Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Коя платформа ползвате за планиране на почивките си?
#1

Намирам Booking приложението за много полезно и лесно за ползване. Като цяло аз съм доволен. Но ми се ще да съберем повече мнения. Чувал съм че има сайтове / платформи / приложения, които дават оферти с по-достъпни цени. Моля, споделете, ако имате опит с подобни. Създавам темата във връзка с планирането на отпуските през настоящата 2020 г. Море, балкан, екскурзии, чужбина...
Цитирай
Аксесоари
#2

Ние си ги планираме без платформи. Директно си звъним там където сме си харесали.
Цитирай
#3

Азизползвам буукинг. Набелязвам и след това търся в чичко гугъл името на мястото където искам да отседна. Доста често цените са по-ниски от букинг. Нооо за Нощувка в Охрид се възползвах от букинг и нямах никакви ядове с резервацията. За Велинград също правих резервация също всичко беше наред. Платформата е готина и лесно, се борави с нея.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
Цитирай
#4

Проверявам във всички платформи: букинг,грабо,аирбнб,триваго и всички оферти,без значение дали е за бг или чужбина! После проверявам сайтовете на обектите, пак без значение за къде е. Накрая ако е за чужбина проверявам дали не е по-ефтино да си я организирам сам. Като пример ще дам оферта за Милано 2,3 или 4 дни. Глледам грабо оферти ..., после проверявам индивидуални оферти! Като смятам самолетни билети, хотел или подобни и билети за транспорт. Където е по изгодно там съм, като слагам всички + и - на офертите. Недостатък е, че отнема повече време организацията за сравненията на всички оферти, но си заслужава!

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#5

По принцип Booking ми се вижда добро и го ползвах миналото лято.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#6

Моята схема е следната. Две приложения на самолетни компании+AirBnb+Google Maps.

Samsung Galasy S23 Ultra
Цитирай
#7

(2020-01-08, 20:27:04)pepy1 написа:  Проверявам във всички платформи: букинг,грабо,аирбнб,триваго и всички оферти,без значение дали е за бг или чужбина! После проверявам сайтовете на обектите, пак без значение за къде е. Накрая ако е за чужбина проверявам дали не е по-ефтино да си я организирам сам. Като пример ще дам оферта за Милано 2,3 или 4 дни. Глледам грабо оферти ..., после проверявам индивидуални оферти! Като смятам самолетни билети, хотел или подобни и билети за транспорт. Където е по изгодно там съм, като слагам всички + и - на офертите. Недостатък е, че отнема повече време организацията за сравненията на всички оферти, но си заслужава!
Аз съм горе долу по същия начин. Има случаи, в които организирано през агенция излиза по-изгодно за мен и обратното. Плюс това през агенция не се губи време за организацията на самата почивка. Доста често сама организирам почивките, все пак зависи и от дестинацията.

Samsung Galaxy S10 Plus Prism White and Second Phone Nokia E 72
Samsung Galaxy S III Marble White -> Samsung Galaxy S 6 White Pearl ->
Цитирай
#8

Виждам, че това AirBnb сте го споменали, но аз явно не съм го чувал Big Grin Сега ще го потърся.
Цитирай
#9

Не изглежда да е като много на оферта
"Airbnb takes 3% commission of every booking from hosts, and between 6% and 12% from guests."
Цитирай
#10

Booking взимат 15% от домакина
Цитирай
#11

Набелязваме си целта и гледаме звездичките на хотелите и къде е разположен, рецензии и т.н :
https://www.thv-reisen.at/
https://www.lidl-reisen.at/
https://www.hofer-reisen.at/
Ползвали сме ги досега няколко кратно и сме останали доволни като цяло.
Сайтове за почивки да търси човек Smile

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#12

Така като посравних с другите сайтове и от коментарите на колегите, Booking-a си остава най-доброто, като общ набор от фактори. Цени, брой на предлагани услуги, такси и т.н. Благодаря.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)