Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Mi9T/Mi9T Pro | Redmi K20/K20 Pro - софтуерни актуализации

Мисля, че само в xiaomi.eu го има.
Вариант е да си изкараш шорткът за гасене на екрана в quickball - пак ще се гаси с два тапа или задържане и плъзгане към иконата за заключване
Цитирай
Аксесоари

То аз съм си изкарал икона за заключване, има я в уиджитите, но с потупване си в друго

LG G2=>Xiaomi Redmi Note 4X=>Xiaomi Redmi Note 5 =>Xiaomi MI 9T
Цитирай

(2020-03-21, 15:58:33)veso99 написа:  То аз съм си изкарал икона за заключване, има я в уиджитите, но с потупване си в друго
От предишни телефони съм свикнал с тази екстра и липсата ѝ тук наложи да ползвам nova launcher, за да я имам. Това за мен не е проблем, защото така или иначе се оказа, че стоковия лаунчер не ми допада. Ако не държиш толкова на него, можеш гасиш с двойно почукване чрез Nova.

Xiaomi Mi 9T 6/128GB Glacier Blue
Цитирай

Пробвах Nova, но нещо не ми допадна. Предполагам, че твърде съм свикнал с стоковия лаунчер

LG G2=>Xiaomi Redmi Note 4X=>Xiaomi Redmi Note 5 =>Xiaomi MI 9T
Цитирай

(2020-03-24, 10:35:45)veso99 написа:  Пробвах Nova, но нещо не ми допадна. Предполагам, че твърде съм свикнал с стоковия лаунчер
Пробвай Poco launcher, той е като стоковия, но с някои допълнителни възможности.

Cognosce te ipsum!
Цитирай

И аз съм с nova. Обаче има някакъв бъг с notification badges, след известно време изчезват, макар че достъпа е разрешен. Само с рестарт на тела се оправя. Някой да има решение? Благодаря.

(2020-03-25, 13:59:50)bl0odline написа:  И аз съм с nova. Обаче има някакъв бъг с notification badges, след известно време изчезват, макар че достъпа е разрешен. Само с рестарт на тела се оправя. Някой да има решение? Благодаря.
Цитирай

Добре де, това какво общо има със софтуерни актуализации... Направете си нова тема и пишете там.

Samsung Galaxy S24+ Onyx Black 12/512 GB
Цитирай

Колеги чува ли се нещо за актуализации ,за 9т.Повечето смартфони на Xiaomi получават мартенски секюрити пач,а ние стоим с бъгавата версия 3 месеца
Цитирай

Откакто ползвам телефони на Xiaomi: Max 2 и 9Т, месечен секюрити пач не съм видял. Редки ъпдейти през няколко месеца. С времето все по-редки...

Заради пандемията нещата се забавиха още повече, съвсем разбираемо, разбира се.

Изпратено от моят MI MAX 2 с помощта на Tapatalk

Cognosce te ipsum!
Цитирай

Разбираемо ама redmi 8 pro даже получиха оптимизация на батерията ,секюрити пач дори 9т про получи нов ъпдейт а ние куранго
Цитирай

Аз съм с Redmi Note 8 Pro,но с Индонезийския ром (заради дайлъра на Xiaomi).
Секюрити то ми е от 01.12.2019,получиха Android 10 тези които са с Global rom.
Писах до подръжката кога да очакваме и Ние Android 10 с Индонезийският ром,а отговора беше нещо от рода на:
"Работиме в тази насока и за Вас,но в момента със създалата се ситуация около Convid-19 се получава малко забавяне.Проявете разбирателство и изчакайте."

GP8P
Цитирай

Излезе 11.0.7.0[Изображение: 19bd1d2fe94d259be6c888a8589e08b5.jpg]
[-] 1 потребител изказва благодарност на RazielBG за това мнение:
  • suffer
Цитирай

За Ми 9т или 9т Про?
Цитирай

БРАВО,ако е за Mi 9t как е батерията ?
Цитирай

За Mi 9T Pro би трябвало да е, според номера на актуализацията. Ние май ще почакаме. Обикновено е първо Китай, после Индия, международната я оставят за най-накрая.

Cognosce te ipsum!
Цитирай

Важното е че има надежда ,за ъпдейти то скоро
Цитирай

   
Моята батерия винаги се е държала добре... Ето и  последният ми рекорд.. 7 часа SOT
Цитирай

За K20 pro е актуализацията. За батерията когато направя пълен заряд ще пиша, но при К20 про го нямаше този голям дрейн като на Ми 9т.
Цитирай

К20 Pro[Изображение: 4ec691b70e28b891d8bc811b7bda9408.jpg]
Цитирай

Еее браво а за Mi9t няма още Sad.Чета по руските форуми че имало голям проблем с MUI 11 за телефона и затова бавят ъпдейти
Цитирай

Дойде ъпдейт на 9t с eu rom, предполагам скоро ще дойде и за eea/global



Sent from my Redmi K20 using Tapatalk
[Изображение: 0e5671b0273bd30acd6eb842e3d97484.jpg]
[-] 2 потребители изказват благодарност на pocko за това мнение:
  • kayovas, suffer
Цитирай

Как е батерията ,има ли дрейн като предният ъпдейт
Цитирай

Ъпдейта днес пристигна и не мога да коментирам, нека минат няколко дни. При 11.0.4 нямах дрейн.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Цитирай

Здравейте искам да попитам някой получил ли е update за Андроид 10 че от скоро имам телефона и само за Mui получих update
Цитирай

Най-сетне Mi9T да получи нов ъпдейт.
[Изображение: Screenshot-2020-04-16-14-07-55-257-com-a...pdater.jpg]

iPhone 13 128 GB Starlight
AirPods Pro with MagSafe Case
[-] 3 потребители изказват благодарност на dubspace за това мнение:
  • Be6i4, suffer, veso99
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)