят Mi 9T с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на xplod за това мнение:
  • android_97
Цитирай
#92

Някой има ли решение за заключване на екрана по време на разговор или е бъг. С андроид 10 съм.

 Samsung Galaxy s23+, 8/512GB, Green
Цитирай
#93

https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1605490
Цитирай
#94

След като почне разговора го гася, но той пак се включваSmile
Цитирай
#95

При мен при разговор телефона си се гаси, но от време на време и се заключва. След края на разговора трябва да го отключвам за да затворя. Що така?

 Samsung Galaxy s23+, 8/512GB, Green
Цитирай
#96

(2020-02-16, 08:15:00)Minchorna написа:  След като почне разговора го гася, но той пак се включваSmile

Това вече е проблем, който вероятно се дължи на начина на захвата при говорене - допир/махане/допир. 

====
След като се появи новия ъпдейт, който не съм слагал, започнаха да се качват процентите на системата и гугъл услугите. Не съм наясно дали са свързани двете неща, но преди да е налична актуализацията се бяха укротили.


Цитирай
#97

След актуализацията не съм гледал кое държи първенство в използването на батерията. Телефонът си държи както преди. Дори една идея по-добре.

Прочетох тукашните мнения и влязох да видя. Да, процесите на Google са на първо място. Но предвид, че всичко си е добре с батерията, не ми пука особено - все пак те се използват от качените на телефона апове.

П. П. Реших да постна скрийншот, но вчера гледах бая стрийминг видео и телевизия, та те са на първите няколко места. Екранът е 5,30 часа, оставаща батерия 31%.

Изпратено от моя Mi 9T

Cognosce te ipsum!
Цитирай
#98

Има някакъв бъг защото като ,дърпах актуализацията на ново ми се вдигна андроид системата на 50%,след рестарт и зареждане на телефона стана на 18
Цитирай
#99

Няма начин да няма бъгове. А и трябва да се има предвид, че има няколко версии на телефона за различни пазари. Дали е китайски/индийски/глобал/еу и т. н. За втори път съм с телефон от оператор и за пръв път този телефон не е рутван. Върви си идеално според цената и очакванията ми.



Изпратено от моя Mi 9T

Cognosce te ipsum!
[-] 1 потребител изказва благодарност на kayovas за това мнение:
  • Goldmen
Цитирай

Имам upmate за Android 10, но нямам мнамерение да го ъпдейтвам скоро. Да си оправят 10-ката и тогава.
Моят телефон не съм го купувал от оператор и пак си е за Европа. С Европейски стейбъл.

"Има две безкрайни неща - вселената и човешката глупост, като за първота не съм много сигурен..."

Motorola Moto X4 Payton Stock Android - Pie 9
Xiaomi MI 9T Pro MIUI global  Stable 10.3.4
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)